Bakıcı ihtiyacım için danışmanlık şirketi arıyorum

Hayatımız ışık hızıyla akıp giderken, yıllar içinde yaşamımız içinde birçok dengeler içinde sağlam ve güçlü temeller içinde, insan olarak bir yardım eline ihtiyacımız olduğunda, aklımızda olan en önemli gereksinim, bakıcı ihtiyacım için danışmanlık şirketi arıyorum olur.

Bakıcı ihtiyacım için danışmanlık şirketi arıyorum

İnsanlar bakıcı ihtiyacı neden duyar ?

Bakmakla yükümlü olduğumuz bebeğimiz, çocuğumuz, annemiz, babamız veya en yakınlarımız için, onlara en iyi şartlarda evde bakım ı sağlamak isteriz ve bu nedenle, bebek bakıcısı arıyorum, çocuk bakıcısı arıyorum, yaşlı bakıcısı arıyorum, hasta bakıcısı arıyorum gibi bakıcı hizmeti anlamındaki en iyi evde bakım hizmeti alacağımız danışmanlık şirketi arıyorum deriz.

İnsanlar sevdiklerine elbette kendi baksın ister ve onları mutlu edecek her şeyi yapmak için çırpınırlar. Sevdiklerimize ihtiyaç duydukları bakımı kendimiz yapmak isteriz fakat, yoğun iş hayatı ve gelecek standartları nedeniyle, günümüz ekonomik zorunluluklarında imkan bulamamaktayız. Kimi zamanda bu bakımı yapacak sabır ve manevi güce de sahip olamadığımız da doğrudur. Hayatımızı kolaylaştırmak için, sevdiklerimizin bakım ihtiyaçlarını, güvenilir bakıcı hizmeti, tecrübeli bakıcı hizmeti, referanslı bakıcı hizmeti alarak, bakıcı danışmanlık şirketi arıyorum diyerek bu yola gireriz.

Bakıcı ihtiyacı duyan tüm işveren aileler; olanaklarının elverdiğince sevdiklerinin en iyi bakıcı hizmeti almaları için maddi manevi çaba içerisinde en iyi danışmanlık şirketi ile çalışmak isterler. Çünkü çoğu zaman tüm aileler için bakıcı hizmeti almak zaruri bir ihtiyaçtır. Özellikle yaşlısı ve hastası olanlar için profesyonel evde bakım hizmeti almaktan başka çareleri kalmadığı durumlarda söz konusudur.

Bakıcı danışmanlık şirketi arıyorum ; ihtiyacındaki ailelerin beklentileri nelerdir?

** Bakıcı hizmeti için danışmanlık şirketi öncelikle dinlemeli ve ailenin ihtiyaçlarını iyice anlayabilmeli ki; bu sayede işvereni doğru ihtiyacındaki doğru bakıcıya yönlendirsin. İşveren ailenin doğru bildiklerini doğrulayıp, yanlış bildiklerinin olabilirliğini dürüstçe anlatabilsin.

** Bakıcı ihtiyacı duyan işveren aileye ve evde bakıcı hizmeti için en uygun şartları ve gereksinimleri rahatlıkla açıklayabilen bir tecrübeli danışmanlık şirketi ile çalışmak ister.

**İşveren ailenin ihtiyaç duyduğu bakıcı için uygun bir ortam sağlayıp sağlamayacağı konusunda gerekli durumları( yatılı bakıcı ise, ayrı oda imkanı gibi) netçe anlatabilsin.

** Evde bakıcı hizmeti alan aile; evine, kalesine, en özeline aldığı bakıcı bayan , yardımcı bayan, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı gibi ev personeli ni işe aldığında, güvenilirliliği ve tecrübesi ile ilgili beklentisini karşılayan güvenilir danışmanlık şirketi ile çalışmak ister. Ayrıca en önemlisi; işveren aileler evine aldığı bu kişilerin, güvenlik açısından tam bir güvenlik araştırmasından geçmiş can ve mal teslim edilecek sağlam bakıcılar olmasını istemesi en büyük hakkıdır.

Bakıcı ihtiyacım için danışmanlık şirketi arıyorum

** Bakıcı ihtiyacı ve gereksinim duyduğu bakıcı özelliklerini, sunacağı adaylarda gösterebilirsin ve aileyi bekleyen bakıcı ücreti bütçesinin rayicini söyleyebilsin. Ailenin ihtiyaç duyduğu bakıcı için ayırdığı bütçeye uygun bakıcı dan öte, ailenin gerçek ihtiyacına uygun bakıcı ücreti ni ne söyleyebilsin. Danışmanlık şirketi ; ihtiyaç sahibi ailenin bütçe uygunluğu nedeniyle yanlış bakıcı seçme sini önlemelidir.

Bütün bunların ışığında; ihtiyaç sahibi işveren aile, bakıcı ihtiyacım için danışmanlık şirketi arıyorum dediğinde; iyi bir danışmanlık şirketi ile çalışmaya karar verdiğinde, güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak istemesi hakkıdır. Hizmet aldıktan sonra; danışmanlık şirketi komisyon ücreti ni öder ve bu bedelin karşılığında evde bakım hizmet ini en iyi şekilde ve uzun vadede sorunsuz almak ister. Bu nedenle; dürüst, güvenilir ve en iyi danışmanlık şirketi arıyorum diyen ailelere; en iyi evde bakım hizmeti için bizi arayın diyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanı
Güldan Şahbaz
03.09.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: