2022 Eve Yatılı Yardımcı Fiyatları

Yardımcı danışmanlık şirketi olarak, eve yatılı yardımcı ve eve gündüzlü yardımcı ihtiyaçlarınız için, 33 yıldır hizmet vermekteyiz. Sizleri, referanslı, tecrübeli ve güvenilir  yardımcılarla bir araya getirmek için, titiz bir şekilde yardımcı mülakatları yaparak, referanslarını kontrol ediyoruz. Bizi arayan işverenler, istedikleri kriterleri anlatırken, doğal olarak bizlerden, fiyat bilgisi de öğrenmek istiyorlar. Bu sebeple, bu haftaki yazımızı 2022 eve yatılı yardımcı fiyatları şeklinde hazırladık. Bu sayede, ortalama ücret bilgileri hakkında genel bir bilgiye sahip olmanızı amaçladık.

2022 Eve Yatılı Yardımcı Fiyatları2022 Yatılı Yardımcı Fiyatları

 

Eviniz daire veya dubleks ise, yatılı yardımcı ücretleri, ortalama 700.00tl – 8000.00tl civarındadır. Yatılı yardımcı, ailenin ev içerisindeki temizlik, yemek, ütü gibi evin tüm işlerinden sorumludur. Yatılı yardımcı, bu iş tanımında daha önce çalışmış, referanslı yatılı yardımcılar olmaktadır.

Evdeki yardımcının destek olduğu konular;

 

-Özellikle çalışan ailelerde, okula gönderme ve karşılama gibi, yatılı yardımcı olması,

-Yenidoğan bebeği olan anneye bebek bakımına anneye yardımcı olması,

-Evde yaşlı bir birey varsa, yaşlıya ev işlerinde yardımcı olması,

-Evde yaşayanlar arasında, hasta bir birey varsa, hastaya yardımcı bayan olması,

-Ayrıca, eviniz müstakil villa ise, daha önce villa tecrübesi olan yardımcı eleman istiyorsanız, yardımcının tecrübelerinde, benzer şekilde çalışıp çalışmadıklarına dikkat ediyoruz.

2022 yardımcı bayan ücretlerine gelirsek;

 

Yaşlıya yardımcı fiyatları; 6000 tl ve üstü

Hastaya yardımcı fiyatları; 8000 tl ve üstü

Villaya yardımcı fiyatları; 9000 tl ve üstü

Villaya yardımcı çift fiyatları; 14.000 ve üstü, ortalama olarak bu civarlardadır.

Yukarıda belirttiğimiz yatılı yardımcı fiyatlarındaki adaylarımızın, kimlik bilgileri kontrol edilmiş, güvenilir, yeri yurdu belli ve iş bilen elemanlardır. Canınızı ve malınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz, bu işi meslek olarak gören tecrübeli yardımcılardır. Bizler, başvuruda bulunan tüm elemanlarımızın, mülakatlarını yaparken, referanslarını da muhakkak kontrol ediyoruz. Amacımız, önce güveni sağlamak, sonra hizmeti vermektir.

 

Evime yatılı yardımcı arıyorum diyen ve 2022 eve yatılı yardımcı fiyatları olarak, yardımcı bayan maaşları araştırması yapan ailelere bilgiler sunmaya çalıştık. İhtiyaç ve gereksinimleri için, bizi arayıp daha detaylı bilgi alabilir ve iş tanımına uygun, istedikleri yardımcı ücretlerini öğrenebilirsiniz.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

GÜLDAN ŞAHBAZ -21.02.2022

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: