Ev işlerine Yardımcı Arıyorum

ev işlerine yardımcı arıyorum istanbul

Evinizin temizlik işlerinde ve düzeninde bir sağ kol ihtiyacınız varsa; ev işlerine yardımcı arıyorum istanbul ‘da diyerek gönül rahatlığı ile Berkay Danışmanlık İnsan Kaynaklarından hizmet alabilirsiniz.

Bizi aramanızın nedeni profesyonel bir yardımcı veya temizlikçi olduğunun bilincindeyiz. Ev işlerine yardımcı bayan ihtiyacınızı karşılarken, işe almak istediğiniz kişinin temizlik anlayışın iyi ölçülerde olmasını; ütü yapmasını bilen, dolap düzenini sağlayabilecek, yemek yapımı ve sunumunu bilen bir ev işlerine yardımcı aradığınızı biliyoruz. Yardımcı arıyorum dediğinizde dikkat etmeniz gereken özellikler;

*Kimlik bilgileri araştırılmış olmalı ve güvenlik süzgeçlerinden geçmiş bir yardımcı olmalıdır

*Özel hayatı özenli ve düzenli olmalı, ailevi sorunlarını veya özel hayatını işine yansıtmamalıdır.

*Görünümü düzgün, kişisel temizliğine önem veren, mesafesini koruyabilen; çalıştığı işveren ailenin özel hayatına ve mahremiyetine saygı duyan bir temizlik personeli olmalı

*İşveren ailenin ihtiyacına uygun olarak yatılı yardımcı veya gündüzlü yardımcı branşlarında referans verebilen bir ev işlerine yardımcı bayan olmalıdır.

*Ev işlerine temizlikçi deyip geçmemeli, kültürel ve davranışsal anlamda uyumlu bir yapıya sahip  ve gelenek, göreneklerimize göre uygun temizlikçi adaylarımızla hizmete hazırız.

*Çalışan bir aileyseniz, sürekli yardımcı çalışanınızı yönlendirmek ya da kontrol altında iş yaptırmak istemiyorsunuz. Evinizin günlük, haftalık ve hatta aylık düzeninde bir sistemde hareket edip rahat etmek istiyorsunuz. Bunun için çalıştıracağınız yardımcı bayan tecrübeli olmak zorundadır. Daha önceki referanslarında çalışan bir ailenin benzer sorumluluklarında çalışmış referanslı yardımcı olmalıdır.

*Ayrıca yaşlı anneye yardımcı, yaşlı bakıcısı yardımcı, yaşlıya yardımcı, yaşlıya temizlikçi, yaşlıya ev işlerine yardımcı şeklinde yardımcı bakıcı hizmeti alabilirsiniz.

*Ev hanımısınız, çocuklarınız olabilir, takip etmeniz gereken sorumluluklar olabilir; sosyal hayatınız yoğun ve kendinize zaman ayırarak rahat etmek istiyor ve yardımcı arıyorum diyebilirsiniz. Burada iş bilen tecrübeli yardımcı ile çalışmanız için Berkay Danışmanlık hizmetinizdedir.

*İşveren ailelerin isteklerine göre, yasal ve oturma izinli yabancı yardımcı, yatılı yabancı, gündüzlü yabancı, ev işlerine yabancı yardımcı, yabancı yardımcı şeklinde de hizmet vermekteyiz.

*İşveren aile olarak çocuklarınız konusunda da beklentileriniz olabilir. Bu beklentileriniz ihtiyaç olunduğunda gözünüz arkada kalmadan emanet etmek, çocuklarınızın sizi çok yorduğunda nefes almak veya çocuklarınızın okula gönderilme; okuldan karşılayacak yardımcı, yardımcı bakıcı, anne yardımcısı, temizlikçi kadın, temizlikçi personel konusunda hizmet vermekteyiz.

Ev işlerine yardımcı arıyorum istanbul

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak 33 yıllık tecrübemiz ve kaliteli yardımcı portföyümüzle, hayatınızı kolaylaştıracak, güvenilir yardımcılar, ev işlerine yardımcı arıyorum diyerek ihtiyaç duyan tüm ailelerin iletişimini bekliyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: