Bulgar yardımcı arıyorum !

Bulgar yardımcı arıyorum

Evinizin temizlik işlerinde ve düzeninde bir sağ kol ihtiyacınız varsa, Bulgar yardımcı arıyorum diyerek gönül rahatlığı ile Berkay Danışmanlık İnsan Kaynaklarından hizmet alabilirsiniz.

Bizi aramanızın nedeni profesyonel bir Bulgar yardımcı veya Bulgar temizlikçi olduğunun bilincindeyiz. Ev işlerine yardımcı bayan ihtiyacınızı karşılarken, işe almak istediğiniz kişinin temizlik anlayışın iyi ölçülerde olmasını, ütü yapmasını bilen, dolap düzenini sağlayabilecek, yemek yapımı ve sunumunu bilen bir ev işlerine yardımcı aradığınızı biliyoruz.

Bulgar Yardımcı arıyorum dediğinizde dikkat etmeniz gereken özellikler;
*Kimlik bilgileri araştırılmış olmalı ve güvenlik süzgeçlerinden geçmiş bir Bulgar yardımcı olmalıdır.

*Özel hayatı özenli ve düzenli olmalı, ailevi sorunlarını veya özel hayatını işine yansıtmamalıdır.

*Görünümü düzgün, kişisel temizliğine önem veren, mesafesini koruyabilen; çalıştığı işveren ailenin özel hayatına ve mahremiyetine saygı duyan bir temizlik personeli olmalı

*İşveren ailenin ihtiyacına uygun olarak yatılı Bulgar yardımcı veya gündüzlü Bulgar yardımcı branşlarında referans verebilen bir ev işlerine yardımcı bayan olmalıdır.

*Ev işlerine Bulgar temizlikçi deyip geçmemeli; kültürel ve davranışsal anlamda uyumlu bir yapıya sahip  ve gelenek, göreneklerimize göre uygun Bulgar temizlikçi adaylarımızla hizmete hazırız.

Bulgar Yardımcı arıyorum

*Çalışan bir aile iseniz, sürekli yardımcı bayan çalışanınızı yönlendirmek ya da kontrol altında iş yaptırmak istemiyorsunuz. Evinizin günlük, haftalık ve hatta aylık düzeninde bir sistemde hareket edip rahat etmek istiyorsunuz. Bunun için çalıştıracağınız Bulgar yardımcı bayan tecrübeli olmak zorundadır. Daha önceki referanslarında çalışan bir ailenin benzer sorumluluklarında çalışmış referanslı Bulgar yardımcı olmalıdır.

*Ayrıca yaşlı anneye Bulgar yardımcı, Bulgar yaşlı bakıcısı, yaşlıya Bulgar yardımcı, yaşlıya Bulgar temizlikçi, yaşlıya ev işlerine yardımcı şeklinde Bulgar bakıcı hizmeti alabilirsiniz.

*Ev hanımısınız, çocuklarınız olabilir, takip etmeniz gereken sorumluluklar olabilir, sosyal hayatınız yoğun ve kendinize zaman ayırarak rahat etmek istiyor ve Bulgar yardımcı arıyorum diyebilirsiniz. Burada iş bilen tecrübeli Bulgar yardımcı ile çalışmanız için Berkay Danışmanlık hizmetinizdedir.

*İşveren ailelerin isteklerine göre; T.C. vatandaşı Bulgar yardımcı, çift vatandaş Bulgar yardımcı, oturma izinli Bulgar yardımcı, yatılı Bulgar yardımcı, gündüzlü Bulgar yardımcı, ev işlerine Bulgar yardımcı, Bulgar yardımcı şeklinde de hizmet vermekteyiz.

*İşveren aile olarak çocuklarınız konusunda da beklentileriniz olabilir. Bu beklentileriniz ihtiyaç olunduğunda gözünüz arkada kalmadan emanet etmek, çocuklarınızın sizi çok yorduğunda nefes almak veya çocuklarının okula gönderilme; okuldan karşılayacak yardımcı, yardımcı bakıcı, anne yardımcısı, temizlikçi kadın, temizlikçi personel konusunda hizmet vermekteyiz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak 33 yıllık tecrübemiz ve yardımcı bayan portföyümüzle; hayatınızı kolaylaştıracak, Bulgar bakıcı arıyorum, Bulgar yardımcı arıyorum diyerek ihtiyaç duyan tüm ailelerin iletişimini bekliyoruz.

ÖNCE GÜVEN SONRA HİZMET DİYEREK İLETİŞİME GEÇMENİZİ BEKLİYORUZ.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanı
Güldan Şahbaz
02.07.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: