Eğitimli Çocuk Bakıcısı – Oyun Ablası – Gölge Öğretmen

Eğitimli Çocuk Bakıcısı - Oyun Ablası - Ev öğretmeni (Gölge Öğretmen)

Eğitimli Çocuk Bakıcısı – Oyun Ablası – Ev öğretmeni (Gölge Öğretmen)

1991’den bu yana Eğitimli Çocuk Bakıcısı – Oyun Ablası hizmeti de veren kurumumuz Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları günümüz anne ve babalar için çok değerli bu alanda hizmet verirken ailelerin çocuk gelişimi için verdikleri önemi bilerek eğitimli çocuk bakıcısı hizmeti, oyun ablası hizmeti ve ev öğretmeni (gölge öğretmen) hizmeti vermek önceliğimizdir.

Sizin önceliklerinizi ve çocuğun yapısını bizimle paylaşmanız, sizi dinlememiz bizim için çok önemlidir. Genelleme yapar isek şu ana başlıklarda ihtiyaçlara cevap verebiliyoruz. Bebek Gelişimi, Duyuların Gelişimi, Motor Gelişimi. Dil Gelişimi, Davranış Bozuklukları, Özgüven Gelişimi, Davranış Gelişimi, Okul Öncesi Dönem, Oyunun Önemi. Oyuncak Seçimi, Aileyle İletişim gibi ve birçok ihtiyaç duyacağınız alanda sağlayabileceğimiz gelişim gereksinimlerine profesyonel anlamda size ışık tutacak bebek bakıcısı. Çocuk bakıcısı, bakıcı, oyun ablası, eğitimli ablaları sunuyoruz.

Sizlerin çağdaş ve özgüvenli çocuk yetiştirme konusuna verdiğiniz önemi, yıllardır eğitimli çocuk bakıcısı, çocuk gelişimi mezunu, oyun ablası hizmeti vererek anlamış bulunmaktayız. Eğitimli çocuk bakıcısı, bu mesleğin eğitimini alması yanı sıra, bu alanda referanslara sahip olmalıdır. Gerek Anaokulu, kreş gerekse aile yanında eğitimli çocuk bakıcısı, ev öğretmeni ( gölge öğretmen ) ya da eğitimli oyun ablası olarak referanslara sahip adaylarımızı sunmaktan gurur duyarız. Çocuğunuzu emanet edeceğiniz eğitimli bakıcının gerekli tüm referans ,eğitim diploma ve sertifikaları, kimlik ve adres bilgilerini tarafınıza eksiksiz sunmaktayız. Çocuğunuzun yaşı, gereksinimleri, anne baba olarak öncelik verdiğiniz davranışsal eğitim isteğinizi iyi dinleyip, anlayarak. Doğru adayları sunmamız için iletişime biz Berkay Danışmanlık ile geçmenizi bekliyoruz. Çocuklarınızın hayatına tutacağınız ışığı yakalamanız için hizmete hazırız.

Berkay Danışmanlık ailesi olarak, sizi dinlemek, anlamak, empati yapmak ve doğru adaylarla eşleştirme yapmak için bekliyoruz. Şimdi bizi arayın.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: