Bakıcı Arıyorum

Bakıcı Arıyorum - Bebek Bakıcısı Arıyorum - Çocuk Bakicisi Ariyorum

Acil Bakıcı Arıyorum

Yeni anne oldunuz veya çalışan bir annesiniz ya da ev hanımızsınız, yardımcı bakıcı ihtiyacınız varsa 1991 yılından bu yana “bakıcı arıyorum” diyen anne ve babaların hizmetindeyiz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, bakıcı arıyorum diyen ailelere, kurumsal ve profesyonel bir prensipte hizmet vermektedir. Kurumumuz, bakıcı danışmanlık hizmeti verirken önce aileyi dinleyerek başlar, çünkü anlamak ve doğru ihtiyaca göre doğru aday çalışması yapmak bizim için çok önemlidir.

Bizi internet ortamında bulduğunuzdan dolayı, size güvenilir, sağduyulu bir şekilde aradığınız hizmeti vermemiz için, sizinde bize gereksinimlerinizi detaylı bir şekilde anlatmanızı istiyoruz. Aklınıza gelmeyen ama çok önemli detayların gizlendiği bir çok önemli sorularımızla size doğru bir danışmalık hizmeti vermek amacımızdır. Sonrasında size sadece, sunacağımız ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak adaylarımızla tanışmanız kalıyor.

Sunduğumuz adayları tanıştırdıktan sonra bu işi bilip gerçekten doğru anladığımızı hissedeceksiniz.

Sizin ve aileniz için aradığınız bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, ev işlerine yardımcı, bakıcı, hasta bakıcısı olabilir. Hepsi ve daha bir çok iş tanımı hizmetlerimiz de mevcut olup, kısa zamanda hazır ve kaliteli portföyümüzle her türlü bakıcı danışmanlık hizmeti alabiliriniz.

Bakıcı Arıyorum derken,

hayatınızı kolaylaştıracak, çocuklarınızı, evinizi, yakınlarınızı emanet edeceğiniz, tecrübeli bakıcı aradığınızı biliyoruz. Bize göre profesyonellik ,sizinle empati yapabilecek bikrimiz olması; zaman ve imkan bulamadığınız güvenlik araştırmasını çok titiz bir şeklide yapmamız; ve iş tanımınıza en uygun doğru aday eşleştirmesini, önce güven sonra hizmet anlayışında kusursuz bir şekilde sunmamızdır.

Bakıcı olmak, yardımcı olmak ve ev hizmetleri vermek bir meslektir.Herkes bu hizmeti verecek kabiliyete ve özveriye sahip olamaz. Bakıcı arıyorum dediğinizde bakıcı olmayı meslek olarak gören ve bu mesleğe verdiği değerden ötürü yapan bakıcı, yardımcılar için; Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları hizmetinizde. Aradığınız yardımcı bu işlerin gerektirdiği yeteneklere sahip, tecrübede ve güvenirlilikte olması temeldir. Bu temel bizim size çizdiğimiz doğru bakıcı, doğru yardımcı köprüsünün ilk adımıdır.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: