Evde bakıcı hizmeti

28 yıldır Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, ihtiyaç sahibi olan tüm ailelerin, evde bakıcı hizmeti olarak, gereksinim duydukları tüm bakıcı hizmetini vermekteyiz.

Şimdi evde bakıcı hizmeti verirken, sizlerin hangi bakıcıları talep ettiğinizden yola çıkarak, bakıcı hizmetlerini detaylı bir şekilde sizlerle paylaşalım.

Evde bakıcı hizmeti

Evde bakıcı hizmeti ‘ni şu ana başlıklarla olarak sıralayabiliriz;

1 – Evde bebek bakıcı hizmeti; Yeni doğan, 0-1 yaş bebek bakımı tecrübesi olan, daha önceden bebek bakımı deneyimine sahip, bebek bakıcısı, evde bebek bakıcı hizmeti verir. Daha çok çalışan anne babaların bebeğinin sorumluluğunu almış, bebeğin öz bakım ve gelişim bilgilerine sahip, güvenilir bebek bakıcıları bu hizmeti verebilir.

2 – Evde çocuk bakıcı hizmeti; 0-3 yaş arası çocuk bakımı ve 3-6 yaş çocuk bakımında deneyimli, çocuk bakımı ile ilgili olarak, tecrübeli ve referanslı çocuk bakıcı, evde çocuk bakıcı hizmeti verebilir. Özellikle çocukların, fiziksel ve zihinsel gelişimi için, çocuklarla geçirdiği kaliteli vakit çok değerlidir. Çocukların gelişimi ve sağlıklı büyümesi için yeterli bilgi ve donanıma sahip bakıcılardır.

3 – Evde yaşlı bakıcı hizmeti; Yaşlılarımızın belli bir dönemden sonra yalnız kalmamaları için, onların yaşam düzeni ve kalitelerinin devamı için, her türlü ihtiyaçlarının yerine getirilmesi için, bu işi severek yapabilecek bakıcılar, evde yaşlı bakıcı hizmeti verebilirler. Bu meslekte de, yaşlıları seven ve onlarla ilgilenmekten mutlu olan, tecrübeli yaşlı bakıcı, referanslı yaşlı bakıcı ve güvenilir yaşlı bakıcı, aynı zamanda evde yaşlı bakıcı hizmeti vererek, yaşlınıza can yoldaşı olacaktır.  

4 – Evde hasta bakıcı hizmeti; Genç, yaşlı, çocuk, her yaşta insanlar hastalanabilir ve bakıma ihtiyaç duyabilir. Bu noktada, hastanedeki tedavisi bitmiş ve evde hasta bakıcı hizmeti yapabilecek, hastanın fiziksel bakımını, temiz ve hijyen kurallarına uygun yapacak, sakin ve anlayışlı davranarak hastanın moral ve motivasyonunu yükseltecek, ilaç takibi ve doktorun uygulamalarına harfiyen uyabilecek, en önemli mesleklerden biridir evde hasta bakıcılığı hizmeti. Bu hizmette de, can ve sağlık emaneti söz konusudur ve dikkatli, evde çalışabilecek tecrübeli hasta bakıcı olması çok önemlidir.

Evde bakıcı hizmeti

Evde anneye yardımcı bakıcı hizmeti; Bebeği veya çocukları olan ev hanımlarına, evde hem çocukların bakımında, hemde ev işlerinde destek olacak, sağ koldur.

Evde yarım gün bakıcı hizmeti; Çocukları okuldan karşılayacak, özellikle çalışan aileler için çok önemli olan bir ihtiyaçtır. Genellikle öğlen saatlerinde başlayıp, gündelik ev işlerinde yardımcı olup, çocukları okuldan karşılayıp, anne veya baba gelene kadar çocukların güvenliğini sağlarlar.

Ayrıca; yarım gün çalışan anneler ve babalar için yarım gün çocuk bakıcı hizmeti; yaşlıya yarım gün bakıcı hizmeti; hastaya yarım gün bakıcı hizmeti gibi ihtiyaçlarda olmaktadır.

Evde bakıcı hizmeti veren; bakıcı ajansı olarak; tüm bakıcı ihtiyaçlarınız için 28 yıldır sizlerin yanındayız. En iyi evde bakıcı hizmetini alıp; güvenilir ve tecrübeli evde bakıcılar için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Güldan Şahbaz
İnsan Kaynakları Yöneticisi

24.07.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: