Bakıcı Ajansıyla Çalışmanın Avantajları

İnsani olarak, çok olumlu vasıflara sahip olan, yani akıllı, güçlü, azimli, güvenilir, sağduyulu, empati yapabilen, sorumluluk sahibi ve özgüveni olan bakıcılarla çalışmak sizlerinde hakkı, bu nedenle, bakıcı ajansıyla çalışmanın avantajları konulu yazımızda, içinizi çok rahatlatacak bilgileri sizlere sunmak isteriz.

Bakıcı Ajansıyla Çalışmanın Avantajları

Bakıcı Ajansıyla Çalışmanın Avantajları , Bakıcı ajansıyla çalışarak edineceğiniz hizmetler şunlardır;

Bakıcılıkta bir meslektir anlayışı ölçütlerinde hizmet almak;

Bakıcılığı meslek olarak üzerine giymiş, bu meslek için zihinsel ve fiziksel yeterliliğe sahip, branş olarak, bebek bakıcılığı, çocuk bakıcılığı, yaşlı bakıcılığı ve hasta bakıcılığı gibi konularda kendini geliştirmeyi başarmış, ayrıca bu özelliklerin rehberliğinde, yıllara dayanan deneyim ve tecrübelere sahip referansları olan bakıcıyla çalışmanız söz konusu olur.

Güven duymanın, ne denli önemli olduğunun bilincinde hizmet almak;

Her ailenin, eve bir yabancının girmesi endişesiyle, güven duymayı istemesi önceliktir. Bakıcı ajansına başvumanızdaki başlıca nedenin, bu olduğu aşikardır. Bakıcı ile ilgili tüm kimlik araştırmaları, referans kontrolleri ve aile düzeni ile bilgiler size hazır halde sunulur. Yani, bakıcı ajansı ile yol almak, aynı zamanda sorumluluk sahibi kişilerle muhatap olmak anlamına da gelir.

Kurumsal bir alanda, yasal ve resmi bir hizmet almak;

Ailenizin merkezinde olacak, en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz bakıcıyı ararken, kurumsal bir çizgisi olan, bütünüyle durumu ciddi değerlendirip, size doğru yaklaşımda bulunan kişilerle çalışıp, hizmet almak istersiniz. Etraftaki saçma sapan dönen hikayelerden uzak, deneme yanılma yaşayıp, yıpranmamak istersiniz. Bakıcı ile ilgili kuracağınız, profesyonel iş ilişkisini sağlayacak danışmanlık hizmeti almak, bakıcı ajansıyla çalışmanın avantajlarının en önemli amaçlarındandır.

Süreklilik, istikrar ve doğru hizmet almak;

Merdiven altı firmalarla çalışarak, doğru bakıcıyı bulmak ve çalışmanın mümkün olmadığının farkındalığında, profesyonel bakıcı ajansı arayışına girmenizi anlıyoruz. Her bakıcı firması profesyonel hizmet ve profesyonel bakıcı veremez. Çünkü, uzun yıllar bu sektörde referanslarıyla kendini ispatlamış, iş dünyasında önemli işverenlerle çalışmış, zengin ve kaliteli eleman portföyüyle, hızlı dönüş yapabilecek, uzun vadeli çalışmış ve çalışacak bakıcı adayları ile sizi bir araya getirecek, kurumsal bakıcı ajansı olmalıdır.

Sizinle, bakıcı adaylarını bir araya getiren bakıcı ajansının, sizi ne kadar dinlediğini ve anladığını,doğru adaylarla bir araya geldiğinizde ve hizmetin devamında anlamanız mümkündür.

Bakıcı ajanslarında, doğru bir hizmet almak ve hizmetin devamında, kaliteli bir geri dönüş yakalamak, işverenlerin en büyük endişesi dir. Kısacası, bakıcı ajansına güven duymak, bu sektördeki ciddiyetsiz ve özensiz çalışan kişiler nedeniyle, kanayan bir yara haline gelmiştir. Bizler, 28 yıldır, bakıcı hizmeti veren, kurumsal bir danışmanlık şirketi olarak, yukarıda saydığımız tüm konuların arkasında, bize olan güveninizi boşa çıkarmadan, bakıcı ajansıyla çalışmanın avantajları konusunda,  hizmet almanız için sizleri bekliyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Güldan Şahbaz
İnsan Kaynakları Yöneticisi

04.09.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: