İstinye ’de çocuk bakıcısı

İstinye de çocuk bakıcısı arıyorum

İstinye de çocuk bakıcısı için İstinye ve çevresindeki ailelere 33 yıldır Çocuk Bakıcısı ajansı İnsan Kaynakları olarak, profesyonel hizmet vermekteyiz.

Bebeğinizin bakımını referanslı çocuk bakıcısına emanet etmek istediğinizin farkındayız. Profesyonel bakıcı firması arıyorum diyorsunuz.

Çünkü ;

*İstinye civarında tecrübeli çocuk bakıcısı arıyorsunuz.

*Çocuğun öz bakımı bilen, çocuğun gelişimi için her konuda bilgisi olan bir çocuk bakıcısı arıyorum diyorsunuz.

*Çocuğunuz için en iyi çocuk bakıcısı ile profesyonel bir iş ilişkisi çizgisinde yıllarca, ihtiyacınız bitene kadar uzun vadeli çalışmak istiyorsunuz.

*Sizin çocuğunuz için hayal ettiğiniz her şeyi sizin çocuğunuza sunabilecek; profesyonel çocuk bakıcısı, dadı, yatılı çocuk bakıcısı, gündüzlü çocuk bakıcısı, eğitimli bakıcı, çocuk gelişimi mezunu bakıcı gibi; tanımlarda bu işi mesleki ahlakta ve dürüstçe yıllarca yapmış bakıcı arıyorum diyorsunuz.

*Aradığınız bakıcı, çocuğun hijyenik bakımı, çocuğun ek gıdaya geçişi, çocuğun günlük düzeni, çocuğun banyosu, çocuğun masajı, çocuğun tırnak kesimi, çocuğun fiziksel gelişim tablosu, çocuğun zihinsel gelişimi, çocuğun ay ay gelişimi, çocuğun dil gelişimi, çocuğun uyku düzeni gibi en kritik konularda kendini daha önceki çalıştığı ailelerle tamamlamış ve hatta bu konuda bebeğin gereksinimleriyle ilgili okuyup araştırarak kendini güncelleyebilen güvenilir çocuk  bakıcısı özelliklerinde olmalıdır.

*Çalışan bir anneyseniz ve çocuğunuzun geleceği için çalışmak zorundasınız. Kendi kültürünüze uygun, sizinle empati yapabilecek, bebeğinizi ve evinizi sahiplenecek çocuk bakıcısı arıyorum diyorsunuz.

*Ev hanımısınız, çok yoruldunuz bir destek, sağ kol olabilecek anne yardımcısı ihtiyacınız var. Daha önce sizin gibi aileler yanında yardımcı bakıcı olarak çalışmış bakıcıdan evde çalışacak bakıcı ve yardımcı hizmeti almak istiyorsunuz.

*Çocuğunuzu ve evinizi kaliteli bir çocuk bakıcısına emanet etmek istiyorsunuz. Güvenlik bilgileri araştırılmış, referansları kontrol edilmiş; aile düzeni olup özel hayatında da problemsiz, mesafesini ve iş disiplinini koruyup, sorumluluklarının bilincinde, uzun vadeli bakıcı hizmeti için profesyonel bakıcı firması ile çalışmak istiyorsunuz.

İstinye de çocuk bakıcısı

   Bakıcı şirketi olarak İstinye İlçesinde oturan, ihtiyaç sahibi tüm ailelerin İstinye de çocuk bakıcısı konusunda hizmet vermektedir. 1991 yılından bu zamana kadar edindiği bilgi ve birikimlerle evde çocuk bakımı hizmetini dürüst ve güvenilir bir şekilde kurumsal anlamda vermektedir.

Talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ev işlerine yardımcı bayan, temizlikçi kadın, yatılı yardımcı bayan, gündüzlü yardımcı bayan gibi bir çok hizmeti yardımcı arıyorum İstanbul veya bakıcı arıyorum İstanbul şeklinde tün İstanbul semtlerine de hizmet vermekteyiz.

Görüşmelerimiz Mecidiyeköy Merkez’de ofisimizde Berkay danışmanlık, uzman danışmanlarımızın titizlikle iş tanımınıza uygun doğru bakıcı adayı eşleştirilmeleriyle gerçekleşmektedir. Her şey çocuklarımızın mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesi düşüncesini ilk edinmiş olarak, 0-6 yaş çocuk bakımı , 0-6 yaş çocuk gelişimi çocuk bakıcısı hizmeti için iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Önce Güven, Sonra Hizmet

İş tanımınıza uygun doğru aday sunumu diyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: