Profesyonel Bakıcı Danışmanlığı

1991 yılından bu zamana, profesyonel bakıcı danışmanlığı olarak, bakıcı ihtiyacınız için, en doğru ve dürüst hizmeti alabilmeniz adına, sizlerle önemli bilgiler sunmak isteriz.

Profesyonel Bakıcı Danışmanlığı Nedir ?

İşverenler, iş ve özel hayatındaki gereksinimleri nedeniyle, bakıcı çalıştırmak zorundadırlar. Hayatlarının odak noktası olan, en değerli varlıkları, çocuklarına ve aile büyüklerine bakıcı bulmak için, profesyonel bir hizmet almak ve güvenebilmek, en büyük istekleri haline gelir.

Profesyonel Bakıcı Danışmanlığı

Bu nokta da, daha önce profesyonel anlamda, bir başkasının (çocuk veya yetişkin) tüm temel bakımını üstlenmiş, referans verebilen, yeterli zihinsel ve bedensel donanımlara sahip, aklı başında, bilinçli, akıllı ve uyumlu, bakıcılığı meslek olarak hayatına oturtmuş bakıcılarla çalışmanızı sağlamak, bizim işimizdir.

Profesyonel Bakıcısı Danışmanlığı Nasıl olmalıdır ?

  • Resmi İşkur mevzuatlarına uygun, çalışanlardan komisyon almayan ve kanunlara uygun bakıcı danışmanlığı olmalıdır.
  • İletişime açık, dürüst, şeffaf, özenli ve etik değerleri olan bakıcı danışmanlığı olmalıdır.
  • Profesyonel bakıcı danışmanlığın, sizi anlamasındaki ve yönlendirmesindeki profesyonelliği çok önemlidir. Çünkü, sizinle her daim iletişim kurarken, aynı özen ve itinayı göstermesi gerekiyor.
  • Bakıcı danışmanlık firması, size duymak istediklerinizi değil, bakıcı konusunda, olması gerekeni ve izlenecek en doğru yolu göstermesi gerekir.

Bakıcı danışmanlığının profesyonel olup olmadığını nasıl anlarız ?

Bakıcı danışmanlığı ile bakıcı adayları ile yüz yüze tanışmak ve mülakat toplantısı aşamasına geldiğinizde, profesyonel olup olmadığı konusunda,  en iyi bu esnada anlarsınız. Çünkü, profesyonel bakıcı danışmanlığı, sizi iyi anlayıp, analiz edip, portföyündeki size en uygun olan, bakıcı adaylarıyla eşleştirmiş olmalıdır. Aksi takdirde, bakıcı adayları içerisinde, kimyanızla uyuşmayan ve yaşantınıza uyum sağlayamayacak tarzda adaylarla sizi buluşturmuşsa, kesinlikle profesyonel değildir.

Tabii ki, en önemli hususta, hizmet kalitesinin devamı yani, bakıcı danışmanlığı, işveren ailesine, taahhüt ettiği garanti süresi içerisinde, hizmetini kaliteli ve çizgisini bozmadan devam ettirmelidir. İşvereni kazanabilirsiniz, fakat kaybettiğinizde tekrar kazanmak mümkün değildir.

Bakıcı danışmanlığı sektörü, her ne kadar dijital ortamda popüler olsa da köklü işveren, uzun yıllardır sizinle çalışan ve sizi tavsiye eden işverendir. Bunun anahtarı da, işverenlerin her zaman yanında olmanızdan geçer.

31 yıldır Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, siz bakıcı arayan işverenlerin beklenti ve istekleri bizim için kılavuz niteliğindedir. Profesyonel bakıcı danışmanlığı olarak sizleri anlayan, empati yapabilen insan kaynakları uzmanlarımızla kısacası en iyi bakıcı danışmanlığı ile çalışmak istiyorsanız bizi arayın.

Çocuk Bakıcısı, Bebek Bakıcısı, Yaşlı ve Hasta Bakıcısı.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
10.04.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: