Hasta Bakıcısı Arıyorum

Hasta Bakıcı Arıyorum

“Anne ve Baba Kutsaldır” inancıyla Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak Hasta Bakıcı Arıyorum diyen tüm ihtiyacı olanların yanındayız. Bu vicdani ve manevi yükümlülükleri olan evde hasta bakımı hizmeti verirken çok dikkatli ve seçici etik değerlere sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Hasta bakıcısı hizmeti verirken nasıl ilerlediğimizle ilgili bilgi almak istiyorsunuz. Size en anlaşılır ve hızlı şekilde dönüş yaptığımızı belirtmek isteriz.

Hasta Bakıcısı Arıyorum

*Öncelikle yaşlılarımızın yakınları hasta bakıcı fikri için ilk adımı atıp, hastaya bu durumu anlatırken sana bakacak bakıcı şeklinde değil, ona aciz bir portre çizmeden konuşmalıdırlar. Bunu onlara anlatırken ya da ikna etmeye çalışırken zorlanabilirsiniz. Çünkü yaşlılarımız bakıma muhtaç hala geldiklerini kabul etmezler. Hayatlarındaki düzenin bozulacağından ve bir yabancıya alışma fikrinden nefret edebilirler. Bu durumu en hassas çözmenin yolu yaşlımıza hayatını kolaylaştıracak bir can yoldaşı, bir yardımcı, ona arkadaşlık edecek, huyuna suyuna gidecek bir refakatçi olduğunu söyleyerek başlamalıdırlar. Hiçbir düzenin bozulmayacağını, her şeyin onun istediği gibi olacağını söyleyip rahatlamalıdırlar.

Bizimle İletişime Geçtiğinizde;

Hasta Bakıcısı Arıyorum diyerek aradığınızda Hasta Bakımı Hizmeti veren Berkay Danışmanlık uzman danışmanı sizinle görüşecektir.

*Hasta anneye bakıcı, hasta babaya bakıcı ya da hasta anne ve babaya bakıcı olarak bizi aradığınızda sizi dinlemek ve anlamak ilk görevimizdir. Hasta yakını olarak bütün beklentilerinizi, önceliklerinizi dikkate alarak ve size de yaşlınız ile ilgili detayları sorarak ilerliyoruz.

*Yaşlınızın alışkanlıklarını, karakteristik yapısını, yaşam tarzını, düzenini, örf ve adetlerini, hayata bakışını öğrenerek ona en uyumlu eşleşecek kişileri belirleriz.

*Aradığınız hasta bakıcısı ya da hasta bakımı için yardımcı bakıcı, yatılı hasta bakıcısı, gündüzlü hasta bakıcısı olabilir. Bu durum yaşlınızın ihtiyaç ve sağlık boyutuna göre verilecek önemli bir karardır. Bu karar en baştan uzun vadede ihtiyaca cevap verebilecek etraflıca düşünüp vereceğiniz önemli bir karardır.

*Hasta yakınından aldığımız bilgilerin ışığında hareket etmemiz ve sizinle görüştüreceğimiz adayları bu detaylara göre araştırmaya başlarız. Eşleştirmeler için 33 yıllık güvenilir hasta bakıcısı, tecrübeli hasta bakıcısı portföyümüzden önceliklerinize göre ve yaşlının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde seçenekleri oluşturmaya başlarız.

Hasta Bakıcı Arıyorum

*Sizinle görüştüreceğimiz adayları oluştururken en önem verdiğimiz hususlar yaşlının başlangıç ve ortasında olduğu Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı, Demans hastalığı, felçli hasta, şeker hastası, yaşlıda kalça kırıklığı, kalp hastası, tansiyon hastası, görme engelli hastaya bakıcı, yatağa bağlı hastaya bakıcı, ayakta hastaya bakıcı gibi sağlık durumuna cevap verecek referanslı hasta bakıcısı olmasına dikkat etmelisiniz.

*Ayrıca hasta bakımı için hasta bakıcı adayının yaşlınızla tam uyumunu yakalayacak yapıda uyumlu, sabırlı, saygılı ve yaşlının moral ve motivasyonunu; olumlu bir pozitiflikte yönetebilecek bir kapasite olması en önem verdiğimiz çalışma prensibimizdir.

*Hasta bakımı hizmeti alacağınızı güvenilir yaşlı bakıcısı, gözünüz arkada kalmadan yaşlınızı emanet edebileceğiniz bir yardımcı bayan olacaktır.

*Hastanızın günlük ilaç takibini, dengeli beslenmesini yönetebilecek, hastanızın yaşadığı ev ortamının hijyenini ve ev işlerini yapabilecek sorumluluklarda olmasını da sağlıyoruz. Bunu sağlarken daha önce hasta bakıcılığını meslek olarak gören, yıllardır bu işi yapan adaylarımıza iş bulma şansı tanıyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları 1991 yılından bu yana, güvenilir ve tecrübeli bir portföyle hasta bakıcı arıyorum diyen ailelere; evde hasta bakımı hizmeti vermek için köprü olmaktadır. İnsanların hayatlarının her safhasında yardımcı ihtiyacı olduğunu bilerek, yaşlılarınıza hasta bakıcısı, hastalarınıza hasta bakıcısı, refakatçi, hasta bakıcı, hemşire gibi evlerinde onlara yol arkadaşı olacak, şefkatli ve profesyonel kişilerle hayatınızı kolaylaştırmak bizim amacımızdır. Hasta bakımı hizmetleri arayan işveren ailelerin iletişim kurmasını bekliyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: