Güvenilir danışmanlık şirketi arıyorum

Güvenilir danışmanlık şirketi arıyorum diyen ve buna ihtiyaç duyan ailelerin,  güvenilir, sorumluluk sahibi, yıllara dayanan bilgi, birikime sahip danışmanlık şirketi olmasına dikkat etmeleri ve iyi araştırarak karar vermeleri gereken bir konudur. Bu sorunuza 2 çocuk annesi olup, bakıcı ile çocuk büyüten, yoğun çalışan bir anne olarak ayrıca profesyonel 33 yıllık Danışmanlık şirketi nde bu konuda köprü hizmeti veren insan kaynakları danışmanı olarak sizi aydınlatmak isterim.

Aileler güvenilir danışmanlık şirketi arıyorum  arayışına geçmeden, hayatlarındaki yoğunluğu, mesaileri, seyahatleri, sosyal hayatları ve tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalıdırlar. Bunları değerlendirip gerçek ihtiyaçlarını bakıcı şirketi, yatılı bakıcı şirketi, gündüzlü bakıcı şirketi, yardımcı bayan şirketi, yardımcı bakıcı şirketi, dadı şirketi, evde bakıcı hizmeti arıyorum , evde yaşlı bakıcı arıyorum , evde hasta bakıcı arıyorum  gibi ne tarz bakıcı ihtiyacı için güvenilir danışmanlık şirketi arıyorum kararını vermelidirler.

Güvenilir danışmanlık şirketi arıyorum

Güvenilir danışmanlık şirketi arıyorum

Evime yardımcı bakıcı arıyorum, bebeğime bakıcı arıyorum, çocuğuma bakıcı arıyorum, anneme bakıcı arıyorum, babama bakıcı arıyorum, yaşlıya bakıcı arıyorum, hastaya bakıcı arıyorum, engelliye bakıcı arıyorum gibi birçok ihtiyacınız için, güvenilir danışmanlık şirketi , tecrübeli danışmanlık şirketi, İşkur’a bağlı danışmanlık şirketi ile çalışmanızı öneriyoruz.

Danışmanlık şirketi,, yasal çalışan ve işkur’a bağlı danışmanlık şirketi olmalıdır.

İşe yerleştireceği elemanların güvenlik araştırmalarını tam yapan ve iş bilen elemanlarla çalışan güvenilir danışmanlık şirketi olmalıdır.

Uzun yıllar kaliteli,kurumsal çizgide çalışan profesyonel danışmanlık şirketi olmalıdır.

Referans ve tavsiye mektuplarını, kurumsal kimliğini ve birikimlerini web sayfası veya sosyal medya gibi bilişim mecralarında, ihtiyaç duyup araştıranlarla paylaşan referanslı danışmanlık şirketi olmalıdır.

Güvenilir danışmanlık şirketi

İhtiyaç sahibi aileler ile doğru diyalog kurup; anlayıp, empati yaparak, doğru aday için doğru yönlendirme yapan, insan kaynakları uzmanları ile çalışan bir en iyi danışmanlık şirketi olmalıdır.

Güvenilir danışmanlık şirketi ; işe yerleştireceği elemanlarının, tüm özel hayat ve mesleki yeterliliği konusunda bilgi sahibi olup, tüm sorumluluklarını arkasında olmalıdır.

Elemanın işe kabulünden sonra tüm sabıka kaydı; ikametgah, kimlik bilgilerini sunabilmeli, istenildiği takdirde sağlık testleri konusunda yardımcı olmalıdır.

Güvenilir danışmanlık şirketi ; işe yerleştirdiği eleman ile ilgili sorumluluğunu devam ettirmeli, ailenin danışması gereken konularda yanında olmalı ve anlaşmazlık durumunda kaliteli bakıcı ajansı hizmet devamını sağlamalıdır.

Biz Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak; bu saydığımız tüm beklentileriniz için, 33 yıllık profesyonel bakıcı portföyü ve tecrübemizle; güvenilir danışmanlık şirketi arıyorum diyen tüm ailelerin kaliteli danışmanlık hizmeti vermek için yanınızdayız. Herkes çocuk bakamaz ve herkes yaşlı veya hasta bakamaz. Farkımız sizinle empati yapmamız ve sunacağımız kaliteli eleman kadromuzdur. Güvenilir danışmanlık şirketi ile çalışıp, kalıcı ve en iyi hizmeti almak istiyorum diyen tüm eleman ihtiyacı olan işveren aileler bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanı
Güldan Şahbaz
07.09.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: