Gündüzlü bakıcı fiyatları 2019

Berkay Danışmanlık olarak, referanslı bakıcı ve tecrübeli bakıcı pörtföyümüzle ,  28 yıldır, İşkur izinli danışmanlık firması hizmeti vermekteyiz ve sizlere evde çalışan gündüzlü bakıcı fiyatları 2019  ile ilgili, yaklaşık olarak ücret bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Gündüzlü bakıcı fiyatları 2019

Hafta içi 5 gün çalışacak gündüzlü bakıcı fiyatları 2019;

İstenilen mesai saatlerinin uzunluğu ve beklediğiniz esneklikler ücretin miktarını etkilediği gibi, sorumluluğunu alacağı durumun şartlarıda ücreti etkilemektedir. Gündüzlü bakıcının donanımı, eğitimi, referans kalitesi de, beklentileriniz karşılığında ücretler değişmektedir.

09.00- Akşam 17.00-18.00 veya maksimum sabah 08.00-19.00 saatlerinde çalışacak, gündüzlü bakıcı ücretleri, ortalama 2500.00tl – 3000.00tl + sgk şeklindedir. Bu bakıcılar, ailenin ev içerisinde yemek ve günlük toparlama işlerinden sorumlu olabilir ve bu iş tanımında daha önce çalışmış, referanslı bakıcı bayanlar olmaktadır.

Örneğin;

İşverenlerin talepleri, çocuk bakımına bakıcı arıyoruz, eve bebek bakıcısı arıyoruz, gündüzlü anneye yardımcı bakıcı, evde yaşlı bakımına bakıcı, evde hasta bakımına bakıcı gibi talepler şeklinde değişmektedir. Bu bakıcıların tecrübelerinde, benzer şekilde çalışıp çalışmadıklarına dikkat ediyoruz.

Hafta içi 5 gün çalışacak yarım gün bakıcı 2019 ücretleri;

İşverenlerin yarım gün bakıcı tercih etmelerinin nedeni genellikle, okula giden çocuk veya çocuklarının karşılanması ve ev işlerinin yapılması gibidir. Ayrıca, bazı ev hanımları, bebeğine bakarken, gerek ev işlerine, gerekse bebek konusunda yardımcı olabilecek bakıcı ile çalışmak isterler. Eviniz normal ölçülerde daire veya dubleks ise ve sabah 13.00- Akşam -18.00 veya 19.00 saatlerinde çalışacak, yarım gün bakıcı ücretleri, ortalama 2000.00tl – 2200.00tl + sgk şeklindedir. Yarım bakıcı bayanlar, ailenin ev içerisindeki temizlik, yemek, ütü gibi evin tüm işlerinden sorumlu ve bu iş tanımında daha önce çalışmış, referanslı yardımcı bayanlar olmaktadır.

Bakıcının eğitimi, referansları ve beklentilerin özellikleri ücrete etki etmektedir;

Örneğin;

Çocuk gelişimi mezunu bakıcı fiyatları, çocuk gelişimi ile ilgili eğitim ve sertifikaları olan bakıcı, yeni doğan gündüzlü bebek bakıcısı fiyatları gibi, eğitimli bakıcıların fiyatları, aileler ile karşılıklı görüşme ve anlaşma ile belirlenebilir.

Biz, Berkay danışmanlık olarak, bize ulaşan işverenlerin beklentilerini detaylıca öğrenip, beklentilerine cevap verebilecek, güvenilir ve uzun vadeli çalışabilecek bakıcılar temin etmekle mükellefiz. Bunun neticesinde, işverenin vereceği ücretinde, çalışacak olan bakıcını da beklentisine cevap vermek zorundadır. Bütçe olarak, beklentilerine cevap verecek bakıcının ücretleri, işverene uymuyorsa çalışmamayı tercih ediyoruz.

Çünkü, en baştan pürüzsüz ve iki tarafında mutlu başlaması çok önemlidir. 28 yıllık bilgi ve deneyimimizle, evde çalışan gündüzlü bakıcı fiyatları 2019 konusunda, detaylı bilgi almak isteyen ailelerimize bizi arayın diyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
29.05.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: