İş İlanları

Üsküdar/Altunizade’de Çalışacak Makam Şoförü Aranıyor
Üsküdar/Altunizade  semtimde hizmet verdiğimiz üst düzey yöneticimiz için; 2500TL – 3000TL ücret arası + SGK ile  gündüzlü 6 gün 08:30-19:00 saatleri arasında çalışacak;  sorumluluk sahibi, iletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, şoförlük konusunda tecrübeli ve referans verebilen,güler yüzlü, dinamik, dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, ehliyetli, 35 - 48 yaş arası, makam ve kurum temsiline önem veren makam şoförü aranıyor. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.
Üsküdar’da Çalışacak Gündüzlü Yönetici Asistanı Aranıyor
Üsküdar semtinde hizmet verdiğimiz Üst düzey yöneticimiz için ;3000TL + SGK ile gündüzlü 6 gün 09:00-19:00 saatleri arasında Yönetici Asistanı olarak çalışacak, en az lise mezunu tercihen yüksek okul mezunu, İngilizce bilen ( okuma, yazma ve konuşma konusunda iyi olan), planlama, organizasyon ve yönetim yeteneği gelişmiş, iş takibi ve analiz yeteneği yüksek, sistemli ve düzenli çalışabilen, diksiyonu düzgün,dinamik çalışabilen, sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen bayan yönetici asistanı aranıyor. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.
Ataköy’de Çalışacak Gündüzlü Ev İşine Yardımcı Bayan Eleman Aranıyor
Ataköy  semtinde hizmet verdiğimiz ailemiz için ; 1800TL + SGK ile  gündüzlü 3 gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında ev işi, yemek, ütü  işinde çalışacak, daha önce  ev işlerinde çalışmış deneyimli , yemek ve ütü yapmayı  bilen, referans verebilen , tecrübeli , düzgün, dinamik, hijyene ve düzene önem veren , sigara kullanmayan, tertipli, iş bilen, 35 – 45  yaş arası Ataköy’de gündüzlü çalışacak ev işine yardımcı bayan eleman aranıyor. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.
Silivri’de Çalışacak Gündüzlü Ev İşine Yardımcı Bayan Eleman Aranıyor
Silivri semtinde hizmet verdiğimiz ailemiz için; 1700.TL Ücretle gündüzlü 5 gün 10;00 - 18;00 saatleri arasında ev işi, yemek, ütü, çocuk bakımına destek işinde çalışacak, daha önce ev işlerinde çalışmış, deneyimli, yemek ve ütü yapmayı bilen, referans verebilen, tecrübeli, düzgün, dinamik, hijyene ve düzene önem veren, sigara kullanmayan, 30 - 48 yaş arası gündüzlü çalışacak ev işine yardımcı bayan eleman aranıyor. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.
Florya’da Çalışacak Gündüzlü Ev İşine Yardımcı Bayan Aranıyor
Florya semtinde hizmet verdiğimiz ailemiz için ; 2000TL + SGK ile  gündüzlü  5 gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında ev işi, yemek, ütü  işinde çalışacak, daha önce  ev işlerinde çalışmış deneyimli , yemek ve ütü yapmayı  bilen, referans verebilen , tecrübeli , düzgün, dinamik, hijyene ve düzene önem veren , sigara kullanmayan, 35-45 yaş arası gündüzlü çalışacak ev işine yardımcı bayan eleman aranıyor. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.
Load more