Anadolu Yakası Yardımcı Ajansları

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, çocuklarını, yaşlılarını, hasta aile bireylerini ve evlerini emanet edecekleri, ev işlerine eve yardımcı ihtiyacı duyan aileler, Anadolu yakası yardımcı ajansları konusunda araştırma yapmaya geçerler. En güvenilir ajanslar hangileridir? İyi bir eve yardımcı bulmak için nasıl bir yol izlemeliyim? gibi birçok soru ve endişeleriniz olduğunu biliyoruz. Bu haftaki yazımızda, sizlere yardımcı ajansı konusunda tavsiyelerde bulunacağız.

Eve yardımcı bulma ajansları;

 

-Kurumsal olarak, iş ve işçi bulma hizmeti vermeli, İŞKUR’a bağlı özel istihdam izin belgesi olmalı(bir nevi devletin bu iş için verdiği ruhsat anlamına geliyor)

-İş bulduğu eve yardımcı adaylarının kimlik bilgileri araştırılmış, yabancı eve yardımcılar için de oturma izni alınmış(kendileri göç idaresinden alıyor), ikametgâhları ve sicilleri kontrol edilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Eve yardımcı firması, İnternet sitelerinde, referans ve faaliyetlerini açıkça belirtmelidir.

Eve yardımcı adaylarla ilgili özlük dosyası hazırlamalı ve su bilmelidirler.

-Sadece resim yada video ile değil, görüntülü online canlı görüşme imkanı da suna bilmelidirler.

Eve yardımcı adaylarının referansları ile birebir görüşüp kontrol etmeli ve istenildiği takdirde size de görüşebilme imkânı verebilmelidirler.

Eve yardımcı danışmanlık firması, kurumsal anlamda sizinle bir anlaşma şeklinde sözleşme yapıp, sunduğu hakları ve süreci iyi takip edebilmelidir.

-Hizmetin devamında, eve yardımcı değişimi söz konusu olduğunda, iletişim ve kaliteyi bozulmamalıdır.

 

ÖNCE GÜVEN!!!

 

Bebeğinizi, canınızı emanet edeceksiniz. Eve yardımcı bulan firma bu konuda içinize sinmelidir. Sunduğu adaylarla da bu güveni perçinleyebilmelidir.

Burada güvenle ilgili birinci sorumluluk yardımcı bulma ajansı sorumluluğudur. Empati yapabilen, bütün gidişatta süreci iyi yöneten ve karşılıklı iyi niyet içinde hizmet alışverişi olabilmelidir. Bu nedenle, uzun yıllardır sektörde tecrübeli yardımcı danışmanlık firması seçmelisiniz.

 

Yaşlı ve hasta aile bireylerimize eve yardımcı bulma sürecinde güvenin önemi nedir?

 

Yaşlı veya hasta bir aile bireylere bakmak, zaman ve enerji gerektiren zorlu bir görevdir. Bu nedenle, aileler genellikle profesyonel bir eve yardımcının yardımına ihtiyaç duyarlar. Ancak, güvenli yollardan ve güvenilir bir eve yardımcı seçmek, ailenizin güvenliği, rahatlığı ve sağlığı için son derece önemlidir. Anne babalarımızı, yaşlılarımızı emanet ederken gözümüz arkada kalmamalıdır. Güvenli bir eve yardımcının tecrübesi, yaşlı veya hasta bireyler için önemlidir. Tecrübeli bir eve yardımcı, yaşlı veya hasta aile bireylerinin ihtiyaçlarını anlar ve bu ihtiyaçları karşılamak için uygun yöntemleri kullanır. Ayrıca, tecrübeli bir eve yardımcı, acil durumlarda nasıl hareket edeceğini ve riskleri nasıl minimize edeceğini bilir.

 

Bir eve yardımcı işe alırken aşağıdaki faktörlere dikkat etmek önemlidir:

 

  • Eve yardımcı, deneyimi ve yetenekleri görevleri başarıyla yerine getirebilmesi için önemlidir. Özgeçmişini değerlendirirken, daha önceki çalışmalarını, referanslarını ve becerilerini gözden geçirin.
  • Evdeki yardımcı, ev sahibi ve diğer aile üyeleriyle etkili iletişim kurabilmelidir. İyi iletişim becerileri, talimatları anlama, gerektiğinde iletişim kurma ve ihtiyaçları anlama konularında yardımcı olur.
  • Evde çalışan bir eve yardımcının güvenilir ve gizlilik konusunda dikkatli olması önemlidir. Kişisel ve ev işleriyle ilgili bilgilere saygılı bir şekilde davranmalı ve aile içinde özel hayat konusunda titiz olmalıdır.
  • Eve yardımcı, ev işleri konusunda pratik ve organizasyon becerilerine sahip olması önemlidir. Evdeki işleri planlama, düzenleme ve zaman yönetimi becerilerine sahip olmalıdır.
  • Eve yardımcı adayının referanslarını dikkatlice kontrol etmek, onun hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. Referanslarının güvenilir ve olumlu olduğundan emin olun.
  • Yatılı eve yardımcı için, izin günü, tatil gibi esneklikleri en baştan konuşmalısınız.
  • Gündüzlü eve yardımcı için, çalışma saatleri, izinler ve tüm iş kapsamını detaylı konuşmalısınız.
  • Ev sahibi ve eve yardımcı arasındaki uyum önemlidir. İşe alım sürecinde adayla yapılan mülakatlarda, kişilik uyumu ve çalışma tarzı konusunda bir değerlendirme yapmaya çalışın.

 

Anadolu Yakası Yardımcı ajansı semtlerimiz;

 

Yardımcı ajansı Kadıköy

Yardımcı ajansı Altunizade

Yardımcı ajansı Acıbadem

Yardımcı ajansı Erenköy

Yardımcı ajansı Kozyatağı

Yardımcı ajansı Moda

Yardımcı ajansı Göztepe

Yardımcı ajansı Fenerbahçe

Yardımcı ajansı Feneryolu

Yardımcı ajansı Ataşehir

Yardımcı ajansı Ümraniye

Yardımcı ajansı Çekmeköy

Yardımcı ajansı Sancaktepe

Yardımcı ajansı Çamlıca

Yardımcı ajansı Suadiye

Yardımcı ajansı Bostancı

Yardımcı ajansı Maltepe

Yardımcı ajansı Kartal

Yardımcı ajansı Pendik

Yardımcı ajansı Kurtköy

Yardımcı ajansı Üsküdar

Yardımcı ajansı Küçükbakkalköy

Yardımcı ajansı Beykoz

Yardımcı ajansı Kavacık

Yardımcı ajansı Kısıklı

Yardımcı ajansı Kandilli

Yardımcı ajansı Rasathane

 

Anadolu Yakası Yardımcı Ajansları

 

Evdeki eve yardımcıdan, İşbilen ve tecrübeli olarak, profesyonel eve yardımcı hizmeti vermesi beklenmektedir. Evime yatılı eve yardımcı arıyorum, evime gündüzlü eve yardımcı arıyorum ihtiyacında arayan tüm ihtiyaç sahiplerine destek vermekteyiz. Eve yardımcı, yasal olarak oturma iznine sahip olması, yerinin yurdunun ve kimlerle yaşadığı en önemli konulardan başta gelir. İlgili belgeleri ve izinleri kontrol edilmiş yardımcı ile çalışmak istiyorsanız,  profesyonel ve kurumsal 32 yıllık firmamızı arayabilirsiniz. Anadolu yakası yardımcı ajansları içerisinde en köklü ve güvenilir firmadan,  eve yardımcı danışmanlık hizmeti almak için bizi arayın.

 

 

 Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Güldan Şahbaz – 12.07.2023

 

 

 

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?
Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


error: