Merak Ettikleriniz

Çocuk bakıcısı seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

Bakıcının kimlik bilgilerinin doğruluğuna
Bakıcının aile özel hayat durumuna
Bakıcının ikamet bilgilerine
Bakıcın konuşma, kendini ifade etme ve dış görünümüne
Bakıcının kültür ve yaşam tarzının size uygun ve yakın olmasına
Bakıcının daha önceki referanslarına ve çalışma sürelerine
Bakıcının daha önceki iş tanımlarına ve yapıp-yapmayacakları iş tanımlarına
Bakıcının çocuk bakımına verdiği değere
Ve daha birçok aklınıza gelmeyecek detaylar için bizim gibi uzmanları arayabilirsiniz…

Bebek bakıcısının özgüvenli davranışlarının önemi

Özgüvenli ve zihinsel gelişimi mükemmel bebek büyütmek isteyen aileler doğru adrestesiniz , bizi arayın doğru bakıcıyı bulmanızda size köprü olalım. Çocuğunuzun kendi sorumluluklarını bilen , yaşıtlarından daha akıllı ve özgüveni tam olması için doğru bebek bakıcısı şart…

Çalışan anne babaların güvenilir bebek bakıcısı seçerken öncelikleri

Çalışmak zorundayız , gelecek ve hayat standartlarımız için,her anne bebeğine en iyisini ister, en iyisi sizin çalışmanızda olabilir , hem kendi mutluluğunuz hem bebeğiniz için…
Çalışan annenin bebek bakıcısı seçerken ilk dikkat edeceği en önemli unsur , bebek bakıcısın daha öncesinde çalışan bir anne babanın çocuğunun sorumluluğunu almış olasıdır. Her şeyden önce güvenle arkanızı dönebileceğiniz bir bebek bakıcısı bulmanız için her detayı düşündük. Bebek bakıcısı mutlu , sevgi dolu , işini meslek olarak görüp yıllara yaymış , işinin vicdani ve ilahi sorumluluğunun farkında , aynı zamanda çalıştığı aile ile saygı , anlayış , en önemlisi karşılıklı güven içinde profesyonelce bir ilişki kurabilen kapasitede bir bakıcı olmalıdır. Bütün bunların meyvelerini çocuğumuzdan zamanla toplamaya başlar , huzurlu bir ev ve iş hayatı konforunu da yaşarsınız. UNUTMAYIN HERKES ÇOCUK BAKAMAZ… Bunu ancak yüreğinde çocuk sevgisi olan yapabilir…

Çocuk bakıcısının çocuğun davranış ve eğitimine etki ve katkıları.

Çocuk bakıcısı çoğu zaman çocuklarımızla anne ve babalardan daha fazla vakit geçiriyor, konuşacağı her olumlu olumsuz kelime çocuğun gelişiminde ve hayata bakışının temellerinde kilometrelerce etki yaratır. Göz teması, ele becerisi, konuşması ya da konuşmaması , sorulara mantıklı cevap verebilmesi, kitap sevgisi ve aklınıza gelemeyecek kadar yüzlerce detay doğu çocuk bakıcısında dikkat etmeniz gerek ve yoksa da talep etmeniz gereken özellikler olmalıdır. Her şey önemlidir, teknolojik bir çağda çocuk bakıcısından beklentiler klasik bakıcıların ötesinde mükemmeli arayarak ama sırlı teknoloji içinde , değerler ve birebir duygusal gelişimin farkında olarak yetiştireceğiniz çocuklarımız için yanınızdayız.

Çocuk bakıcısı nasıl rol model olmalı ?

Çocuk bakıcısın her türlü fiziksel , ruhsal ve davranışsal etkileri çocuğumuza rol model teşkil eder. Gelecekteki hayatında ayakları yere basan,özgüveni tam ve insani duyguları olan bir birey için doğru bakıcı şart. Çocuk bakıcı kitap okumayı severse çocuğunuzda sever , bakıcı lütfen derse çocuğunuzda der , bakıcı çevresine ve doğaya değer verirse çocuğunuzda verir , bakıcı hayvanları ve insanları seviyorsa çocuğunuzda sevecektir. Bunu yaratma sizin elinizde , bizi arayın doğru adaylarla size köprü olalım.

Sizin ve yakınlarınız için hızlı ve güvenilir bakım hizmeti.

Deneyimli iki bebek bakıcısı, bebek bakıcısı , çocuk bakıcısı , ev işleriniz için yardımcı , temizlikçi , iş tanımınıza uygun yardımcı , yatılı yardımcı , gündüzlü yardımcı , yaşlıya yardımcı , yaşlı bakıcısı , hasta bakıcısı , yaşlınıza refakatçi ve can yoldaşı , güvenilir ve referanslı bakıcı , profesyonel dadı , oyun ablası , çocuk gelişimi mezunu bakıcı , ev öğretmeni tarzında bakıcı ve aklınıza gelen tüm branşlarda ev personeli ile hizmetinizdeyiz.

Güvenilir Bebek Bakıcısı Arıyorum!

En değerli varlığınızı emanet etmek için varız , bizlerde anneyiz , empati yapabilen uzmanlardan bakıcı bulmanız için varız… Doğru bebek bakıcı adayları için 33 yıllık birikimlerimizden ve güvenilir bebek bakıcısı portföyümüzden faydalanabilirsiniz . Doğru bebek bakıcı adayı bulmak ve seçmek için bizi arayabilirsiniz…

Bakıcı Arıyorum!

Güvenilir bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı ararken en önemli kriterler,çalışıyorsanız,daha önce çalışan bir ailenin sorumluluğunu almış bir bakıcı ile çalışmanız sizin ve bebeğiniz için en doğrusu olacaktır.Bu işi hem gönülden sevgisiyle yapan bir bakıcı hem de profesyonelce meslek olarak gören,daha önce çalıştığı ailelerle görüşebileceğiniz,çalışma sürelerini gözeteceğiniz varız .

İyi bebek bakıcı nasıl olmalı diye sorduğumuzda şunların cevabını almalısınız.

Güvenilir bakıcı , titiz bakıcı , işini seven , tutarlı , gerek duyduğunda doğru inisiyatif kullanabilecek bakıcı , anne ve babaya uyumlu davranabilecek bakıcı , anlayışlı prensipli , duygusalsal zekası olan , aile ve doktorun direktiflerini anlayıp uygulayacak bakıcı , ihtiyaç duyulduğunda çalışma saatleri konusunda esneklik sağlayabilecek , anne ve babayla empati yapabilecek , sormadan çocuk veya bebekle ilgili önemli kararları tek başına almayacak bakıcı , bebeğin veya çocuğun bütün bedensel , fiziksel ve zihinsel gelişiminden sorumlu olacak bakıcı… Ve daha yüzlerce detay detayı sizin adınıza bir anne olarak düşündük ve uyguladık , bizi arayın yanınızda olalım…

Ailenin Güvenilir Bebek Bakıcısı Seçimi

Sevgi ve güven her şeyin önünde olmalıdır. Anne ve baba kendi anlaşabilecekleri kültürde ve karakterlerde bakıcı ile çalışmalıdır. Güvenilir bebek bakıcısının özellikle anne ile aynı dili konuşabilen ve karşılıklı uyum içinde , uzun vadeli çalışabilmeleri için bu şarttır. Her aile bakıcı seçerken iş tanımı olarak önceliklerini belirlemelidir. Bu öncelikler ; bakıcının yaşı , yatılı bakıcı – gündüzlü bebek bakıcısı ihtiyacını , tarzı ve kültür seviyesini , bakıcının kendini ifade etmesini ve görünümü , ailenin bebeği ile ilgili özel bir durumu ( beslenme , uyku , fiziksel ve zihinsel gibi ) var ise kararlarını bunu gözeterek vermesi , iletişime açık , bu işi meslek olarak gören ve severek yapan bakıcılarla görüşmelidir. İletişime açık ve pozitif bakıcı hayatınızı daha kolaylaştıracaktır. Bizi arayın size seçimleriniz konusunda köprü olalım.

İyi ve Güvenilir Bebek Bakıcısı Nasıl Olmalı ?


1) BAKICI Dürüst bir bakıcı olmalı , istemeden yaptığı bir hata varsa bile konuşabilmeli
2) BAKICI Akıllı bir bakıcı olmalı , istediklerinizi anlayan ve uygulayabilen
3) BAKICI Esnek bir bakıcı olmalı , gerektiğinde zaman olarak en zor durumlarda destek olmalı
4) BAKICI Sakin ve sabırlı bir bakıcı olmalı , ailenin izni dışında asla hareket etmemeli
5) BAKICI Pozitif enerjisi yüksek bir bakıcı olmalı , güler yüzlü ve mutlu bir çocuk bakımı yapmalı
6) BAKICI Deneyimli bakıcı olmalı , daha önce sizin kültürünüzde ailelerde çalışmış olmalı
7) BAKICI İletişime açık , kendini ifade etme gücüne sahip , anlaşılır birisi olmalı
8) BAKICI Uzun vadeli bakıcı olması için , sağlık açısından bakmakla yükümlü olduğu kimse olmamalı
9) BAKICI Ailesi ve özel hayatı ile ilgili her konuda açık olmalı , sonradan ortaya çıkacak olumsuzluklar olmamalı
10) BAKICI Mülakat sırasında ailenin tüm sorularına dürüstçe cevap verebilmeli
11) BAKICI Referansları ile görüşebileceğiniz bir bakıcı adayı olmalı
12) BAKICI Meslek olarak gördüğü işi severek yapan profesyonel düşünen yapıda olmalı
Güvenilir bebek bakıcısı için bizi arayabilirsiniz…

Çocukların doğru beslenmesinde bebek bakıcısının sorumlulukları

Bebek bakıcısını ek gıdaya başlamada almak çok önemli , ilk kez anne olanlar tamamen doktor listesine uyarlar , burada bebek bakıcısın önceki deneyimlerini uygulamada çok önemlidir. Bakıcı , anne ve doktor nasıl isterse o liste de ilerlemek zorundadır. Burada bakıcı inisiyatif kullanamaz listeden çıkaracağını ve ekleyeceğini sadece doktor ve anne belirler .Daha fazla bilgi ve bakıcı desteği için bizi arayabilirsiniz.

Bebeklere uyku eğitimi ne zaman verilir?

Anne ve babalar bebek için uyku eğitimi almak isterse uzmandan yardım isteyebilirler .Burada bebek bakıcısının daha önceki deneyimlerinde uyku eğitimi bilgi olması aile için büyük kolaylık olacaktır.Uzman ve ailenin direktifini uygulayan kaliteli bebek bakıcısı için bizi arayabilirsiniz.

Sistemli anneler sistemli bebek bakıcısını işe almalıdırlar.

Çalışan anne ve babalar da bebek bakıcısını akıllı ve doğru uygulayıcı olması çok önemlidir.Bebek bakıcısı daha önceki bebek bakıcılığı deneyimlerinde alaylı bir eğitim de aldığı için bebek küçükken günlük düzenli hareket etmek ve şu sistemde büyütmek hem çocuk için sağlıklı olacaktır hem de aile içinde sağlıklı bir rutin olacaktır.Bunun için iyi bir bebek bakıcısı şarttır , doğru diyalog kuracağınız deneyimli bakıcılarla hizmetinizdeyiz.

Prematüre Bebek Bakıcısı

Prematüre bebekler de , bebek bakıcısı çok önemlidir. Bebeğin hijyeni ve doğru beslenmesi için doğru bir bakıcı şarttır. Prematüre bebekler de yoğun bakım ünitesi ve sonrasında ev yaşamına geçişte anne + baba + bebek bakıcısı ortak ve doğru hareket etmelidirler.

Prematüre bebekler de aile ve bebek bakıcısının dikkat edeceği hususlar ?

– Bebeğin başı doğru açı ile tutulmalı
– Besinin miktarı doktor tarafından belirlenmeli
– Beslenme sürelerine ve hijyene dikkat edilmeli ve günlük tutulmalı
– Bebeği iyi takip etmeli ve doğru zaman doğru uygulama yapılmalı
– Bebeğin rengine ve hareketlerine dikkat edip doğru analiz edilmeli
– Beslenme sonrası yapılacakları doğru bilgileri uygulamalı
– Sindirim , kabızlık , masaj uzman tarafından gösterilip uygulanmalı

Yardımcı Ararken önceliklerimiz neler olmalıdır?

Evinize alacağınız yardımcı güvenilir , temiz görünümlü , kimlik bilgileri , canınızı ve malınızı emanet edeceğiniz eller olmalı. Bizi aramanızın nedeni profesyonel bir yardımcı ile tanışmak ve iş tecrübelerinin araştırmalarının yapılmış olmasıdır. Yardımcının yemek , ütü , temizlik bilgilerinden emin olarak işe alıp , iş öğretmek için uğraşmak istemiyorsunuz , haklısınız ! İş bilen yardımcılar için bizi arayın.
Yatılı yardımcı , gündüzlü yardımcı , yarımgün yardımcı , ev işlerine yardımcı , hasta bakımına yardımcı , yaşlı bakımına yardımcı , anne yardımcısı gibi her alanda hizmet vermekteyiz. Bizi Arayın !

error: