fbpx
 

Anadolu Yakası Ev İşlerine Yardımcı Eleman

Anadolu Yakası Ev işlerine Yardımcı Eleman

İstanbul’da tüm ilçelere ve Anadolu yakası ev işlerine yardımcı bayan arayan ailelere 27 yıldan bu zamana Berkay Danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz.Ev işlerine yardımcı bayan daha önce ev işleri konusunda referanslı, iş disiplini olan, bilgi ve tecrübeye sahip yardımcı bayan temini sağlanmaktadır. Ev işine yardımcı bayanın formatı, işverenin talepleri doğrultusunda eşleştirme yapılmakta olup, ev işleri ile ilgili genel sorumluluk alabilen deneyime sahip kişiler olmaktadır.Yardımcı  aynı zamanda birkaç işi birden takip edebilen, pratik ve eli çabuk bir kişiliğe sahip olmalıdır.Sorumluluklarını yerine getiren düzenli, temiz, ev işi ile ilgili önceliklerini sistemli düzenleyecek beceride olmalıdır. Evin genel temizlik, yemek yapımı, ütü, dolap düzeni, evin eksik listesi vb. yerine getirebilen sorumluluk sahibi yardımcı bayan olmalıdır.

Anadolu Yakası Ev işlerine Yardımcı Eleman

Çalıştıkları ortamı iş yerleri gibi görmeleri, evleri gibi benimsemeleri çok önemli kriterlerden biridir. Ev işleri konusunda yardımcı bayan çalışan ebeveynlere okuldan karşılayacak yardımcı çocuk veya çocukları varsa okuldan karşılama görevi de üstelenebilirler .Ev işlerine yardımcı bayan evin günlük, haftalık ve aylık rutinini düzene koyabilen,sistemli, düzenli ve bilinçli yapıda olmalıdır. Berkay Danışmanlık olarak 29 yıllık bilgi ve deneyimimiz, hazır portföyümüzle; İstanbul’da tüm ilçelere bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, Anadolu ev işine yardımcı, Avrupa  yakası ev işlerine yardımcı; yatılı yardımcı bayan, gündüzlü yardımcı bayan hizmetleri de vermektedir.

1991 yılından bu yada insan kaynakları danışmanlık hizmeti veren biz, BERKAY DANIŞMANLIK ailesi olarak; temizlikçi kadın, yardımcı bayan, yardımcı personel, temizlik personeli, yatılı yardımcı, gündüzlü yardımcı portföyümüzü oluştururken referanslı; güvenilir ve tecrübeli ev işlerine yardımcı eleman kadromuzla hizmete hazırız. Portföyümüzdeki tüm elemanlarımız güvenlik araştırmalarında geçmiş,kimlik fotokopisi  güncel sabıka ve ikamet bilgilerine sahiptir.

Berkay Danışmanlık ailelerin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefleyen, nokta atışı yapan bir kurumdur. Siz de uzun vadede çocuğunuzu, eşinizi, evinizi emanet edebileceğiniz güvenilir ev işleriniz için yardımcı veya bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı ihtiyacı duyar iseniz hizmete hazırız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnsan kaynakları uzmanımız en kısa sürede doğru eşleştirme yaparak adaylarımızla tanışmanız için toplantı organize edecektir. Arayın size doğru Anadolu yakası ev işlerine yardımcı bayan arayışınızda köprü olalım.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: