Bakıcı Burada

Bakıcı arayan aileler için, 33 yıllık, işkur izinli, yasal ve güvenilir bakıcı şirketi, Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, aynı adreste ve aynı kurumsal çizgide, bakıcı burada diyor ve ayrıcalıklı kaliteli hizmet için sizleri davet ediyoruz.

Yüzlerce bakıcı şirketi, yardımcı şirketi ve el altından bu işleri yapan, saçma sapan ve kafanızı karıştıran bir sürü kaynak var ama siz, gerçekten doğru, dürüst bir hizmet almak istiyorsunuz. Ayrıca, herhangi bir, elman değişikli durumunda, adam gibi bir hizmetin devamını arzuluyorsunuz. Çünkü, bakıcı şirketi, sözlerinin ve hizmetinin arkasında durmalı diye düşünüyorsunuz ve bunda da sonuna kadar halksınız.

bakıcı burada

Bakıcı burada diyen, bakıcı şirketimizin diğer bakıcı firmalarından farkı nedir ?

*Bakıcı burada, çünkü; en iyi cocuk bakıcı ve en iyi bebek bakıcı referanslar bizim bakıcılarımızda.

*Bakıcı burada, çünkü; en tecrübeli bebek bakıcı ve en güvenilir bebek bakıcı portföyleri bizim uzun yıllara dayanan birikimlerimizde,

*Bakıcı burada, çünkü; en iyi yaşlı bakıcı ve en iyi hasta bakıcı, bizim vicdanlı ve donanımlı yaşlı bakıcılarımızda.

*Bakıcı burada, çünkü; en iyi ev işlerine yardımcı bayan, yatılı yardımcı bayan ve gündüzlü yardımcı bayan, bizim şart, şurt bilen becerikli ve referanslı elemanlarımızda.

*Bakıcı burada, çünkü; kendi bebeğimizi, yaşlımızı, hastamızı, evimizi emanet etmeyeceğimiz insanlara, bakıcı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcı veya yardımcı bayan olarak, kesinlikle iş bulmuyoruz.

*Bakıcı burada, çünkü; ihtiyaç sahibi ailelerin, bizden hizmet almak istemelerinin, işbilen ve güvenilir elemanları bulup, sorunsuz bir şekilde hayatlarını kolaylaştırmak istediklerini biliyoruz.

*Bakıcı burada, çünkü; 33 yıllık bakıcı şirketi olarak, hiçbir zaman işveren aileleri bir kerelik düşünmedik, önceliğimiz ticari kaygılar olmadı, bizden memnun olan aileler, zaten zaman içinde tavsiye olarak bize hep geri döndüler.

Çünkü; Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, 1991 yılından bu zamana, hiçbir işveren aileyi mağdur bırakmadı, her zaman bakıcılık hizmeti ve yardımcı hizmeti olarak, aynı yerde ve aynı iş ahlakı ile, aynı doğru hizmet anlayışında, sizlere hep bakıcı burada dedi. En iyi bakıcı hizmeti için bizi arayın diyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
24.10.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: