fbpx
 

Halkalı Bebek Bakıcısı Çocuk Bakıcısı

Halkalı Bebek bakıcısı

Halkalı Bebek Bakıcısı

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak ; Halkalı ilçesinde ikametgah eden ailelerimize talepleri doğrultusunda yatılı – gündüzlü Halkalı bebek bakıcı, çocuk bakıcısı ,anne yardımcısı,yaşlı ve hasta bakıcısı , ev işleriniz için yardımcı elemanlar konusunda köprü olmaktadır.

Gündüzlü istenildiği taktir Halkalı ve çevresinde oturan referanslı adaylarımızla görüştürülmektedir. Hızlı ve çözüm odaklı kısa zamanda tarafınıza hizmet sunulmaktadır.
Bize 0533 484 29 58 & 0533 726 22 34 telefonlardan yada iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Halkalı bebek bakıcısı arıyorum, Halkalı’da bebek bakıcısı, Halkalı yatılı bebek bakıcısı arıyorum. Halkalı yatılı çocuk bakıcısı arıyorum , Halkalı ev işlerine yardımcı arıyorum, Halkalı hasta bakıcı arıyorum, Halkalı yaşlı bakıcısı arıyorum. ( Halkalı dadı, Halkalı gündüzlü bebek bakıcısı,Halkalı gündüzlü çocuk bakıcısı, Halkalı yabancı oturmalı çocuk bakıcısı, Halkalı hasta bakıcısı, Halkalı hemşire, Halkalı çocuk gelişim mezunu eğitimli ablalar. Halkalı ev işleriniz için yardımcı elemanlar, Halkalı villada çalışacak karı-koca (çocuklu ya da çocuksuz, ehliyetli vb. )Halkalı yatılı yabancı yardımcı,Halkalı gündüzlü ev işlerine yardımcı, Halkalı yabancı yardımcı. Halkalı yabancı temizlikçi, Halkalı yardımcı bayan,Halkalı yabancı yaşlı bakıcısı,Halkalı yabancı hasta bakıcısı REFERANSLI VE GÜVENİLİR ihtiyaçlarınıza göre eleman temini yapılır.

Yazımızı Paylaşır mısınız?