Ev İşlerine Yatılı Yardımcı Fiyatları 2021

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, yatılı yardımcı ve gündüzlü yardımcı firması, olarak 31 yıldır, yardımcı danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sizleri, referanslı, tecrübeli ve güvenilir yardımcılarla bir araya getirmek için, titiz bir şekilde yardımcı mülakatları yaparak, referanslarını kontrol ediyoruz. Bizi arayan işverenler, istedikleri kriterleri anlatırken, doğal olarak bizlerden, fiyat bilgisi de öğrenmek istiyorlar. Bu sebeple, bu haftaki yazımızı ev işlerine yatılı yardımcı fiyatları 2021 şeklinde hazırladık. Bu sayede, ortalama ücret bilgileri hakkında genel bir bilgiye sahip olmanızı amaçladık.

 

Ev İşlerine Yatılı Yardımcı Fiyatları 2021

 Yatılı yardımcı fiyatları 2021

 

Eviniz normal ölçülerde daire veya dubleks ise, yatılı yardımcı ücretleri, ortalama  5000.00tl – 7000.00tl civarındadır. Yatılı yardımcı, ailenin ev içerisindeki temizlik, yemek, ütü gibi evin tüm işlerinden sorumludur. Yatılı yardımcı, bu iş tanımında daha önce çalışmış, referanslı yatılı yardımcılar olmaktadır.

Ev işlerine yardımcının destek olduğu konular;

-Özellikle çalışan ailelerde, okula gönderme ve karşılama gibi, yatılı yardımcı olması,

-Yenidoğan bebeği olan anneye bebek bakımına yardımcı olması,

-Evde yaşlı bir birey varsa, yaşlıya yardımcı olması,

-Evde yaşayanlar arasında, hasta bir birey varsa, hastaya yardımcı olması,

-Ayrıca, eviniz müstakil villa ise, daha önce villa tecrübesi olan yardımcı istiyorsanız, yardımcının tecrübelerinde, benzer şekilde çalışıp çalışmadıklarına dikkat ediyoruz.

-Özellikle yemek ile ilgili, zengin sofralar, servis ve sunum gibi beklentileriniz var ise, bu tarz ek özelliklerde, ücretin artmasına etken olduğunu da belirtmek isteriz. Çünkü, tecrübenin yanında, yetenekte işin içine girmek zorundadır.

 

Ev İşlerine Yatılı Yardımcı Fiyatları 2021

Ev işlerine yardımcı bayan ücretlerine gelirsek;

Yatılı yaşlıya yardımcı fiyatları; 4500 tl – 6000 tl

Yatılı hastaya yardımcı fiyatları; 5000 – 7000 tl

Villada çalışacak yatılı yardımcı fiyatları; 5000 tl – 8000 tl

Villa karı koca yardımcı fiyatları; 10.000 – 15.000 tl ortalama olarak bu civarlardadır.

Yukarıda belirttiğimiz yatılı yardımcı fiyatlarındaki adaylarımızın, kimlik bilgileri kontrol edilmiş, güvenilir, yeri yurdu belli ve iş bilen elemanlardır. Canınızı ve malınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz, bu işi meslek olarak gören tecrübeli yardımcılardır. Bizler, başvuruda bulunan tüm elemanlarımızın, mülakatlarını yaparken, referanslarını da muhakkak kontrol ediyoruz. Amacımız, önce güveni sağlamak, sonra hizmeti vermektir.

 

Ev işlerine yardımcı bayan arıyorum diyen ve ev işlerine yatılı yardımcı fiyatları 2021 olarak, yardımcı bayan fiyat araştırması yapan ailelere bilgiler sunmaya çalıştık. İhtiyaç ve gereksinimleri için, bizi arayıp daha detaylı bilgi alabilir ve iş tanımına uygun, istedikleri yardımcı ücretlerini öğrenebilirsiniz.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

GÜLDAN ŞAHBAZ -07.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: