Bebeğime bakıcı arıyorum

Bebeğime bakıcı arıyorum

Berkay Danışmanlık olarak İstanbul’da oturan siz değerli ailelerin bebeğime bakıcı arıyorum konusunda hizmet veren kurumuz. Güvenilir bebek bakıcısı konusunda referanslı, tecrübeli, sigara kullanmayan, sadece bebek bakımında çocuğunuzun altını değiştirip karnını doyurarak niteliklerden daha fazla beklentilerinize cevap verebilecek bebeğin beslenmesine dikkat eden,hijyen kurallarını uygulayan, bebeğinize sevgi verebilecek, duygusal bağ kurabilecek, güler yüzlü, empati yeteneği kuvvetli tecrübeli bebek bakıcısı olmalıdır.

Bebeğime bakıcı  arıyorum, talebiniz doğrultusunda gündüzlü bebek bakıcısı  veya yatılı bebek bakıcısı hizmeti vermekte olan Bebeğime gündüzlü bakıcı arıyorum, bebeğime yatılı bakıcı arıyorum ihtiyacındaki ailelerimiz için, lokasyon olarak tek vesait gelebilecek; Anadolu yayası bebek bakıcıları ve Avrupa yakası bebek bakıcıları adayları olan portföyümüzdeki elemanlarla iletişime geçip sizlerle tanıştırıyoruz. Görüşmelerimiz ofisimizde insan kaynakları uzmanlarımızın da katılımıyla gerçekleşmektedir. Olumlu geri dönüş yapıldığı taktirde elemanın iletişim bilgilerini, sicil temiz kağıdı, ikametgah kağıdı ve kimlik fotokopisini aile ile paylaşıyoruz. 0-6 yaş okul öncesi eğitim döneminde bilinçli yetişmesi çocuğunuzun gelecekteki yapı taşlarını oluşturmakta olup, özgüvenli mutlu bir birey oluşumuna da etkili olacaktır.

Yatılı çocuk bakıcıları, daha öncesinde, yeni doğan bebek bakıcısı veya 0-6 yaş arası çocuk bakımı konusunda deneyimli bir bakıcı olmalıdır. Bebeğinizi anaokuluna hazırlık niteliğinde bebeğin zihinsel gelişimi, bebeğin fiziksel gelişimi ve bebeğin duygusal gelişimi gibi çok önemli konularda destek verebilen, eğitimli yatılı bebek bakıcısı, yatılı çocuk bakıcısı,eğitimli bebek bakıcısı, eğitimli çocuk bakıcısı, eğitimli oyun ablası, gölge öğretmen, çocuk gelişim mezunu bakıcı,dadı portföyümüzle ile de çalışmaktayız. Ailelere yardımcı olurken, her zaman bizim öncelik düşüncemiz  ‘’ben olsam bu bakıcıyı kendi bebeğim için alır mıyım?’’ sorusudur. Kendimize çok önemli  bu soruyu sorarak, her zaman, şartlar ne olursa olsun, insanlarla empati yapmayı bize ilke olarak edindirmiştir. Özellikle bizim gibi uzman insan kaynakları olarak, bebek bakıcı ajansı hizmeti veren bazı meslekler için de bu çok önemlidir. Çünkü insan yetiştirmek çok büyük sorumluluk gerektiriyor.

Bebeğime bakıcı arıyorum

Her şey çocuklarımızın mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için düşüncesini  ilke edinmiş olan Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, İstanbul gündüzlü bebek bakıcısı, İstanbul yatılı bebek bakıcısı, anne yardımcısı bakıcı,eğitimli bebek bakıcısı,oyun ablası bakıcı,gölge öğretmeni bakıcı, gündüzlü dadı,yatılı dadı, yatılı bakıcı, yatılı yabancı bakıcı, gündüzlü yabancı bakıcı, çocuk gelişimi mezunu bakıcı, referanslı bebek bakıcısı  ihtiyaçlarınıza insan kaynakları uzmanlarımız en kısa sürede çözüm sağlayacaktır.

1991 yılından bu zamana kadar, Bebeğime bakıcı arıyorum ; diyen ve güvenilir bakıcı bebek bakıcısı şirketi ile çalışmak isteyen annelerin, babaların ihtiyaçlarına köprü olmak için hizmete hazırız.

Önce güven sonra hizmet diyerek, İletişime geçmenizi bekliyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanı
Güldan Şahbaz
19.06.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: