Bakıcı ajansı nasıl olmalıdır ? En iyi bakıcı ajansı

En iyi bakıcı ajansı

Bakıcı ajansı olmak, yardımcı ajansı olmak ve ev hizmetleri vermek ağır sorumluluk isteyen, kurumsal bir çizgide profesyonelce hareket etmek zorunda olduğunuz bu sektörde, bakıcı ajansı nasıl olmalıdır ? En iyi bakıcı ajansı sorunuza yanıtlar vermeye çalışacağız.

Herkes bu hizmeti verecek kabiliyete ve özveriye sahip olamaz. Bakıcı arıyorum dediğinizde, bakıcı olmayı meslek olarak gören ve bu mesleğe verdiği değerden ötürü, güvenilir ve tecrübeli bakıcılar bulmak amacında olduğunuzu biliyoruz. Aradığınız bakıcı, bu işlerin gerektirdiği yeteneklere sahip, tecrübede ve güvenirlilikte olması temeldir. Bu temel bizim size çizdiğimiz doğru bakıcı, doğru yardımcı köprüsünün ilk adımıdır.

Bu konu bakıcı ajansı nasıl olmalıdır diyen ve buna ihtiyaç duyan ailelerin derinden bilmesi ve iyi araştırarak karar vermeleri gereken konudur.

En iyi bakıcı ajansı nasıldır?

*En iyi bakıcı ajansı, yasal çalışan ve işkur’a bağlı danışmanlık şirketi olmalıdır.

*İşe yerleştireceği elemanların güvenlik araştırmalarını tam yapan ve iş bilen elemanlarla çalışan güvenilir bakıcı ajansı olmalıdır.

*Uzun yıllar kaliteli, kurumsal çizgide çalışan profesyonel bakıcı ajansı olmalıdır.

*Referans ve tavsiye mektuplarını, kurumsal kimliğini ve birikimlerini web sayfası veya sosyal medya gibi;  bilişim mecralarında, ihtiyaç duyup araştıranlarla paylaşan bir bakıcı referanslı bakıcı ajansı olmalıdır.

*İhtiyaç sahibi aileler ile doğru diyalog kurup, anlayıp, empati yaparak, doğru aday için doğru yönlendirme yapan, insan kaynakları uzmanları ile çalışan bir en iyi bakıcı ajansı olmalıdır.

*İşe yerleştireceği elemanlarının, tüm özel hayat ve mesleki yeterliliği konusunda bilgi sahibi olup, tüm sorumluluklarını arkasında olmalıdır.

*Elemanın işe kabulünden sonra tüm sabıka kaydı, ikametgah, kimlik bilgilerini sunabilmeli, istenildiği takdirde sağlık testleri konusunda yardımcı olmalıdır.

*En iyi bakıcı ajansı, işe yerleştirdiği eleman ile ilgili sorumluluğunu devam ettirmeli; ailenin danışması gereken konularda yanında olmalı ve anlaşmazlık durumunda; kaliteli bakıcı ajansı hizmet devamını sağlamalıdır.

1991 yılından Berkay Danışmanlık bakıcı ajansı bu yana bakıcı arayan tüm işveren ailelere; arayışların da onlara kılavuz olmayı prensip haline getiren 33 yıllık en iyi bakıcı ajansı olarak, deneyimli ve   ve portföyüyle, bakıcı ajansı nasıl olmalıdır? diyen ailelere hizmete hazırdır.

Önce güven sonra hizmet diyerek, iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: