Anneme Bakıcı Arıyorum

Anneme Bakıcı Arıyorum

“Anne ve Baba Kutsaldır ” inancıyla Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak anneme bakıcı arıyorum diyen tüm ihtiyacı olanların yanındayız. Bu vicdani ve manevi yükümlülükleri olan evde yaşlı bakımı hizmeti verirken çok dikkatli ve seçici etik değerlere sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yaşlı anneye bakıcı, verirken nasıl ilerlediğimizle ilgili bilgi almak istiyorsunuz. Size en anlaşılır ve hızlı şekilde dönüş yaptığımızı belirtmek isteriz.

*Öncelikle yaşlılarımızın yakınları anneme yaşlı bakıcısı, fikri için ilk adımı atıp, yaşlıya bu durumu anlatırken sana bakacak bakıcı şeklinde değil , ona aciz bir portre çizmeden konuşmalıdırlar. Bunu onlara anlatırken ya da ikna etmeye çalışırken zorlanabilirsiniz. Çünkü yaşlılarımız bakıma muhtaç hala geldiklerini kabul etmezler. Hayatlarındaki düzenin bozulacağından ve bir yabancıya alışma fikrinden nefret edebilirler. Bu durumu en hassas çözmenin yolu yaşlımıza hayatını kolaylaştıracak bir can yoldaşı, bir yardımcı bayan, ona arkadaşlık edecek, huyuna suyuna gidecek bir, yaşlı bakıcı olduğunu söyleyerek başlamalıdırlar. Hiçbir düzenin bozulmayacağını, her şeyin onun istediği gibi olacağını söyleyip rahatlamalıdırlar.

Anneme Bakıcı Arıyorum diyerek iletişime geçtiğinizde;

Yaşlı Bakıcısı Arıyorum diyerek aradığınızda Yaşlı Bakımı Hizmeti veren Berkay Danışmanlık uzman danışmanı sizinle görüşecektir.

*Yaşlı anneme bakıcı arıyorum, yaşlı babaya bakıcı arıyorum ya da yaşlı anne ve babaya bakıcı arıyorum, olarak bizi aradığınızda sizi dinlemek ve anlamak ilk görevimizdir. Yaşlı yakını olarak bütün beklentilerinizi, önceliklerinizi dikkate alarak ve size de yaşlınız ile ilgili detayları sorarak ilerliyoruz.

*Yaşlı annenizin,  alışkanlıklarını, karakteristik yapısını, yaşam tarzını, düzenini, örf ve adetlerini, hayata bakışını öğrenerek ona en uyumlu eşleşecek kişileri belirleriz.

*Aradığınız anneme  yaşlı bakıcısı ya da yaşlı bakımı için yardımcı bakıcı, yatılı yaşlı bakıcısı, gündüzlü yaşlı bakıcısı olabilir. Bu durum, yaşlının ihtiyaç ve sağlık boyutuna göre verilecek önemli bir karardır. Bu karar en baştan uzun vadede ihtiyaca cevap verebilecek etraflıca düşünüp vereceğiniz önemli bir karardır.

*Yaşlı yakınınız ile ilgili bilgilerin ışığında hareket etmemiz ve sizinle görüştürme yapacağımız adayları bu detaylara göre araştırmaya başlarız.Eşleştirmeler için 33 yıllık güvenilir yaşlı bakıcısı, tecrübeli yaşlı bakıcısı, yaşlıya yardımcı portföyümüzden önceliklerinize göre ve yaşlının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde seçenekleri oluşturmaya başlarız.

Anneme Bakıcı Arıyorum

*Sizinle sunacağımız adayları oluştururken, en önem verdiğimiz hususlar yaşlının başlangıç ve ortasında olduğu Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı, Demans hastalığı, felçli hasta, şeker hastası, yaşlıda kalça kırıklığı, kalp hastası, tansiyon hastası, görme engelli yaşlıya bakıcı, yatağa bağlı yaşlıya bakıcı, ayakta yaşlıya bakıcı gibi sağlık durumuna cevap verecek referanslı yaşlı bakıcısı olmasına dikkat etmekteyiz.

*Ayrıca yaşlı anneye bakıcı için yaşlı bakıcı bayan adayının yaşlınızla tam uyumunu yakalayacak yapıda; uyumlu, sabırlı, saygılı, yaşlının moral ve motivasyonunu pozitif yönetebilecek bir kapasite olması en önem verdiğimiz çalışma prensibimizdir.

*Yaşlı bakıcı hizmeti alacağınızı güvenilir yaşlı bakıcısı, gözünüz arkada kalmadan yaşlınızı emanet edebileceğiniz bir yaşlıya yardımcı bayan olacaktır.

*Yaşlınızın günlük ilaç takibini, dengeli beslenmesini yönetebilecek, yaşlınızın yaşadığı ev ortamının hijyenini ve ev işlerini yapabilecek sorumluluklarda olmasını da sağlıyoruz. Bunu sağlarken daha önce yaşlı bakıcılığını meslek olarak gören, yıllardır bu işi yapan adaylarımıza iş bulma şansı tanıyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları 1991 yılından bu yana, güvenilir ve tecrübeli bir portföyle anneme bakıcı arıyorum diyen ailelere; evde yaşlı bakımı hizmeti vermek için köprü olmaktadır. İnsanların hayatlarının her safhasında yardımcı bayan ihtiyacı olduğunu bilerek, yaşlılarınıza yaşlı bakıcısı, hastalarınıza hasta bakıcısı, refakatçi, hasta bakıcı, hemşire gibi evlerinde onlara yol arkadaşı olacak, şefkatli ve profesyonel kişilerle hayatınızı kolaylaştırmak bizim amacımızdır. Anneme bakıcı arıyorum, diyen değerli evlatlarının iletişime geçmesini bekliyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanı
Güldan Şahbaz
20.06.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: