İş Yerine Aşçı

is yerine asci istanbul

İş Yeri Aşçısı Hizmeti – İş yerine Aşçı Arıyorum – Aşçı Aranıyor – Aşçı

iş yerine aşçı hizmeti; Merhaba Sayın İşveren işyeriniz var ve personelleriniz için ekonomik ve daha önemlisi sağlıklı beslenebilecekleri yemek yapacak iş yeri aşçısı hizmeti ihtiyacınız varsa Berkay Danışmanlık insan Kaynaklarına hoş geldiniz. Günümüz iş koşullarında çalışan yöneticiler, sekreter, asistan, özel makam şoförü, yönetici asistan, asistan, ofis temizlik elemanı gibi personellerinizin motivasyonu acısından düzenli ve sağlıklı beslenmeye ihtiyaçları vardır.

Dışarıdan sipariş verilen yiyecekler ne kadar hijyene uygun değil ve sağlıksız diyorsanız; personelinizin sağlığı için ve ekonomik karınız, işyerine aşçı arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Aşçı portföyümüzde bulunan eğitimli; sertifikalı ve sağlık taramasından geçmiş, iş yeri aşçısı adaylarımızla; tanıştırmamız için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

İş yeri aşçıları haftalık yemek programlarını yapar ve günlük taze yemekler pişirir; dışarıdan hazır yemek gelmediği için, bu sizin ve çalışanlarınızın lezzetli yemekler yiyeceği anlamına geliyor.

iş yerine Aşçı Arıyorum

Berkay Danışmanlık siz değerli müşterilerimizin iş yeri aşçı hizmeti konusunda ilk ve tek adresidir. 5 çayınızın yanında kek, poğaça, kurabiye yemek istiyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Bizi arayın kaliteli ve güvenilir portföyümüzle hizmet verelim.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: