Özel Makam Şoförü

özel makam şoförü

Özel Makam Şoförü Hizmeti

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, seçkin ailelerimizin, iş kadınlarının, iş adamlarının özel makam şoförü gereksinimlerinin ne kadar önem arz ettiğinin farkındayız.

Özel makam şoförü arıyorum diyerek bize başvurduğunuzda, alacağınız özel makam şoförü hizmeti içerisinde size farkında olduklarımızdan bahsetmek isteriz. Özel şoför canınızın teminatıdır, en az lise mezunu, sigara kullanmayan, temiz, bakımlı görünüme sahip bir özel şoför olmalıdır.

Yoğun bir iş ve sosyal hayatınız varsa, İstanbul ’un yoğun trafiğinde sakin ve sabırlı araç kullanacak, size alternatif kestirme yolları bilerek zaman kazandıracak, kıvrak zekaya ve yol (adres) hakimiyeti olan özel şoför ihtiyacınız için en doğru ve güvenilir adres Berkay Danışmanlık hizmetinizde.

Özel Şoför Arıyorum

Katıldığınız tüm özel ve resmi davetlerinizde sizi taşıyabilen kişilikte; özel hayatınızla ilgili mahremiyetinizi yeri geldiğinde “görmedim, bilmiyorum, duymadım” şeklinde koruyacak özel şoförü hizmeti için, kaliteli portföyümüz hazırdır.

Çocuklarınızı, eşinizi, annenizi, babanızı, yaşlılarınızı emanet edebileceğiniz güvenilirliğe sahip, özel şoför olarak iş disiplini ve ahlakına sahip olmalıdır. Ayrıca maddi anlamda her şeyini gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz özel şoför arıyorum diyorsanız; Biz Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak bu işin ciddiyetinin ve mahremiyetinin farkındayız.

Bizimle iletişim kurmanızı bekliyoruz.

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: