Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

[sg_popup id=”3″ event=”onload”][/sg_popup]Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

Merhaba gündüzlü bebek bakıcısı arıyorum diyen ailemiz, ilk defa anne olduysanız veya anne adayı iseniz  sizin hissettiğiniz  duyguları çok iyi empati yapan kadın girişimciler olarak 33 yıldır Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları  olarak siz değerli ebeveynlerin her zaman yanındayız.

9 ay anne karnında bebeğinizi sabırsızlıkla beklediniz bebeğiniz için tüm hazırlıklar tamamen ama endişe duyuyorsunuz. Çünkü gündüzlü bebek bakıcısı arıyorum, nereden bulabilirim? diye telaşlısınız ve kaygılanıyorsunuz. İşte tam burada bizim sitedesiniz ve çok doğru bir adrestesiniz. Biz de anneyiz Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak gerçekten işimizi severek, büyük bir özveri ile yapıyoruz.

Öncelikle sizinle telefon görüşmesi yapıp, beklentilerinizden daha fazlası için sizi iyi dinleyip anlamamız gerekiyor, bunun içinde, en ufak detaylarınız bile bizim için çok değerlidir. Sizin önceliklerinize göre ve bizimde  33 yıllık birikimimizle, gündüzlü bebek bakıcısı, gündüzlü çocuk bakıcısı portföyümüzle hizmete hazırız.

Gündüzlü bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız hangi ilçede oturduğunuz çok önemli, oturduğunuz semte göre yakın civarlarda yaşayan, saatinde gidip gelebilecek bebek bakıcısı olması uzun vadede çok önemli olacaktır. Eğer saatleriniz gündüzlü bakıcı adayı yönlendirmemizi mümkün kılmayacak kadar uzun ise ve sık seyahat ediyorsanız size yatılı bebek bakıcısı, yatılı çocuk bakıcısı,yatılı bakıcı olarak da hizmet verebilecek portföyümüz hazırdır. Daha önce bir başka ailenin bebeğine bakmış, referanslı bebek bakıcısıgündüzlü anne yardımcısıgündüzlü yardımcı bakıcı sigara kullanmayan, sevecen, dikkatli, tecrübeli bebek bakıcısı, bebeğin sadece karnını doyurup altını değiştiren değil, bebeğin ayına göre oyun kurabilen, görünüşü düzgün, konuşması düzgün, özel hayatında problemleri  olmayan, bebekle kaliteli zaman geçirecek, daha önce bebek bakımı konusunda sistemli, güvenilir bebek bakıcısı, hijyen kurallarını bilen, bebek bakımı, çocuk bakımı konusunda aile ile bilgi ve tecrübelerini paylaşan, bebek bakımını seven, prensip ve mesafelerini koruyan gündüzlü bebek bakıcıları ile çalışmaktayız.

Gündüzlü bebek bakıcısı

daha öncesinde 0-6 yaş arası çocuk bakımı konusunda deneyimli bir bakıcı olmalıdır. Bebeğinizi anaokuluna hazırlık niteliğinde bebeğin zihinsel gelişimi, bebeğin fiziksel gelişimi ve bebeğin duygusal gelişimi gibi çok önemli konularda destek verebilen; eğitimli gündüzlü bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, eğitimli bebek bakıcısı, eğitimli çocuk bakıcısı, eğitimli oyun ablası, gölge öğretmen, çocuk gelişim mezunu bakıcı, dadı portföyümüzle ile de çalışmaktayız. Ailelere yardımcı olurken, her zaman bizim öncelik düşüncemiz  “ben olsam bu bakıcıyı kendi bebeğim için alır mıyım?” sorusudur. Kendimize çok  önemli  bu soruyu sorarak, her zaman, şartlar ne olursa olsun, insanlarla empati yapmayı bize ilke olarak edindirmiştir. Özellikle bizim gibi uzman danışmanlık hizmeti veren bazı meslekler için de bu çok önemlidir. Çünkü insan yetiştirmek çok büyük sorumluluk gerektiriyor. Biz Berkay Danışmanlık  olarak empati yeteneğimize ve tecrübelerimize güvenerek; gerçekten uzun vadeli çalışacak, bilinçli bir şekilde bebeğinizi ve ailenizi benimseyecek gündüzlü bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.

 

Gündüzlü bebek bakıcısı’ nın  özel hayatı da özenli ve düzenli olmalıdır. Kişisel hayatını aileye yansıtmamalı ve anlaşma yaptığı kurallar içerisinde işine devam etmelidir. Gündüzlü bebek bakıcısı gerekli acil durumlarda ve ailenin (özel hayatında) sosyal hayatı gibi; durumlarda anlaşma saati dışında esneklik gösteren bir bakıcı olması aile için önemlidir. Özellikle aile yakınlarından destek alamayan bebek bakıcısı arıyorum, bakıcı arıyorum diyen aileler için bu durum çok değerlidir.

Gündüzlü bebek bakıcısı çalıştığı ailenin özel hayatına saygılı, mesafesini koruyabilen, aile mahremiyetine saygılı ve en önemlisi uyumlu bir şekilde aileyi sahiplenen bir gündüzlü bebek bakıcısı olmalıdır.

Empati yapabilen, yılların birikimine sahip uzman danışmanlardan hizmet almanız için iletişimizi bekliyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: