Ev Aşçısı – Evime Aşçı Arıyorum

ev ascisi hizmeti evime asci ariyorum

Ev Aşçısı Hizmeti – Evime Aşçı Arıyorum

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, Ev Aşçısı Hizmetinde 33 yıllık bilgi ve deneyimlerimizle; siz değerli aileleri evinde lezzetli, hijyen kurallarına uyan, yemek servisi ve sunumunda profesyonel, misafirlerinize mükemmel şekilde lezzetler sunacak,; bay – bayan ev aşçısı hizmeti konusunda faaliyet göstermekte olan kurumumuz hizmetine hazırdır. Evime aşçı arıyorum diyerek bize ulaşan müşteri sayımız son yıllarda oldukça artmıştır.

Evime aşçı arıyorum diyerek

bizi arayan seçkin ailelerimiz için kaliteli ve işinde profesyonellerden oluşan portföyümüzle memnun etmek en önemli hedefimizdir.

Gerek günlük hayatınızda veya özel günlerinizde, iş yoğunluğu içerisinde mutfağa girmeye fırsat bulamayan müşterilerimize başta Türk mutfağı olmak üzere; dünya mutfağı yemekleri konusunda sertifikalı aşçı; tecrübeli aşçı, referanslı, güvenilir, işinde uzman, özel davet aşçısı, part-time aşçı, servis personeli hizmeti de bulunmaktadır. Sunduğumuz adaylar genel sağlık taramasından geçmiş, diplomalı, sertifikalı, prezantabl, kişisel bakımında özenli kişilerden oluşmaktadır.

Berkay Danışmanlık olarak, sizde evinizde ailenizle ve yakın dostlarınızla yemeğin lezzetine, masanızdaki sunuma önem veriyorsanız, ev aşçısı hizmeti talebiniz için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: