Ev İşlerine Yardımcı Nasıl Bulunur ?

33 yıldır ev işlerine yardımcı hizmeti veren Berkay danışmanlık olarak, kurumsal hizmetimizle Evinize en dürüst ve en güvenilir yardımcı sağlamak amacıyla, ev işlerine yardımcı nasıl bulunur? Sorunuza en doğru cevaplarla yaklaşmak hedefimizdir.

Ailenizin ve yuvanızı merkezinde çalışacak ev işlerine yardımcı için önemli olan şey öncelik olarak çocuklarınızı ve tüm sevdiklerinize Gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz güvenirlikte olmasıdır. Aynı zamanda malınızı ve tüm değerli varlıklarımızı emanet edebileceğiniz bir  yardımcı personel olmasıdır. Bizim kurumsal ve profesyonel farkımız, olarak size bu güvenlik önceliklerini düşünmeme ve sadece manevi rahatladığını tadını çıkarmayı sunuyoruz.

Ev İşlerine Yardımcı Nasıl Bulunur ?

Bizimle çalışıp, eve yardımcı hizmeti alırsanız canınızı malınızı gönül rahatlığı ile emanet etmenizi sağlarız. Bu başarımızın sırrı 33 yıldır binlerce insan tanıyıp içlerinden sadece tüm güvenlik süzgeçlerimizden geçen ve kimlik bilgileri yanı sıra aile özel hayatları da araştırılmış aklı başında insanlarız seçen yardımcı şirketi olmamızdır.

Zamanın en büyük değeri olan ahlaklı, namuslu, aklı başında, gerçekten ihtiyacı olup, temizlik işlerine yardımcı hizmetini meslek olarak gören kadınlara iş bulmamızdır.

İşveren Aileler, çocuklarını, aile büyüklerini, canını, malını, kısacası evini emanet edeceği yardımcıyı bulmaları için, kaliteli yardımcı hizmeti almalıdırlar. Size bu sektördeki en doğru ve dürüst yardımcı ajansı olduğumuzu belirtmekten gurur duyarız.

Şunu önemle belirmek isteriz ki;

Ev işlerine yardımcı nasıl bulunur diyorsanız,

profesyonel yardımcı firması ile çalışmalısınız.

Bu hayatınızın merkezindeki, ihtiyacınızı veya konforunuzu, etrafta bir iki gündeliğe gitmiş, mahalle etrafında bu işi yapan, merdiven altı yasal olmayan kişi veya adına temizlikçi firması diyen, güvenden yoksun ve sadece altı boş laflarla size temizlikçi kadın sağlayanlara inanamamalı ve evinize almamalısınız. Yaşayacağınız herhangi bir güvenlik sorunu veya memnuniyetsizlikler de, hizmet kalitesi olmayan bu tutarsız kişiler, size çare olmaz ve çok büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

 Gündüzlü yardımcı şirketi

Gündüzlü yardımcı bayan adaylarımızın kaliteli farkına görüp gerçekten en iyi hizmeti alacakları seçme lüksüne sahip olurlar. Temizlikçi şirketiniz, olarak tecrübeli ev işlerine yardımcı kadın sizin belirlediğiniz saatlerde çalışıp ailenizi sahiplenir. Çalışacak temizlikçi bayan adaylarımızla işverenlerimizin gündüzlü yardımcı seçiminde kararsız bıraktığımızda gururla söylüyoruz. Uzun yıllardır çalıştığımız işverenlerimizin gündüzlü temizlikçi alırken ve aldıktan sonraki memnuniyet süreçlerini referans mektuplarımızda okuyabilirsiniz.

Çalışan işverenler için yardımcı

Çalışan bir aileyseniz, sürekli temizlikçi kadın çalışanınızı yönlendirmek ya da kontrol altında iş yaptırmak istemiyorsunuz. Evinizin günlük, haftalık ve hatta aylık düzeninde bir sistemde hareket edip rahat etmek istiyorsunuz. Bunun için çalıştıracağınız temizlikçi bayan tecrübeli olmak zorundadır. Daha önceki referanslarında çalışan bir ailenin benzer sorumluluklarında çalışmış tecrübeli yardımcı bulmanız için temizlikçi şirketi olarak hizmete hazırız.

Yatılı yardımcı şirketi

İşveren aile bizi İlk aradığında dinlemek, anlamak ve hassas noktalarına göre,önceliğiniz  yatılı ev işlerine yardımcı olabilir. Sizleri ev işlerine yardımcı firması olarak referanslı yardımcı ile doğru eşleştirerek hareket etmek iş prensibimizdir.

Bize başvurunuzun nedeninin yatılı yardımcı şirketi alırken yatılı yardımcı ile ilgili; yemek ütü temizlik ev düzeni gibi konularda işbirliği tecrübe ve referansları ile kanıtlanmış yardımcı bulmanız olduğunu biliyoruz. Amacımız önce güveninizi kazanmak, sonra hizmetimizle memnun bırakmaktır. Yatılı ev işlerine yardımcı, sizin her konuda sağ kolumuzu olacak şekilde eşleştirme ile İtina ile seçilip sunulacaktır. İşimizi Sırrı sizinle empati yapan bir anne eve kadın olmamızdır.

Ev hanımısınız, çocuklarınız olabilir, takip etmeniz gereken sorumluluklar olabilir; sosyal hayatınız yoğun ve kendinize zaman ayırarak rahat etmek istiyor ve yardımcı arıyorum diyebilirsiniz. Burada iş bilen tecrübeli yardımcı ile çalışmanız için yardımcı firması olarak hizmetinizdeyiz.

İşveren ailelerin isteklerine göre, yasal ve oturma izinli yabancı yardımcı, yatılı yabancı, gündüzlü yabancı, ev işlerine yabancı yardımcı, yabancı yardımcı şeklinde de hizmet vermekteyiz.

İhtiyacınıza göre;

İşveren aile olarak çocuklarınız konusunda da beklentileriniz olabilir. Bu beklentileriniz ihtiyaç olunduğunda gözünüz arkada kalmadan emanet etmek, çocuklarınızın sizi çok yorduğunda nefes almak veya çocuklarınızın okula gönderilme, okuldan karşılayacak yardımcı, yardımcı bakıcı, anne yardımcısı, temizlikçi kadın, çocuk bakıcısı, temizlikçi personel konusunda hizmet vermekteyiz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak 33 yıllık tecrübemiz ve kaliteli yardımcı portföyümüzle; ev işlerine yardımcılar ile hayatınızı kolaylaştıracak, güvenilir yardımcılar temin ederek, ev işlerine yardımcı nasıl bulunur ? diyen ve ihtiyaç duyan tüm ailelerin iletişimini bekliyoruz.

Berkay Danışmanlık
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
03.06.2020

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: