Gündüzlü Türk Bakıcı

Gerek çalışan anne babalar, bebeklerinin bakım sürecini, gerekse yoğun hayatı olup aile büyüklerinin, yaşlıya bakıcı veya hastaya bakıcı gibi gereksinimleri için, bebeğin, çocuğun, yaşlının, hastanın gibi, gündüzlü Türk bakıcı gerektiren tüm ihtiyaçları için, anlaşılan mesai saatlerine uygun çalışıp, tüm bakım sürecinin sorumluluğunu alıp, işverenin kural ve izni dışında hareket etmeden, güvenilir, tecrübeli ve sevgi içinde, evde gündüzlü bakıcı olarak hizmet veren bakıcılara, gündüzlü Türk Bakıcı denir.

Gündüzlü Türk Bakıcı

Gündüzlü Türk Bakıcı;

Gündüzlük Türk Bebek Bakıcısı; bebeğin bakımı ile ilgili A’dan Z’ye her şey, yani beslenmesinden, yemeklerinden, banyosundan, tırnak kesiminden, odasının ve çamaşırlarının düzeninden sorumludur. Ayrıca bebeğin temel bakımı yanı sıra, bebeğin fiziksel gelişimi ve duygusal gelişimi için, sevgi ve saygı içerisinde, bağ kurabilecek yapıda davranır. Bebeğin gün içerisinde, bakım süreci ile ilgili tüm süreci annenin direktif ve bilgisi dâhilinde düzene sokar ve rutinini devam ettirir.

Türk gündüzlü yaşlı bakıcı ve Türk gündüzlü hasta bakıcı;

Yaşlılarımız belli bir yaştan sonra, yaşam kalitelerinin devamı için, yaşlı bakıcı hizmeti alıp, günlük ihtiyaçlarının karşılanması ve gecede yalnız kalmamaları için, gündüzlü Türk yaşlı bakıcı ile yaşamlarını daim ettirmek zorundadırlar. Ayrıca, yaşlılarımızın sağlık nedenleri ile de bakım sürecini yöneten ve onların tüm ihtiyaçlarını, özenli, düzenli bir şekilde karşılayan, gündüzlü Türk hasta bakıcı çalıştırmaları gerekir.

Bütün bu nedenlerden ötürü, yaşlılar ve hastaların yakınları, Danışmanlık ajansından hizmet alıp, gündüzlü Türk bakıcı ajansı arayışına girerler. Tamda bu noktada, gündüzlü Türk bakıcı, yıllara dayanan birikimi ile, yaşlıya veya hastaya en uygun bakımı sağlayacak, hizmeti verirler.

*Gündüzlü Türk bakıcı; evinizi ve canınızı emanet edeceğiniz bakıcının, her türlü güvenlik araştırmalarını yapar ve sizede bu güvenceyi vermekle sorumludur.

*İhtiyaç sahibinin ihtiyacına uygun, ne tarz bir hizmete ihtiyacı var ise, dinler, anlar ve ona göre en uygun düzende işini yapar.

*Gündüzlü Türk bakıcı; çalışacağı ailenin, istediği tecrübeye sahip, kapasiteli, kaliteli, özel hayatı özenli ve düzenli, uzun vadeli çalışabilecek, kişisel temizliğine dikkat eden, saygılı ve işini meslek olarak görüp, severek yapan bir Türk gündüzlü bakıcı olarak, beklentilerine uygun olmalıdır.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları; 33 yıllık gündüzlü Türk bakıcı kadrosu ile gerçekten iyi hizmet vermeyi ve hizmetin devamını sağlamayı başarmıştır. Bu nedenle; profesyonel Türk bakıcı firması ile çalışıp, güvenilir, referanslı, tecrübeli gündüzlü Türk bakıcı ve uzun vadeli kaliteli hizmet verebilecek; eğitimli bakıcı için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
09.01.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: