Ev işlerine Yatılı Yardımcı Bayan Ücretleri 2018

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, referanslı yatılı yardımcı şirketi, tecrübeli yatılı yardımcı şirketi, olarak 31 yıldır, İşkur izin belgeli danışmanlık  hizmeti vermekteyiz ve sizlere 2018 – ev işlerine yatılı yardımcı bayan ücretleri 2018 ile ilgili yaklaşık bilgiler paylaşmak istiyoruz.

ev işlerine yatılı yardımcı bayan ücretleri 2018

Yatılı çalışacak yardımcı bayan, ev işlerine yatılı yardımcı bayan ücretleri 2018 ;

Eviniz normal ölçülerde daire veya dubleks ise yatılı yardımcı bayan ücretleri, ortalama 3000.00tl – 3500.00tl + sgk şeklindedir. Bu yatılı yardımcı bayanlar, ailenin ev içerisindeki temizlik, yemek, ütü gibi evin tüm işlerinden sorumlu ve bu iş tanımında daha önce çalışmış, referanslı yatılı yardımcı olmaktadır.

Ev temizliği dışında bekledikleri sorumluluklar var ise;

Örneğin;

Evde çocuk bakımında Yatılı anne yardımcısı, evde yaşlı bakımına yatılı yardımcı destek, evde hasta bakımına yatılı yardımcı destek gibi talepleri var ise, bu yardımcıların tecrübelerinde, benzer şekilde çalışıp çalışmadıklarına dikkat ediyoruz. Bu tarz ek özelliklerde ücretin artmasına etken olduğunu da belirtmek isteriz.

Ayrıca, eviniz müstakil villa ise ve özellikle yemek ile ilgili beklentileriniz, zengin sofralar, servis ve sunum gibi, beyaz yaka bir yatılı yardımcı bayan arayışında iseniz, aradığınız özelliklerdeki, villada çalışacak yatılı yardımcı bayan ve yatılı ev işlerine yardımcı bayan ücretlerini karşılıklı görüşmeniz gereken bir duruma dönüşür.

Yatılı yardımcı ücretleri;

Eviniz normal ölçülerde daire veya dubleks ise, çocuklarınız yetişkin veya okuldan karşılanacak yaşta ise, yatılı yardımcı ücretleri, ortalama 3000.00tl – 3500.00tl + sgk şeklindedir. Bu ev işlerinde yatılı yardımcı bayanlar, ailenin ev içerisindeki temizlik, yemek, ütü gibi evin tüm işlerinden sorumlu ve bu iş tanımında daha önce çalışmış, yatılı referanslı yardımcı  olmaktadır.

Ev temizliği dışında bekledikleri sorumluluklar var ise;

Örneğin;

Evde çocuk bakımında, yatılı anne yardımcısı, çocuk bakımına yardımcı bayan, yaşlıya yatılı yardımcı bayan, hastaya yardımcı bayan, gibi talepleri var ise, bu yardımcıların tecrübelerinde, benzer şekilde çalışıp çalışmadıklarına dikkat ediyoruz. Bu tarz ek özelliklerde ücretin artmasına etken olduğunu da belirtmek isteriz.

yaşlıya yardımcı bayan ücretleri 2018- ortalama ; 2500-3000 tl

hastaya yardımcı bayan ücretleri 2018-ortalama ; 2500-3000-3500 tl

Villaya yatılı yardımcı bayan ücretleri 2018-ortalama ;3500-4000 tl

yatılı aşçı ücretleri 2018 – ortalama ; 5000-6000-7000 tl

villaya yatılı karı-koca yardımcı– ortalama ;6000-8000 tl

Ev işlerine yatılı yardımcı bayan arıyorum diyen ve ev işlerine yatılı yardımcı bayan ücretleri 2018 olarak, yardımcı bayan fiyat araştırması yapan aileler, ihtiyaç ve gereksinimleri için, bizi arayıp daha detaylı bilgi alabilir ve iş tanımına uygun adaylarının fiyat bilgilerini alabilir.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
26.12.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: