Çocuk bakıcısı olarak iş mi arıyorsunuz?

Çocuk bakıcısı olarak iş mi arıyorsanız?, doğru adrestesiniz. 1991 yılından beri kalitelimizle ve tecrübemizle,  güvenilir ailelerin yanında yatılı çocuk bakıcısı ya da gündüzlü çocuk bakıcısı olarak çalışacak, çocuk bakıcılığını meslek olarak gören, çocukları seven ve çocuklarla kaliteli zaman geçiren, güvenilir, referanslı, tecrübeli,  iyi bakıcıların başvurularını bekliyoruz.

Çocuk Bakıcısında Aranan Nitelikler;

 

*Çocuğa pozitif ebeveyn anlayışını benimseyerek yaklaşan, çocuk seven ve anlaşabilen,

*Çocuğun öz bakımlarını yapabilecek,  çocukla yaratıcı ve öğretici bir şekilde oyun oynayabilecek,

*Deneyimli, sabırlı, sorumluluk sahibi, güler yüzlü,

*Yemek ve günlük toparlama yapabilen, sigara kullanmayan, 25 -55 yaş arası çocuk bakıcıları aranmaktadır.

 

Çocuk bakıcısı olarak iş mi arıyorsunuz?

Çalışma Saatleri; 

Yatılı çocuk bakımı işi arıyorum diyorsanız, İstanbul içi yatılı iş arıyorsanız , hafta da 1 gün izin (24 saat ), şehir dışı yatılı iş arıyorsanız, ayda 4 gün toplu izin şeklindedir. Maaş karşılıklı görüşülecektir.

Gündüzlü çocuk bakımı işi arıyorum diyorsanız, hafta da 5 gün, hafta da 5 gün + cumartesi yarım gün, hafta da 6 gün  şeklinde yönlendirme yapılmaktadır. Maaş karşılıklı görüşülecektir.

 

Elemandan Komisyon Alınmaz. Türk bakıcı ya da Yabancı oturma izinli bakıcı elemanlar iletişime geçebilir. Oturması ve referansı olmayanların aramamaları önemle rica olunur.

Başvuru için: www.berkaydanismanlik.com sayfamızdan İş Arıyorum & Berkay Danışmanlık İş İlanları bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için; 05334842958 & 05337262234 WhatsApp’tan bilgilerinizi yazabilirsiniz

Haftaiçi: 0212 212 52 26 / 10.00-17.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

 

4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır! Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğüne başvurabilirsiniz.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

05.10.2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: