İşkur izinli Bakıcı Firması

işkur izinli bakıcı firması olmak, ev hizmetleri personeli sağlamak ağır sorumluluk isteyen ve kurumsal bir çizgide profesyonelce hareket etmek zorunda olduğunuz bir görevdir.

İnsanlar ev hayatlarının düzeni veya iş hayatlarının koşuşturmaları sebebiyle ev hizmeti veren bakıcı firması ihtiyaçlarını sağlam ve güvenilir bakıcı firması ile yola çıkarak çözmek isterler. Çünkü iş göstermeye veya öğretmeye vakit ve sabırları yoktur. Bir şeyi bir kere anlattıklarında bakıcının anlamasını ve uygulayacak kapasite de ev hizmeti vermesini isterler. Bu neden ile en başta, işkur izinli bakıcı firması ile çalışmanızı öneririz.

işkur izinli bakıcı firmasıişkur izinli bakıcı firması nasıl olmalıdır?

*İşkur izinli bakıcı firması,, yasal çalışan ve işkur mevzuatlarına uygun bakıcı firması olmalıdır.

*İşe yerleştireceği elemanların güvenlik araştırmalarını tam yapan ve iş bilen elemanlarla çalışan işkur izinli bakıcı firması olmalıdır.

*Uzun yıllar kaliteli, kurumsal çizgide çalışan profesyonel, işkur izinli bakıcı firması olmalıdır.

*Referans ve tavsiye mektuplarını, kurumsal kimliğini ve birikimlerini web sayfası veya sosyal medya gibi bilişim mecralarında, ihtiyaç duyup araştıranlarla paylaşan referanslı bakıcı firması olmalıdır.

*İhtiyaç sahibi aileler ile doğru diyalog kurup, anlayıp, empati yaparak, doğru aday için doğru yönlendirme yapan, insan kaynakları uzmanları ile çalışan bir en iyi bakıcı firması olmalıdır.

*İşe yerleştireceği elemanlarının, tüm özel hayat ve mesleki yeterliliği konusunda bilgi sahibi olup, tüm sorumluluklarını arkasında olmalıdır.

*Elemanın işe kabulünden sonra tüm sabıka kaydı, ikametgah, kimlik bilgilerini sunabilmeli, istenildiği takdirde sağlık testleri konusunda yardımcı olmalıdır.

*İş bulduğu elemanlardan, hiçbir ad altında ücret veya menfaat talep etmeyen; işkur’un bu konudaki tüm yasaklarına uygun hareket eden firma olmalıdır.

Yasalara uygun; işkur izinli bakıcı firması olarak, işverenlerin danışmanlık firması seçimi yaparken başvuruları genelde, bebek bakıcısı arıyorum, çocuk bakıcısı arıyorum, dadı arıyorum, yardımcı bayan arıyorum, bakıcı arıyorum, yaşlı bakıcısı arıyorum, hasta bakıcısı arıyorum, villaya karı koca çift arıyorum, yazlık için yardımcı arıyorum, aşçı arıyorum, özel makam şöförü arıyorum diyen tüm ihtiyaç sahibi işverenler, en iyi danışmanlık firması olarak bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
03.10.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: