Almanya da Bebek Bakıcısı

Almanya da Bebek Bakıcısı

Almanya Bebek bakıcısıBerkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak Almanya’ya doğum için giden ailelerimize, tatil için giden ailelerimize, dönemsel olarak giden ailelerimize Almanya da bebek bakıcısı konusunda destek vermekteyiz.

Öncelikle sizinle telefon görüşmesi yapıp; beklentilerinizden daha fazlası için sizi iyi dinleyip anlamamız gerekiyor, bunun içinde, en ufak detaylarınız bile bizim için çok değerlidir. Sizin önceliklerinize göre ve bizimde 33 yıllık birikimimizle; yatılı bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı portföyümüzle hizmete hazırız.

*Tecrübeli bebek bakıcısı daha önce iş deneyimi olan; başka bir ailenin bebeğine profesyonel anlamda bakmış biri olmalıdır ve referans verebilmelidir.

*Bebek bakıcısı sadece bebeğinizin altını değiştirip; karnını doyuran biri değil bebeğinize zihinsel gelişiminde katkıda bulunacak sürekli konuşup göz teması kuracak, ayına göre oyuncak veya materyaller kullanacak kaliteli vakit geçirecek donanımda olmalıdır.

*Bebek bakıcısında aranan özelliklerden bir diğeri de sigara kullanmayan kişileri tercih edilmeli çünkü; bebekle günün tamamını geçireceği için çok önemli bir detaydır.

* Almanya’ya vizesi olan bakıcı ve seyahat engeli olmayan; sorumluluk sahibi, dürüst, sabırlı, sakin, vicdanlı, samimi ama mesafeli, anne ile anlaşabilecek uyumlu kişilikte olmalı, annenin verdiği talimatları takip etmeli, kendi bilgi ve deneyimlerini aile ile paylaşmalı, empati yeteneği olan bebek bakıcısı olmalı.

*Aile yaşantısının düzenli olması; kendisi ve aile yakınlarından bakıma muhtaç birilerinin olmaması, çocuğa ve işe devamını etkilemeyecek herhangi bir sağlık problemlerinin olmaması gerekir ve bunlara benzer bir çok detay için 33 yıllık tecrübemizle tek Almanya da bakıcı hizmeti ile bebekleriniz büyümesini arzu eder.

Biz Berkay Danışmanlık olarak empati yeteneğimize; bilgi, birikim ve tecrübelerimize güvenerek, bilinçli bir şekilde bebeğinizi ve ailenizi benimseyecek Almanya da çalışacak bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: