Hemşire ve Hasta Bakıcısı

Evde Hemşire ve Hasta Bakıcısı Hizmetleri

Evde Hemşire Hizmeti – Hasta Bakıcı Hemşire Hizmeti – Hasta Bakıcı Hemşiresi – Hasta Bakımına Hemşire Hemşire Arıyorum – Evde Bakım Hizmeti

Evde Hemşire, Hasta Bakıcısı hizmeti veren kurumumuz Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak; gerektirdiğinde hastane ya da ev ortamında hasta bakıcı hemşire hizmeti vererek, bu uzun ve zorlu süreçte yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Gereksiniminize uygun olarak kaliteli ve hazır portföyümüzle; Yoğun Bakım Hemşiresi, Özel Bakım Hemşiresi, Hasta Bakımına Hemşire Arıyorum şeklinde, yardım isteyen işverenlerimize Hemşire Hizmeti vermekteyiz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları ailesi olarak, önce güven sonra hizmet anlayışında; şimdi bize ihtiyacı olan anne babalarınız, yaşlılarınız, hastalarınız, bakıma muhtaç yakınlarınız için evde bakım yapabilecek hasta bakımına hemşire arıyorum diyerek bize başvuran işverenlerimize destek vermekteyiz. Eğitimli hasta bakıcısı, hasta hemşiresi, diplomalı hemşire, sertifikalı hasta bakıcısı, sertifikalı yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı hizmetlerindeki çalışanınızdan; sorumluluk duygusu, tedbirli olması, çabuk ve doğru karar verebilmesi, bedence sağlıklı, dayanaklı, şefkatli ve sevecen olmasını istemeniz en doğal hakkınız olduğuna inanıyoruz. Evde bakım yapan, hasta bakımı hemşiresi; doktorun öngördüğü tedaviyi hastaya itina ile uygular ve düzenli olarak hastaya verilecek ilaçları takip eder. Bunun dışında evde hasta bakımı yaparken; enfeksiyon kapmaması için gerekli hijyende bakımını üstlenir, gerektiğinde serum takar, enjeksiyon yapar, sonda takar, ameliyatlı ise yaralarını temizler, bandajlarını kontrol eder, tansiyon ve vücut ısısını ölçer.

Hasta Bakıcısı Hemşire

Acil durumlar da ilk yardım tedavisi yapabilir ve şeker ölçümü gibi hastane gerektirmeyen tedavileri evde bakım yaparak gerçekleştirir. Hastanın günlük yaşam aktivelerinin karşılanması, beslenme ( burun, boğaz ve mide ), uyku, yatak pozisyonu ihtiyaçlarını hasta bakıcısı ya da hasta hemşiresi harfiyen yerine getirir. Hastanın kaliteli yaşam fonksiyonlarını gerçekleştirmesine yardımcı olur. Berkay Danışmanlık olarak; hastanızı emanet edeceğiniz ve evde bakımı hemşiresi, hasta bakıcısı ya da hemşirenin; tüm güvenlik araştırılması yapılmış ve yeterlilik belgeleri kontrol edilmiş olacaktır. Hastanın genel durumu hakkında yazılı rapor tutarak, doktorun izni olmadan asla hareket etmezler, yakınları ile gereken her durumda paylaşım içersinde bulunur.Hastanıza en iyi şekilde bakılmasını istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları tüm taleplerinizi empati yaparak dinler, anlar ve değerlendirir.

Hepimizin yaşlanabileceği ve hastalanacağı gerçeğinin ışığında; iş ahlakı ve vicdanımızı katarak, kendi aile bireylerimiz gibi düşünüp, hissederek hasta bakımına hemşire, hasta bakıcı hemşiresi ve hemşire hizmeti vermek için sizi bekliyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: