Gündüzlü 5 gün yardımcı evde ne işler yapar?

Aylıklı çalışan gündüzlü yardımcıların varlığı, çalışan anne babaların, çocukların, yaşlı veya engelli kişilerin hayatını kolaylaştırır. Gündüzlü yardımcılar, evin ve aile bireylerinin günlük ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmakla birlikte, ayrıca bu kişilerin güvende ve rahat hissetmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini arttırırlar. Bu haftaki yazımızda, evinde ilk defa gündüzlü aylıklı yardımcı bayan çalıştıracaklar için, gündüzlü 5 gün yardımcı evde ne işler yapar? konusunda merak ettiklerinizi paylaşacağız.

Haftada 5 gün çalışan gündüzlü yardımcı görev ve sorumlulukları;

-Gündüzlü yardımcı evin düzeni ve temizliği ile ilgili işleri üstlenir. Evin tüm işlerinde sorumlu bir gündüzlü yardımcı ile çalışmak, büyük bir rahatlık ve kolaylık sağlar. Çünkü; gündüzlü yardımcının ilk işi evin genel temizliğini sağlamaktır. Bu işlem sırasında, evin her odasında bulunan toz, kir ve lekeleri temizlemek için bir dizi temizlik araç ve gereçleri kullanır. Evdeki temizlik bezleri ve deterjanları kullanırken, mutfak için ayrı, koltuk halı için ayrı, toz almak için ayrı ve tuvaletler için ayrı kullanmaya dikkat eder.

-Yüzeyleri temizlemek, zeminleri süpürmek, çamaşır yıkamak, toz almak, tuvaletleri temizlemek gibi işleri her gün veya gün aşırı yapar, işlerini günlük, haftalık ve aylık olarak sistem içinde yürütür.

-Çarşafların değişmesi ve cam kapı silmeyi, ev sahibinin isteğine göre, haftalık veya daha uzun zaman aralıklarında düzenli yapar.

-Banyo ve tuvaletlerin temizliği gibi daha hassas işlerde,  hijyenik koşulların sağlanması çok önemlidir ve yardımcı, bu işlerde son derece titiz çalışır.

-Ayrıca, evde yıkama, ütüleme, toplama, bulaşık yıkama ve mutfak temizliği de gündüzlü yardımcının sorumluluğundadır, her gün geldiği için, ev her daim temiz ve düzenli olur.

-Evde yaşlısı, çocuğu olan aileler için, ihtiyaç doğrultusunda yakınlarınızı emanet edebilirsiniz. Çalışıyorsanız, her gün evinizde taze yemeğinizi yapar. Okula giden çocuğunuz varsa okuldan karşılar, ihtiyaçlarına yardımcı olur ve güvenliğini sağlar.

-Evde evcil hayvanınız varsa, günlük ihtiyaçlarını karşılamakta yardımcı olur, istenildiğinde evin alışverişin yapar, misafir karşılar, ağırlar, masa düzeni ve servisi yapar.

 

Gündüzlü yardımcı bayan için aylıklı çalışma sebepleri;

 

Gündelik olarak 3-4 eve birden gitmek, fiziken çok yorucu olacağı için, tek bir evde düzenli çalışmak, önemli bir tercih sebebidir. Düzenli ve sürekli olarak aynı ortamında çalışmak, işini sahiplenmeyi ve kalıcı olmayı sağlar. Aylıklı maaş almak, toplu para kazanmanın bereketini ve devamlılığını sağlar, uzun vadede çalışmak isteyenler ve ihtiyacı olanlar için, daha garantilidir. Haftalık ve günlük işlerini sistem koyarak, düzenli ve detaylı olarak ev işlerini yürütür, işini meslek olarak görür ve bu meslekten emekli olur.

 

Avrupa Yakası Eve yardımcı bul semtleri;

 

Eve gündüzlü yardımcı bul Levent;
Eve yardımcı bul Sarıyer;
Eve yardımcı arıyorum Tarabya;
Eve yardımcı arıyorum Etiler
Eve yardımcı bul Ulus
Eve yardımcı bul İstinye
Eve yardımcı bul Zekeriyaköy
Eve gündüzlü yardımcı bul Yeniköy
Eve yardımcı bul Şişli
Eve yardımcı bul Beşiktaş
Eve yardımcı bul Taksim
Eve yardımcı bul Beyoğlu
Eve yardımcı bul Kağıthane
Eve yardımcı bul Kemerburgaz
Eve yardımcı bul Eyüp
Eve yardımcı bul Göktürk
Eve yardımcı bul Gaziosmanpaşa
Eve yardımcı bul Fatih
Eve yardımcı bul Merter
Eve yardımcı bul Zeytinburnu
Eve yardımcı bul Bakırköy
Eve yardımcı bul Ataköy
Eve yardımcı bul Yenibosna
Eve yardımcı bul Halkalı
Eve yardımcı bul Florya
Eve yardımcı bul Yeşilköy
Eve yardımcı bul Bahçelievler
Eve yardımcı bul Ortaköy
Eve yardımcı bul Nişantaşı

Anadolu Yakası Eve yardımcı bul semtlerimiz;

Eve yardımcı bul Kadıköy
Eve yardımcı bul Altunizade
Eve yardımcı bul Acıbadem
Eve yardımcı bul Erenköy
Eve yardımcı bul Kozyatağı
Eve yardımcı bul Moda
Eve yardımcı bul Göztepe
Eve yardımcı bul Fenerbahçe
Eve yardımcı bul Feneryolu
Eve yardımcı bul Ataşehir
Eve yardımcı bul Ümraniye
Eve yardımcı bul Çekmeköy
Eve yardımcı bul Sancaktepe
Eve yardımcı bul Çamlıca
Eve yardımcı bul Suadiye
Eve yardımcı bul Bostancı
Eve yardımcı bul Maltepe
Eve yardımcı bul Kartal
Eve yardımcı bul Pendik
Eve yardımcı bul Kurtköy
Eve yardımcı bul Üsküdar
Eve yardımcı bul Küçükbakkalköy
Eve yardımcı bul Beykoz
Eve gündüzlü yardımcı bul Kavacık;

Gündelik hayatınızı kolaylaştırmak için gündüzlü yardımcı hizmetimizden faydalanın!

Uzman ekibimiz, size ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamak için burada ! Aylıklı gündüzlü 5 gün yardımcı evde ne işler yapar ? sizlere detaylı bilgiler vermeye çalıştık. En iyi gündüzlü yardımcı için, bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 13.04.2023

Yazımızı Paylaşır mısınız?
Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


error: