Gündüzlü Yardımcı

gunduzlu yardimci gunluk temizlikci arayanlar

Gündüzlü yardımcı hizmeti

33 yıldır gündüzlü yardımcı hizmeti veren Berkay danışmanlık insan kaynakları Limitet Şirketi olarak “insanların evleri kaleleridir” prensibiyle, evinize en dürüst ve güvenilir gündüzlü yardımcı hizmeti sağlamak başlıca hedefimizdir. Günlük temizlikçi arayanlar da bize ulaşmaktadır.

Ailenizin ve yuvanızı merkezinde çalışacak yardımcı için önemli olan şey öncelik olarak çocuklarınızı ve tüm sevdiklerinize gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz güvenirlilikte olmasıdır. Aynı zamanda, tüm değerli varlıklarınızı ve malınızı emanet edebileceğiniz bir yardımcı olmasıdır. Bizim kurumsal ve profesyonel farkımız olarak, bu güvenlik önceliklerini düşünmeme ve sadece manevi rahatlığının tadını çıkarmayı size sunuyoruz. Bizimle çalışıp gündüzlü yardımcı hizmeti alırsanız; canınızı, malımızı gönül rahatlığı ile emanet edeceğiniz yardımcılar sağlarız.

Başarımızın sırrı; 1991’den bu yana Berkay Danışmanlık olarak, binlerce insan tanıyıp içlerinden sadece tüm güvenlik süzgeçlerimizden geçmeyi başarmış. Kimlik bilgileri yanı sıra aile özel hayatları da araştırılmış, aklı başında insanları seçmemizdir. İnsanlığın en büyük değerlerine sahip çıkarak, iş ahlakı olan, namuslu, aklı başında gerçekten ihtiyacı olup, uzun vadeli çalışma niyeti olan yardımcı hizmetini meslek olarak gören kadınlara iş buluyoruz.

Bizimle çalışan işveren ailelerimiz bize gelip adaylarla tanıştıklarında Türk gündüzlü yardımcı veya yabancı gündüzlü yardımcı adaylarımızın kaliteli farkını görüp, seçme lüksüne sahip olurlar. Kurumsal bakış açısında; Berkay danışmanlık insan kaynakları olarak tecrübeli ve profesyonel adaylarımızla, işverenlerimizin yardımcı hizmeti aday seçiminde kararsız bıraktığımızı gururla söylüyoruz. Uzun yıllardır çalıştığımız işverenlerimizin yardımcı hizmeti alırken ve aldıktan sonraki memnuniyet süreçlerini referans mektuplarında okuyabilirsiniz. Berkay danışmanlık İnsan Kaynaklarını ilk aradığınızda; sizi dinlemek, anlamak ve duygusal parametrelerinizin hassas noktalarına göre doğru yardımcı ile eşleştirmek çok önemlidir. Berkay danışmanlık insan kaynakları olarak; bize başvurmanız nedenini, yardımcı hizmeti alırken yardımcının yemek, ütü, temizlik, dolap düzeni, günlük yapılması gereken işler. Bu gibi konularda iş bilen ve tecrübesi de referanslarıyla kanıtlanmış bir tecrübeli gündüzlü yardımcı almak olduğunuzu biliyoruz.

Günlük temizlikçi arayanlar,

sizin belirlediğiniz günlere ve saatlere uygun, yakın lokasyonlarda yaşayan, çalışma saatlerine prensiple bağlı, gerektiğinde sizi sahiplenerek esnek olabilecek, anne babalar için, çocuklarınızın ve evinizin sorumluğunu alacak, yeni doğan bebeği olan ya da çocuklu anneler için gündüzlü anne yardımcısı niteliğinde, sizin her konuda sağ kolumuzu olacak şekilde eşleştirme ile İtinayla seçilip size sunulacaktır. İşimizin sırrı sizinle empati yapabilen anne ve kadın olmamızdır.

Önce Güven sonra hizmet kalitesinin devamlılığı diyoruz. Bizimle iletişime geçmek için şimdi tıklayın.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: