Ev İşlerine Gündüzlü Yardımcı Bayan Ücretleri 2018

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, referanslı yardımcı bayan şirketi, tecrübeli yardımcı bayan şirketi, tecrübeli yardımcı bayan şirketi olarak 31 yıldır, İşkur izin belgeli danışmanlık firması hizmeti vermekteyiz ve sizlere 2018,  ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan ücretleri 2018 ile ilgili yaklaşık bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Ev İşlerine Gündüzlü Yardımcı Bayan Ücretleri 2018

Hafta içi 5 gün çalışacak gündüzlü yardımcı bayan, ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan ücretleri 2018 ;

Eviniz normal ölçülerde daire veya dubleks ise ve sabah 09.00- Akşam 17.00-18.00 saatlerinde çalışacak, gündüzlü yardımcı bayan ücretleri, ortalama 2200.00tl – 2500.00tl + sgk şeklindedir. Bu yardımcı bayanlar, ailenin ev içerisindeki temizlik, yemek, ütü gibi evin tüm işlerinden sorumlu ve bu iş tanımında daha önce çalışmış, referanslı yardımcı bayanlar olmaktadır. Ev temizliği dışında bekledikleri sorumluluklar var ise;

Örneğin;

Evde çocuk bakımında gündüzlü anne yardımcısı, evde yaşlı bakımına destek, evde hasta bakımına destek gibi talepleri var ise, bu yardımcıların tecrübelerinde, benzer şekilde çalışıp çalışmadıklarına dikkat ediyoruz. Bu tarz ek özelliklerde ücretin artmasına etken olduğunu da belirtmek isteriz.

Ayrıca, eviniz müstakil villa ise ve özellikle yemek ile ilgili beklentileriniz, zengin sofralar, servis ve sunum gibi, beyaz yaka bir gündüzlü yardımcı bayan arayışında iseniz, aradığınız özelliklerdeki, villada çalışacak gündüzlü yardımcı bayan ve ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan ücretlerini karşılıklı görüşmeniz gereken bir duruma dönüşür.

Hafta içi 5 gün çalışacak yarım gün yardımcı bayan, 2018 ücretleri;

Eviniz normal ölçülerde daire veya dubleks ise ve sabah 13.00- Akşam -18.00 veya 19.00 saatlerinde çalışacak, yarım gün yardımcı bayan ücretleri, ortalama 1600.00tl – 2000.00tl + sgk şeklindedir. Bu yarım gün yardımcı bayanlar, ailenin ev içerisindeki temizlik, yemek, ütü gibi evin tüm işlerinden sorumlu ve bu iş tanımında daha önce çalışmış, referanslı yardımcı bayanlar olmaktadır. Ev temizliği dışında bekledikleri sorumluluklar var ise;

Örneğin;

Evde çocuk bakımında; yarım gün anne yardımcısı, çocuk okuldan karşılayacak yarım gün yardımcı bayan; evde yaşlı bakımına destek, evde hasta bakımına destek gibi talepleri var ise; bu yardımcıların tecrübelerinde, benzer şekilde çalışıp çalışmadıklarına dikkat ediyoruz. Bu tarz ek özelliklerde ücretin artmasına etken olduğunu da belirtmek isteriz.

Gündelik ev işlerine yardımcı bayan ücretleri 2018; günlükler 160.00 tl – 200.00 tl arasında; evin büyüklüğüne göre değişen rakamlarda olabilir.

Haftada üç gün yardımcı bayan ücretleri veya haftada 2 gün yardımcı bayan ücretleri; günlük ücretlerinin aylık geldikleri günle çarpımı kadardır ve genelde aylık olarak ücret alırlar.

Ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan arıyorum diyen ve ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan ücretleri 2018 olarak; yardımcı bayan fiyat araştırması yapan aileler; ihtiyaç ve gereksinimleri için; bizi arayıp daha detaylı bilgi alabilir ve iş tanımına uygun adaylarının fiyat bilgilerini alabilir.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
05.12.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: