Ofis Elemanı – Ofise Temizlikçi – Ofis Çaycısı

Ofis Elemanı - Asistan - Sekreter - Temizlik Elemanı

Ofis Elemanı Hizmeti – Ofise Temizlikçi Arıyorum – Ofis Çaycısı Aranıyor

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, 1991’den bu yana, İnsan Kaynakları sektöründe hizmet veriyoruz. Yılların verdiği deneyim ve birikim ile müşterilerimize ev hizmeti ve iş yerlerinde ihtiyaç duydukları sekreter hizmeti, ofis elemanı hizmeti, asistan, yönetici asistan gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.

Ayrıca iş yeri makam şoförü, aile makam şoförü, üst düzey yönetici asistanı, ofis temizlik elemanı, ofis aşçısı, ofis çaycısı, ofis servis elemanı gibi personel ihtiyaçlarınız için de hazır ve kaliteli portföyümüz mevcuttur.

Sizi en kısa zamanda kriterlerinize uygun adaylarıyla tanıştırabilmemiz için; bizi sekreter arıyorum, asistan arıyorum, ofis elemanı arıyorum şeklinde iletişiminizi bekliyoruz.

Hizmet almak istediğiniz yardımcı personel, ofis temizlikçisi nitelikleri, yaş ve tecrübesini, yapacağı iş tanımını dikkatle dinliyoruz. Bunun neticesinde; beklentilerinizin ötesinde kaliteli, bu işi meslek olarak gören ve uzun vadede çalıştıracağınız; doğru adaylarla sizi en kısa zamanda görüştürmeye başlıyoruz.

Berkay Danışmanlık olarak önce güven sonra hizmet diyerek başvurunuzu bekliyoruz.

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: