fbpx
 

Bakıcı bulmanın yolları

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, 29 yıllık, bakıcı danışmanlık şirketi olarak, bakıcı bulmanın yolları diyen ve güvenilir bakıcı arayan tüm ihtiyaç sahiplerini, tecrübeli ve kaliteli bakıcı kadromuzla, eve bakıcı hizmeti vermeye davet ediyoruz.

Bakıcı bulmanın yolları

İhtiyaç sahiplerinin bakıcı bulma yolları

*ilk tercih edilen, tanıdık çevre, eş dostun tavsiye ettiği biri olması ki, bu her zaman doğru bakıcıyı bulma yollarından biri değildir. Sizin akraba, komşu yada akrabanızda çalışmış olması, sizin hayat tarzınıza ve beklentilerinize uyması anlamına gelmez. Ayrıca özel hayatların birbirine karışmaması da önemlidir.

*Yasal olmayan, komisyoncu gibi çalışan, hiçbir şirket veya resmi dayanağı olmayan, adına bakıcı bulma şirketi diyen sahte şirketler. Bunların işkur izni yoktur ve sözlü olarak verdikleri taahhütlerin içi boştur.

*Kendi kendinize, bireysel internet ilanı vermek, yüzlerce deneyimsiz, ben de kaç çocuk annesiyim, komşumun çocuğuna baktım, anneme baktım, babama baktım diyen ve profesyonellikle, yakından uzaktan ilgisi olmayan kişilerle muhatap olmak. Bu sizi gereksiz yorgunluk ve bıkkınlığa sokacaktır. Tanıştığınız insanların yetersizliği siz iyice karamsarlığa sokar.

Güvenilir bakıcı bulma yolu

Bakıcı bulma yolu, uzun yıllardır sektörde isim yapmış, yerleştirdiği referanslı bakıcı elemanlarıyla, aileler tarafından defalarca tercih ve tavsiye edilmiş güvenilir bakıcı bulma danışmanlık şirketi tercih etmelisiniz.

Tecrübeli bakıcı bulma yolu

Bakıcı bulma yolu, kurumsal anlamda ve doğru adayları buluşturma anlamında, yıllara dayanan birikimini her daim verdiği hizmete yansıtan, tecrübeli bakıcı bulma şirketi tercih etmelisiniz

Eğitimli bakıcı bulmanın yolları

Bakıcı bulma yolu, zamanın su gibi akıp gittiği günümüzde, çağın yeniliklerini yakalamış, vereceği hizmetin kalitesini yükselten ve buna dayalı olarak, gereken yeterliliğe kavuşmak için eğitimler almış bakıcılar için, tecrübeli bakıcı firması tercih etmelisiniz.

Referanslı bakıcı bulmanın yolları

Bakıcı bulma yolu, bakıcı arıyorum deyip; internetten tarama yaptığınız da, karşınızdaki sitemizin, referansları ve referans mektupları, kaç yıldır hizmet verdiği, çalıştığı ailelerin kalitesi, işe yerleştirilen elemanların kalitesini gösteren referanslı bakıcı ajansı olarak; bizi arayın diyoruz.

Bakıcı bulma yolları; diyen ve bunun için bakıcı ajansı tarayıp; bakıcı bulma internet adreslerini inceleyen, bakıcı arayan aileler için, tüm sayfalarımızda gerekli tüm bilgiler ve açıklamalar ile sizlere doğru bir şekilde hizmet vermenin amacındayız. Sitemizde; bakıcı bulma yolları diyen, gerek yeni bu yola çıkan ailelere, gerekse, bir türlü istediği hizmeti bulamamış tüm ailelere, yardımcı olmak amacıyla; birçok blog yazımız ile ışık tutmaya çalıştık.

Berkay Danışmanlık İnsan kaynakları olarak; gayemiz sadece istihdam sağlamak değil, kaliteli bir bakıcı bulma yolu olarak; aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz; en iyi bakıcıyı nasıl bulurum ? şeklinde; işinize çok yarayacak bilgiler sunarak; bilinçli hareket etmenizi sağlamaktır. En iyi bakıcıyı bulmak için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
07.11.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: