Ev İşlerine Yardımcı

ev islerine yardimci ariyorum

EV İŞLERİNE YARDIMCI VE TEMİZLİKÇİ ELEMAN HİZMETLERİMİZ

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak iş ahlakı ve güven en temel ilkemizdir. Bu nedenle biz diyoruz ki “eviniz evimiz + aileniz ailemiz” dir. Ev işlerine yardımcı arıyorum diyorsanız! doğru adrestesiniz.

Hafta içi tam zamanlı çalıştırmak istediğiniz gündüzlü ev işlerine yardımcısı için; Çocuklarınızı okuldan karşılayan yarım gün ev işlerine yardımcı ya da yarım gün bakıcı ihtiyacınız için, anne babanızı yanında çalışacak ev işlerine yardımcı için bebeğinizi büyütürken size sağ kol olan anne yardımcısı için, yardımcı bayan, temizlik elemanı, temizlikçi, yardımcı ev personeli için bunların sadece tanım olduğunun,profesyonel bir yardım ve portföy aradığınızın bilincinde, yardımcı hizmeti vermek için doğru ve iş tanımınıza uygun adaylarla hizmet hedefimizdir.

Evinize alacağınız yardımcı,yatılı ev işlerine yardımcı olsun, gündüzlü ev işlerine yardımcı olsun, önemli olan sizin ailenizi, çocuklarınızı, evinizi sahiplenmesi ve uzun vadeli çalışıp evininiz bir parçası haline gelmesidir. Yoğun çalışan anne babaların,iş seyahatlerinde çocuklarını ve evlerini emanet edecekleri güvenilir ve tecrübeli; yatılı ev işlerine yardımcı çalıştırmalarını tavsiye ediyoruz, çocuklarını okuldan karşılayan gündüzlü ev işine yardımcı olarak evini emanet ettiği kişinin gerçek bir anne sorumluluğunda olması çok önemlidir. Bunun dışında evinizin yemek ve temizlik detaylarını söylemeden yapan bir temizlik elemanı olması hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bizimle ev işlerine yardımcı arıyorum diyerek; iletişime geçen anne babalarla, çalışan anneler olarak empati yapabilmemiz bize vicdani sorumluluğu sonuna kadar vermektedir. Ev hanımı olup, yeni doğan bebeği olan anneler bizi arayıp temizlikçi arıyorum ya da yardımcı arıyorum dediklerinde, aradığınız yardımcı bayan, ev işlerinde , yemek, ütü, genel ve günlük temizlik planlaması yapabilen, iş göstermenize ya da öğretmenize gerek duymayacağınız yardımcı bayanlar olacaktır.

Ev işlerine yardımcı arıyorum.

Yeri geldiğinde ev hanımları, anne yardımcısı olarak,yardımcısından kendi özel ihtiyaçları için dışarı çıktığında,bebeğini yardımcıya emanet edebilme güvenini ve rahatlığını hissetmelidirler. Bu nedenlerle çalışan aileler ve ev hanımı olan anneler için de sorumluluk sahibi; iş bilen, tecrübeli yardımcı adaylarını sunmak için, tüm güvenlik ve referans kontrolleri yapılmış olarak yardımcı seçme şansını sunuyoruz. Bizi aramanızın ya da yardım istemenizin nedenini biliyoruz. Çevrenizdeki bu işe meslek gözüyle bakmayıp, günümü geçireyim mantığında, iş ve üslup bilmeyen insanlarla uğraşmak istememenizdir. Her meslekte gerektiği gibi bu yardımcı personelleri; seçme ve işe yerleştirmenin de; bir ustalık istediğini, insanları tanımak, anlamak,doğruluğunun referanslarla check edilmiş olduğu bilmek, zaman ve imkan bulamadığınız araştırmanın yapılmış olması gerektiğine inanan bilinçli bir işveren olmanızdır. Amacımız sizi dinleyerek size en doğru adayı eşleştirmektir. Bu gereksiniminizin ev işlerine yardımcı yada temizlikçi deyip geçmeden aile kültür ve adabınıza uygun ahlaki değerlere sahip olması çok önemlidir.

Ayrıca iş tanımınıza uygun olarak, büyük müstakil ev işine yardımcı ve villaya yardımcı personel ihtiyacı olan ailelerimiz, bizi ev işlerine yardımcı arıyorum diye aradıklarında, asıl isteklerinin müstakil evde çalışmış temizlikçi kadın ve villada çalışmış yardımcı ile muhatap olmak istemeleridir. Büyük evlerde çalışan yardımcılar ev düzeni ve sistemli temizlik anlayışına sahip yardımcılardır. Önemli olan evin büyüklüğü değil, kişinin akıllı ve iş bilen bir prensipte yardımcı personel olmasıdır. Şimdi bize ulaşın size en uygun yardımcıyı bulalım.

ELEMAN GÖRE İŞ DEĞİL, İŞE GÖRE DOĞRU ELEMAN…

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: