Avrupa Yakası Yardımcı Ajansları

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, çocuklarını, yaşlılarını, hasta aile bireylerini ve evlerini emanet edecekleri, ev işlerine yardımcı bayan ihtiyacı duyan aileler, Avrupa yakası yardımcı ajansları konusunda araştırma yapmaya geçerler. En güvenilir ajanslar hangileridir? İyi bir yardımcı bayan bulmak için nasıl bir yol izlemeliyim? gibi birçok soru ve endişeleriniz olduğunu biliyoruz. Bu haftaki yazımızda, sizlere yardımcı ajansı konusunda tavsiyelerde bulunacağız.

Yardımcı bayan bulma ajansları;

 

-Kurumsal olarak, iş ve işçi bulma hizmeti vermeli, İŞKUR’a bağlı özel istihdam izin belgesi olmalı(bir nevi devletin bu iş için verdiği ruhsat anlamına geliyor)

-İş bulduğu yardımcı bayan adaylarının kimlik bilgileri araştırılmış, yabancı yardımcı bayanlar için de oturma izni alınmış(kendileri göç idaresinden alıyor), ikametgâhları ve sicilleri kontrol edilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Yardımcı bayan firması, İnternet sitelerinde, referans ve faaliyetlerini açıkça belirtmelidir.

Yardımcı bayan adaylarla ilgili özlük dosyası hazırlamalı ve su bilmelidirler.

-Sadece resim yada video ile değil, görüntülü online canlı görüşme imkanı da suna bilmelidirler.

Yardımcı bayan adaylarının referansları ile birebir görüşüp kontrol etmeli ve istenildiği takdirde size de görüşebilme imkânı verebilmelidirler.

Yardımcı bayan danışmanlık firması, kurumsal anlamda sizinle bir anlaşma şeklinde sözleşme yapıp, sunduğu hakları ve süreci iyi takip edebilmelidir.

-Hizmetin devamında, yardımcı bayan değişimi söz konusu olduğunda, iletişim ve kaliteyi bozulmamalıdır.

ÖNCE GÜVEN!!!

Bebeğinizi, canınızı emanet edeceksiniz. Yardımcı bayan bulan firma bu konuda içinize sinmelidir. Sunduğu adaylarla da bu güveni perçinleyebilmelidir. Burada güvenle ilgili birinci sorumluluk yardımcı bulma ajansı sorumluluğudur. Empati yapabilen, bütün gidişatta süreci iyi yöneten ve karşılıklı iyi niyet içinde hizmet alışverişi olabilmelidir. Bu nedenle, uzun yıllardır sektörde tecrübeli yardımcı danışmanlık firması seçmelisiniz.

 

Yaşlı ve hasta aile bireylerimize yardımcı bayan bulma sürecinde güvenin önemi nedir?

 

Yaşlı veya hasta bir aile bireylere bakmak, zaman ve enerji gerektiren zorlu bir görevdir. Bu nedenle, aileler genellikle profesyonel bir yardımcı bayanın yardımına ihtiyaç duyarlar. Ancak, güvenli yollardan ve güvenilir bir yardımcı bayan seçmek, ailenizin güvenliği, rahatlığı ve sağlığı için son derece önemlidir. Anne babalarımızı, yaşlılarımızı emanet ederken gözümüz arkada kalmamalıdır. Güvenli bir yardımcı bayanın tecrübesi, yaşlı veya hasta bireyler için önemlidir. Tecrübeli bir yardımcı bayan, yaşlı veya hasta aile bireylerinin ihtiyaçlarını anlar ve bu ihtiyaçları karşılamak için uygun yöntemleri kullanır. Ayrıca, tecrübeli bir yardımcı bayan, acil durumlarda nasıl hareket edeceğini ve riskleri nasıl minimize edeceğini bilir.

 

Bir yardımcı bayanı işe alırken aşağıdaki faktörlere dikkat etmek önemlidir:

 

  • Yardımcı bayanın deneyimi ve yetenekleri görevleri başarıyla yerine getirebilmesi için önemlidir. Özgeçmişini değerlendirirken, daha önceki çalışmalarını, referanslarını ve becerilerini gözden geçirin.
  • Evdeki yardımcı bayan, ev sahibi ve diğer aile üyeleriyle etkili iletişim kurabilmelidir. İyi iletişim becerileri, talimatları anlama, gerektiğinde iletişim kurma ve ihtiyaçları anlama konularında yardımcı olur.
  • Evde çalışan bir yardımcı bayanın güvenilir ve gizlilik konusunda dikkatli olması önemlidir. Kişisel ve ev işleriyle ilgili bilgilere saygılı bir şekilde davranmalı ve aile içinde özel hayat konusunda titiz olmalıdır.
  • Yardımcı bayanın ev işleri konusunda pratik ve organizasyon becerilerine sahip olması önemlidir. Evdeki işleri planlama, düzenleme ve zaman yönetimi becerilerine sahip olmalıdır.
  • Yardımcı bayan adayının referanslarını dikkatlice kontrol etmek, onun hakkında daha fazla bilgi edinmemizi sağlar. Referanslarının güvenilir ve olumlu olduğundan emin olun.
  • Yatılı yardımcı bayan için, izin günü, tatil gibi esneklikleri en baştan konuşmalısınız.
  • Gündüzlü yardımcı bayan için, çalışma saatleri, izinler ve tüm iş kapsamını detaylı konuşmalısınız.
  • Ev sahibi ve yardımcı bayan arasındaki uyum önemlidir. İşe alım sürecinde adayla yapılan mülakatlarda, kişilik uyumu ve çalışma tarzı konusunda bir değerlendirme yapmaya çalışın.

 

Avrupa Yakası Yardımcı ajansı semtleri;

 

Yardımcı ajansı Levent

Yardımcı ajansı Sarıyer

Yardımcı ajansı Tarabya

Yardımcı ajansı Etiler

Yardımcı ajansı Ulus

Yardımcı ajansı İstinye

Yardımcı ajansı Zekeriyaköy

Yardımcı ajansı Yeniköy

Yardımcı ajansı Şişli

Yardımcı ajansı Beşiktaş

Yardımcı ajansı Taksim

Yardımcı ajansı Beyoğlu

Yardımcı ajansı Kağıthane

Yardımcı ajansı Kemerburgaz

Yardımcı ajansı Eyüp

Yardımcı ajansı Göktürk

Yardımcı ajansı Gaziosmanpaşa

Yardımcı ajansı Fatih

Yardımcı ajansı Merter

Yardımcı ajansı Zeytinburnu

Yardımcı ajansı Bakırköy

Yardımcı ajansı Ataköy

Yardımcı ajansı Yenibosna

Yardımcı ajansı Halkalı

Yardımcı ajansı Küçükçekmece

Yardımcı ajansı Florya

Yardımcı ajansı Yeşilköy

Yardımcı ajansı Bahçelievler

Yardımcı ajansı Ortaköy

Yardımcı ajansı Nişantaşı

 

Avrupa Yakası Yardımcı Ajansları

 

Evdeki yardımcı bayandan, İşbilen ve tecrübeli olarak, profesyonel yardımcı bayan hizmeti vermesi beklenmektedir. Evime yatılı yardımcı bayan arıyorum, evime gündüzlü yardımcı bayan arıyorum ihtiyacında arayan tüm ihtiyaç sahiplerine destek vermekteyiz. Yardımcı bayanın yasal olarak oturma iznine sahip olması, yerinin yurdunun ve kimlerle yaşadığı en önemli konulardan başta gelir. İlgili belgeleri ve izinleri kontrol edilmiş yardımcı ile çalışmak istiyorsanız,  profesyonel ve kurumsal 32 yıllık firmamızı arayabilirsiniz. Avrupa yakası yardımcı ajansları içerisinde en köklü ve güvenilir firmadan,  yardımcı bayan danışmanlık hizmeti almak için bizi arayın.

 

 

 Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Güldan Şahbaz – 08.07.2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?
Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


error: