fbpx
 

Evde Hasta Bakıcı Fiyatları 2018

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak; evde hasta bakıcı şirketi, tecrübeli hasta bakıcı şirketi,  olarak 31 yıldır, İşkur izin belgeli danışmanlık firması hizmeti vermekteyiz ve sizlere evde hasta bakıcı fiyatları 2018 ile ilgili yaklaşık bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Evde Hasta Bakıcı Fiyatları 2018

Evde yatılı hasta bakıcı 2018 fiyatları;

Normal ölçülerde bir evde yaşayan ve hastanın bakımı ile ilgili günlük rutin işleri takip eden; evde yatılı hasta bakıcı fiyatları, ortalama 2500.00tl – 3000.00tl + sgk şeklindedir. Bu hasta bakıcı bayanlar, ev içerisindeki temizlik, yemek, ütü gibi evin tüm işlerinden sorumluluk alabilir, fakat hastanın fiziksel veya zihinsel durumu ile ilgili ağır durumlar söz konusu ise, öncelik hastanın işleridir ve ev işlerine ek yardımcı alınması ve hatta hastanın gece bakımı da ağır bir tempoda ise, ayrıca hasta yatağa bağımlı halde ise, evde 2 hasta bakıcı çalıştırmanız da gerekebilir. Evde hasta bakımı için; evde hasta bakıcı çalıştırmadan önce, hastanızın fiziksel durumu ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Evde hasta bakıcı fiyatları, hastanın fiziksel, bedensel ve zihinsel durumuna göre bazı deneyim veya uzmanlık gerektiren sertifikalara ihtiyaç duyduğundan, fiyatlar arzu edilen donanım ve yeterliliklere göre değişmektedir.

Evde gündüzlü hasta bakıcı 2018 fiyatları;

Normal ölçülerde bir evde yaşayan ve hastanın bakımı ile ilgili günlük rutin işleri takip eden; evde gündüzlü hasta bakıcı fiyatları, ortalama 2000.00 TL:  – 2500.00 TL. + SGK şeklindedir. Bu hasta bakıcı bayanlar; daha önceden belirlediğiniz saatlerde ve yakın bölgelerde ikamet eden, gündüzlü hasta bakıcı bayanlar olup, evde hasta bakıcı İstanbul, evde hasta bakıcı Avrupa yakası ve evde hasta bakıcı Anadolu yakası şeklinde hizmet vermekteyiz.

Ev içerisindeki temizlik, yemek, ütü gibi evin tüm işlerinden sorumluluk alabilir, fakat hastanın fiziksel veya zihinsel durumu ile ilgili ağır durumlar söz konusu ise, öncelik hastanın işleridir ve ev işlerine ek yardımcı alınması gerekebilir.

Evde Hasta Bakıcı Fiyatları 2018

Evde hasta bakımı için; evde hasta bakıcı çalıştırmadan önce, hastanızın fiziksel durumu ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Evde hasta bakıcı fiyatları; hastanın fiziksel, bedensel ve zihinsel durumuna göre bazı deneyim veya uzmanlık gerektiren sertifikalara ihtiyaç duyduğundan, fiyatlar arzu edilen donanım ve yeterliliklere göre değişmektedir.

Evde hasta bakıcı bayan arıyorum diyen ve yatılı hasta bakıcı, gündüzlü hasta bakıcı olarak; evde hasta bakıcı fiyatları 2018, fiyat araştırması yapan aileler, ihtiyaç ve gereksinimleri için; bizi arayıp daha detaylı bilgi alabilir ve iş tanımına uygun adaylarının fiyat bilgilerini alabilir.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
05.12.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: