Bakıcı İş İlanları

Sektörde 33 yıldır hizmet veren ve iş arayan insanlara mutlu olacakları işi bulmalarına aracılık eden kurumumuz, İşkur’a bağlı özel istihdam bürosudur. www.berkaydanismanlik.com web adresimizdeki bakıcı iş ilanları ve yardımcı iş ilanları sekmesinden, bakıcı iş ilanlarını takip ederek, yayınladığımız ilanlarımızı görebilirsiniz.

Web sayfamızdaki eleman arıyorum sekmesinden, bakıcı arıyorum, bebek bakıcı arıyorum, çocuk bakıcı arıyorum, yardımcı arıyorum, yaşlı bakıcı arıyorum, hasta bakıcı arıyorum diyen işverenler, bilgilerini yazarak bizimle iletişime geçiyor.

İş arayan bakıcılar, iş arayan çocuk bakıcıları, iş arayan bebek bakıcıları, iş arayan yaşlı bakıcılar, iş arayan hasta bakıcılar ve ev işi arayanlar ise, iş arıyorum sekmesinden bilgilerini forma yazarak iletişime geçiyorlar.

İş arayan ev personellerinin, en çok tercih ettiği iş arama ve bakıcı iş bulma alanı, internetteki bakıcı iş ilanları platformlarıdır.

Bakıcı iş ilanları

Bakıcı iş ilanlarımızı yayınlarken dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır;

İş ilanlarımızı yayınlarken, eleman arayan ailelerin oturduğu semtleri belirtiyoruz. Bu, en çok gündüzlü bakıcı ilanları için önemli bir detaydır. Bölgesel anlamda, Anadolu yakası bakıcı ilanları, Avrupa yakası bakıcı ilanları olarak yayınlıyoruz. Yatılı bakıcı ilanlarımızı ise, genel olarak, bakıcı ilanları istanbul şeklinde, kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz. Bakıcı ilanları detaylarımızda, işverenin istediği nitelikli bakıcıyı bulmasını sağlamak amacıyla, detaylı iletmeye çalışıyoruz. Bu sayede, bize uzun yıllar önce kayıt yaptıran bakıcılarımızda, tekrar başvurarak, başvurularını güncelleyebiliyor. Yeni başvuru yapan bakıcı adayları ise, işveren ile görüştürülmeden önce, kimlik ve referans kontrollerimizden geçtikten sonra, uygun işlerimize yerleştirme yapıyoruz.

İlanlarımızda aradığımız eleman branşları;

-Çocuk bakıcısı ilanları

-Bebek bakıcısı ilanları

-Eğitimli bakıcı ilanları

-Yaşlı bakıcı ilanları

-Hasta bakıcı ilanları

-Ev işlerine yardımcı iş ilanları

-Profesyonel dadı ilanları

-Aile özel makam şoförü ilanları

-Ev aşçısı ilanları

-Gündelik temizlikçi ilanları

-Gündüzlü yardımcı ilanları

-Gündüzlü bakıcı ilanları

-Yatılı bakıcı ilanları

-Yatılı yardımcı ilanları

-İş yeri için temizlik personeli ilanları

-İş yeri için aşçı ilanları

-Villaya karı koca yardımcı çift ilanları

Bütün bu ilanlarımızda, branşında tecrübeli ve referanslı elemanları portföyümüzde toplayıp, uzman kadromuzla birlikte, eleme ve seçme aşamasına getirmekteyiz. Bu aşamada, öncelik güvenlik soruşturması olup, sonraki aşama ise, referans yeterliliğidir. En önemli son aşamamız da, çalışacak olan elemanın, psikolojik açıdan bu işi yapmaya elverişli bir yeterliliğe sahip olmasından emin olmaktır.

Berkay Danışmanlık İnsan kaynakları firması, kanunların izin verdiği mevzuatlar çerçevesinde, İşkur denetimine bağlı hizmet vermektedir.

Bize iş için başvuran elemanlarımızın bilgileri, elemanın kendi birinci derecede akrabaları isteği olsa dahi, hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılamaz. Elemanlarımız istedikleri ve mutlu olarak çalışacakları işlere yönlendirilmektedir. Elemanlarımız, kendi hür özgür iradesi ile, işvereni ile çalışıp çalışmayacağına karar vermektedir. Elemanın işe kabulü gerçekleşmesi esnasında, tüm kimlik, ikamet bilgileri, güncel olarak alınır. Elemanlardan, öncesinde veya sonrasında, hiçbir ad altında, kayıt veya iş bulmaya aracılık ücreti talep edilmez.

Güvenilir ve iyi işverenlerle çalışmak için, bakıcı iş ilanlarını takip edebilir ve bizi arayabilirsiniz.

Güldan ŞAHBAZ
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
02.09.2020

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: