Bakıcı Bul

 Bakıcı bulma siteleri arasında yapacağınız araştırma ve elemeler sonucunda, güvenilir, referanslı ve uzun vadeli çalışabilecek, en iyi bakıcıyı ve en uygun bakıcı bulmayı istediğinizi biliyoruz. Bu hafta yazımızda, bebek bakıcısı bul, çocuk bakıcısı bul, yaşlı bakıcısı bul, hasta bakıcısı bul diyerek bizlere ulaşan işverenlere, bakıcı bul hizmetimizin detaylarını anlatmak istiyoruz.

Bakıcı Bul

Bakıcılar 2 gruba ayrılır; Yatılı bakıcı – Gündüzlü bakıcı

Öncelikle yatılı bakıcı nasıl çalışır ve neler yapar bilgiler verelim;

Yatılı bakıcılar, haftanın 6 günü yatılı kalırlar. Haftanın bir günü 24 saat(uzak bölgelerde yol toleransı verilir) hafta içi veya sonu izin kullanırlar. Yatılı bakıcıların seyahat engelleri olmaz. Çalıştığı aile ile tatile veya yazlığa gelebilir.

Yatılı bakıcılar 4 branş şekilde çalışır, bunlar;

 

Yatılı yaşlı bakıcısı, yatılı hasta bakıcısı, yatılı bebek bakıcısı, yatılı çocuk bakıcısıdır. Yatılı yaşlı bakıcısı ile yatılı hasta bakıcısı arasındaki fark; hasta bakıcısının sorumluluklarının daha teknik bilgi ve deneyim gerektirmesidir. Yatılı yaşlı bakımında, yaşlının ev işlerine yardımcı olup, günlük ihtiyaçlarına destek vermektir. Birbirine çok benzer hizmetlerdir. Hemen hemen aynı sistemde çalışıyor fakat hasta bakıcılığında, yatalak hasta bakımı, yoğun bakım hastası bakımı, felçli hasta bakımı gibi, çok daha ağır sorumluluklar olabilir.

Yatılı Bebek bakıcısı ile yatılı çocuk bakıcısı arasındaki tek fark, bebek için 0-1 yaş arası yenidoğan tecrübesinin olmasıdır. Çocuk bakıcısı genellikle 1 yaş ve üstü olduğu için, çocuğun günlük rutini bellidir. Yenidoğan bebek bakımı, çok daha meşakkatli, hijyen ve dikkat isteyen bir tecrübedir. Bebeğin uyku düzeni ve bebeğin ek gıdaya geçiş gibi konularda deneyim sahibi olması gerekiyor.

Gündüzlü Bakıcıların çalışma şekli;

 

Gündüzlü bakıcılar, haftanın 5 günü bakıcı, haftanın 6 günü bakıcı, yarım gün bakıcı gibi, gündüz belli mesai saatlerinde çalışırlar. Gündüzlü bakıcı ücretleri, çalışma günlerine, saatlerine ve yapacağı işin sorumluluğuna göre, çalışacak olan kişinin kendisi belirler.

Branşları ;gündüzlü yaşlı bakıcısı, gündüzlü hasta bakıcısı, gündüzlü bebek bakıcısı, gündüzlü çocuk bakıcısıdır.

Gündüzlü yaşlı bakıcısı ile gündüzlü hasta bakıcısı arasındaki fark; yukarıda bahsettiğimiz gibi, hasta bakıcısının sorumluluklarının daha teknik bilgi ve deneyim gerektirmesi. Gündüzlü yaşlı bakımında, yaşlının ev işlerine yardımcı olup, günlük ihtiyaçlarına destek vermektir. Birbirine çok benzer hizmetlerdir. Hemen hemen aynı sistemde fakat hasta bakıcılığında, yatalak hasta bakımı, yoğun bakım hastası bakımı, felçli hasta bakımı gibi, çok daha ağır sorumluluklar olabilir.

Gündüzlü Bebek bakıcısı ile gündüzlü çocuk bakıcısı arasındaki tek fark, bebek için 0-1 yaş arası yenidoğan tecrübesinin olmasıdır. Çocuk bakıcısı genellikle 1 yaş ve üstü olduğu için, çocuğun günlük rutini bellidir. Yenidoğan bebek bakımı, çok daha meşakkatli, hijyen ve dikkat isteyen bir tecrübedir. Bebeğin uyku düzeni ve bebeğin ek gıdaya geçmesi gibi konularda deneyim sahibi olması gerekiyor.

 

Bakıcı Bul İstanbul’da en çok talep edilen Avrupa Yakası Bakıcı Bul semtlerimiz ise;

Bakıcı bul Levent

Bakıcı bul Sarıyer

Bakıcı bul Tarabya

Bakıcı bul Etiler

Bakıcı bul Ulus

Bakıcı bul İstinye

Bakıcı bul Zekeriyaköy

Bakıcı bul Yeniköy

Bakıcı bul Şişli

Bakıcı bul Beşiktaş

Bakıcı bul Taksim

Bakıcı bul Beyoğlu

Bakıcı bul Kağıthane

Bakıcı bul Kemerburgaz

Bakıcı bul Eyüp

Bakıcı bul Göktürk

Bakıcı bul Gaziosmanpaşa

Bakıcı bul Fatih

Bakıcı bul Merter

Bakıcı bul Zeytinburnu

Bakıcı bul Bakırköy

Bakıcı bul Ataköy

Bakıcı bul Yenibosna

Bakıcı bul Halkalı

Bakıcı bul Küçükçekmece

Bakıcı bul Florya

Bakıcı bul Yeşilköy

Bakıcı bul Yeşilyurt

Bakıcı bul Bahçelievler

Bakıcı bul Avcılar

Bakıcı bul Beylikdüzü

Bakıcı bul Büyükçekmece

Bakıcı bul Silivri

Bakıcı bul Ortaköy

Bakıcı bul Bebek

Bakıcı bul Baltalimanı

Bakıcı bul Nişantaşı

Anadolu Yakası Bakıcı Bul semtlerimiz ise;

Bakıcı bul Kadıköy

Bakıcı bul Altunizade

Bakıcı bul Acıbadem

Bakıcı bul Erenköy

Bakıcı bul Kozyatağı

Bakıcı bul Moda

Bakıcı bul Göztepe

Bakıcı bul Fenerbahçe

Bakıcı bul Feneryolu

Bakıcı bul Ataşehir

Bakıcı bul Ümraniye

Bakıcı bul Çekmeköy

Bakıcı bul Sancaktepe

Bakıcı bul Çamlıca

Bakıcı bul Suadiye

Bakıcı bul Bostancı

Bakıcı bul Maltepe

Bakıcı bul Kartal

Bakıcı bul Pendik

Bakıcı bul Kurtköy

Bakıcı bul Üsküdar

Bakıcı bul Küçükbakkalköy

Bakıcı bul Beykoz

Bakıcı bul Kavacık

Bakıcı bul Kısıklı

Bakıcı bul Kandilli

Bakıcı bul Rasathane

 

Bakıcı bul diyerek çıktığınız yolda, size her konuda kılavuz olacak, her konuda doğru yönlendirip, beklentilerinize uygun aday ile sizleri eşleştirebilecek, güvenilir bakıcı şirketi ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Daha fazla bilgi almak ve sizinle çalışmak istiyoruz diyorsanız, bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Güldan Şahbaz-18.04.2022

 

 

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?
Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


error: