Profesyonel Dadı – Yeni Doğan Bebek Dadısı

yeni dogan bebek dadisi profesyonel dadi istanbul

Profesyonel Dadı Hizmeti

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, bebeğinizi emanet edeceğiniz profesyonel dadı, yeni doğan bebek dadısı hizmeti vermekteyiz. Yıllardır bebek bakıcısı mesleğini en profesyonel çizgide sürdürmüş beyaz yaka kalitesine sahip donanımda dadı portföyümüz hazırdır.

Yeni Doğan Bebek Dadısı

Bebek bakıcısı olarak, kesinlikle yeni doğan tecrübeli dadı olması, mesleki olarak yeni doğan hijyen kurallarına tam anlamıyla hakim, prematüre bebek bakıcısı olarak da çalışmış. Bebeğin beslenme düzenine hakim, ilkyardım eğitimi almış, bebek masajı konusunda bilgili. Çalıştığı aileye her türlü seyahat ve gezilerinde bebekle beraber katılabilen dadı hizmetleri isteme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Daha çok personelli yardımcı çalıştıran ailelerde hizmet veren yeni doğan bebek dadısı. Çalıştığı ailede sadece dadı iş tanımında çalışır, eviniz İle ilgili hiçbir ev işi sorumluluğu almazlar.

Bir dadı dürüst, güvenilir, anneyle uyumlu, iyi niyetli, sevecen, saygı mesafesini iyi koruyan ve şefkatli olmalıdır. Bebeğin temel bakımı yanı sıra gelişimi ile ilgili bilgilere tam anlamıyla sahip tecrübeli dadı olmalıdır.

Profesyonel dadı hizmeti aldığınızda, dadıdan bebeğin sağlıklı bir ortamda büyümesi için hijyenik ortam sağlamasını ve kişisel bakımına da dikkat etmesini beklemeniz en doğal hakkınızdır. Berkay Danışmanlık olarak bizi “dadı arıyorum” diye aradığınızda, kaliteli ailelerin yanında çalışmış, referansları güçlü dadı portföyümüzden, sizin istediğiniz niteliktekilere uygun itinayla seçerek birebir görüşmenizi sağlıyoruz. Ayrıca tecrübeli dadı adayının özel yaşamının da düzenli ve özenli olmasına dikkat ediyor. Sizin kültür ve kalitenize uygun olmasına özen gösteriyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, evinizin patronu öncelikle anne ve bebek olduğunu bilerek, profesyonel dadı hizmeti alacağınız çalışanınızdan. Anneyle, babayla, aile büyükleri ile kimya olarak uyuşması konusuna dikkat ederek, aynı dili konuşan, annenin kriterleriyle örtüşen dadı olması her şeyden önemlidir.

Bebeğinize gerçek anlamda sevgisini verebilecek, iyi ailelerden referanslı, dadı hizmeti için iletişme geçmenizi bekliyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: