Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Güvenliğiniz bizim için önemli. Bu sebeple bizimle paylaşacağınız kişisel verileriz hassasiyetle korunmaktadır.

Biz, Berkay Danışmanlık olarak, bu gizlilik ve kişisel verilerin korunması politikamız ile, hangi kişisel verilerinizin hangi amaçla işleneceği, işlenen verilerin kimlerle ve neden paylaşılabileceği hususunda sizleri aydınlatmayı amaçlıyoruz.

İstatistiksel Veriler
Web sunucusu standartları dahilinde analiz amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Log dosyalarının içeriği; ip adresi, internet servis sağlayıcı, tarayıcı özellikleri, işletim sistemi ve siteye giriş-çıkış sayfaları gibi standard bilgileri içerir. İstatistiksel amaçlar dışında kullanılmayan bu bilgiler, mahremiyetinizi de ihlal etmemektedir. Log bilgileri ile doldurulan form bilgileri ilişkilendirilmez.

Kişisel Veriler
Bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz sadece analiz yapmak suretiyle; sunduğumuz hizmetlerin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirebilmek, sizin tarafınızdan maksiumum düzeyde faydalanılabilmesini sağlamak, hizmetlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirebilmek amacıyla işlenmektedir. Verileriniz, yurt içi ve yurt dışındaki 3. şahıslar ile kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

İletişim
Sizlere hizmet sunabilmek amaçlı analizler yapabilmek için, sadece gerekli olan kişisel verilerinizin, işbu gizlilik ve kişisel verilerin işlenmesi politikası uyarınca işlenmesini, kabul edip etmemek hususunda tamamen özgürsünüz. Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz ve sitedeki ilgili formları doldurup, tarafımıza gönderdiğiniz takdirde kabul etmiş olduğunuz tarafımızca varsayılacak olup, sorularınız için bizimle berkay@berkaydanismanlik.com e-mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

error: