Referanslarımız

Referans Mektupları

Ayşe Meral Onur

Berkay Danışmanlık’tan ilk defa 3 yıl evvel torunum doğduğunda eve bir yardımcı aldım. Türkmen’di kendisi ve kendisinden çok çok memnun kaldık. Ve sonra çocuklarım yurt dışına taşınınca mecburen iş bitirildi. Bu arada ben kendim 25 senedir aynı aileyi çalıştırıyordum evimde en sonuncu kızım evlenince benim de tükendi kaynağım ve bir Ajansa tekrar başvurdum.

Orada da bana bir Özbek Hanım buldular ve daha doğrusu bulunanların arasından ben seçtim. Ajansta en beğendiğim şey de tek bir değil bir görüşmeye gittiğinizde size birkaç alternatif sunmaları. Ve şu anda oradan aldığım neredeyse 1 sene olacak hanımla çok memnun bir şekilde çalışıyoruz.

Ayşe Meral Onur

Barış ACAR - Acar İnşaat

Berkay Danışmanlık Referans Mektubu.

Yaklaşık 15 yıldır gerek şahsıma gerek yakınlarım ve arkadaş çevreme her konuda yardımcı ve destek olan Berkay Danışmanlık için referans mektubumdur . 15 yıldır dadı,yardımcı bayan , temizlik elemanı ve makam şoförü konusunda defalarca çalıştım. Aldığım hizmetlerden memnun kaldım.

Acar İnşaat ve Şahsım Barış Acar adına başarılarının devamını diler,teşekkür ederim.

BARIŞ ACAR
Acar İnşaat
16.03.2018

Betül Çorbacıoğlu - Mercedes IK Direktörü

Güldan Hanım’ı komşumun tavsiyesiyle tanıdım. Ağustos 2015’te özellikle Türk bir bakıcı talebiyle kendisiyle görüştüm. Çocuğumu ve evimi emanet ettiğim bakıcı / yardımcı, çalışan ve iş nedeniyle seyahat eden bir anne olarak benim için çok hayati bir konu.

İhtiyacımızı gerçekten çok iyi anladı, kriterlerimizi dinledi ve kısa surede sayıca beklediğimden fazla aday bularak bizi onlarla görüştürdü. Kısa zamanda kendimize uygun, kriterlerimizi sağlayan, en önemlisi dürüst bir yardımcımız oldu. 2.5 senedir birlikteyiz, büyük bir memnuniyet içerisinde. Sonrasında da birçok arkadaşıma Berkay Danışmalık ’ı tavsiye ettim. Güldan Hanım’a çok teşekkürler…

Betül Çorbacıoğlu
Mercedes IK Direktörü

Çağla ALKAN - Koç Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Güldan Hanım ile çalıştığım yıllar içinde, işine profesyonel olduğu kadar, empatiyle de yaklaştığına şahit oldum. Kendisi hem yardımcı ihtiyacı olan ailelerin, hem de iş arayan çalışanların ihtiyaçlarını ve isteklerini dinlemek ve anlamak konusunda çok titizdir.

Yaptığı doğru ve uzun süreli eşleştirmelerin sırrının bu olduğunu düşünüyorum. Aileler ve özellikle anneler için stresli olabilecek bir süreci daha rahat ve güvenilir şekilde geçirmek istiyorlarsa Güldan Hanım’la çalışmalarını tavsiye ediyorum.

Çağla ALKAN

Koç Üniversitesi Öğretim Görevlisi

10.10.2018

Deniz Selçuk - Finans Müdürü

Sizi anlayan, ne istediğinizi bilen, güvenilir bir ajans arıyorsanız Berkay’dan daha iyisi yok. Ne zaman eleman ihtiyacım olsa en kısa zamanda tam da aradığım gibi bir yardımcı buldular. Kendilerini herkese tavsiye ediyorum.

Deniz SELÇUK
Finans Müdürü
09.10.2018

Deniz Yüce Başarır - Hep Kitap Genel Yayın Yönetmeni

Berkay Danışmanlık ile bundan dört yıl önce tanıştım. İstanbul’un merkezinde oturmayıp, bir de çocuk sahibi olanların en büyük dertlerinden biri vardı başımda: doğru yardımcıyı bulamıyordum. Bazısına yol uzun geliyordu, bazısına ev büyük, bazısı sırf çocuk bakıyordu, bazısı sırf ev işi yapıyordu. Yakındaki erken çıkmak istiyordu, uzaktaki geç gelmek. Beni dinlediler, ne istediğimi anladılar. Ve tam isabet! Daha ilk görüşmede, ondan sonraki dört yılımızı birlikte geçireceğimiz, doğru kişiyi buldular. Geçtiğimiz aylarda kendi özel sebepleri yüzünden ayrılmak istediğini söyleyene kadar da, aileden biri oldu buldukları kişi. Tabii ben de yine Berkay Danışmanlık’ın kapısını çaldım. Yine aynı güleryüz ve ilgiyle karşılandım. Profesyonel yaklaşımlarını yine çok takdir ettim. Umarım bu kez de turnayı gözünden vurmuşuzdur.

Deniz Yüce BAŞARIR

Hep Kitap Genel Yayın Yönetmeni

24.07.2018

Doğa Tekin – Metin Tekin Eski Profesyonel Futbolcu ve TV Futbol Yorumcusu

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, uzman danışmanı Güldan Hanım ‘la bir aile dostu tavsiyesiyle tanıştık. Çocuğumuz doğduğu zaman yaşadığımız zorlukları tekrar yaşamamak için profesyonel bir destek, yönlendirme almak istemiştik. Güldan Hanım ilk görüşmemizden itibaren bizi anladığını hissettirdi, her ailenin ihtiyacı ve düzeni farklı, anlaşılmak ve güvenebilmek çok önemli. Zaman içinde değişen yaşam tarzımıza göre Güldan Hanım hep bize yardımcı oldu ve hayatımızı kolaylaştırdı. Yönlendirdiğimiz arkadaşlarımıza karşı da hiçbir zaman mahcup olmadık. Her şey için tekrar teşekkür ediyoruz.

Doğa Tekin – Metin Tekin

Eski Profesyonel Futbolcu ve TV Futbol Yorumcusu

20.04.2018

Esen Alkan / Endüstri Mühendisi

5 senedir ben ve tavsiyem üzerine arkadaşlarım Berkay Danışmanlık ile hem çocuk bakıcısı hem hasta bakıcısı bulmak için çalışıyoruz. Bizim ihtiyaçlarımızı gayet iyi dinleyip anladıktan sonra bulduğu elemanların dürüstlüğü ve kalitesi genel olarak hep çok memnun olduk. En ufak memnuniyetsizliğimizde de çok kısa bir sürede ve bir öncekinden daha iyi elemanlar bulması ise bence Berkay Danışmanlığı gerçekten farklılaştıran bir özellik. 5 sene sonra hala aklımıza gelen isimler sevgili Güldan ve Aydan hanımlar oluyor. Bu keyifli çalışmalar için çok teşekkürler.

Esen Alkan

Endüstri Mühendisi

20.04.2018

Esra Erdem / Avrupa Müzik

Evimdeki yardımcılarımı uzun zamandır, Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Yöneticisi Güldan Hanım’ın sayesinde buluyorum. Güvenilir, disiplinli ve çok hızlı bir şekilde eleman ayarlaması onunla uzun zamandır çalışmamın nedenidir.

Esra Erdem
Avrupa Müzik
23.11.2018

İdil Kartal - Basın ve Halkla İlişkiler Yöneticisi

Berkay Danışmanlık ile, annem ve babama bir yardımcı almaya karar verdiğim zaman tanıştık. Babam 91, annem 85 yaşındaydı ve uzun yıllardır baş başa olmanın verdiği rahatlıktan çıkıp yanlarında bir yardımcının olmasını hiç istemiyorlardı. Oysa babam yaşlandıkça sağlığı bozuluyor ve daha çok ilgi ve bakıma ihtiyaç duyuyordu. Annem ise çevirmen olduğu için bilgisayarının başında oturup çalıştığı saatlerde, başka hiçbir şeyle ilgilenmek istemiyordu. Yaz aylarında Marmaris’teki evlerine giderken tek başlarına yolculuk ediyorlar, orada aylarca tek başlarına kalıyorlardı. Annemi sayısız defalar, yanlarına önceliği babamla ilgilenmek olacak bir yardımcı almaları için ikna etmeye çalışmış ama başaramamıştım. Değil yanlarına yatılı bir yardımcı almak, eve günübirlik gelecek bir yardımcıyı bile rahatlarını bozacak diye istemiyorlardı. Annemle babamın yalnız başlarına olduğunu bilmek benim çok kötü hissetmeme neden oluyor ve babamın gittikçe ilerleyen yaşı nedeniyle artık yanlarında mutlaka bir yatılı yardımcı olması gerektiğine gittikçe daha fazla inanıyordum.

Berkay Danışmanlık ’ta beni karşılayan Güldan Hanım’a bütün bunları anlattım. Güldan Hanım beni ilgiyle ve samimi olarak dinledi, sorduğu sorulardan ve yorumlarından beni çok iyi anladığını hissetmiştim.

Konuşmamızın sonunda Güldan Hanım, sanki annemle babamı yıllardır tanıyormuş gibi – oysa onlarla tanışmamıştı bile – onların karşısına çıkaracağımız yardımcı adaylarının hangi niteliklerde olması gerektiğini bana saydı ve benden biraz zaman istedi. Birkaç gün sonra Güldan Hanım beni tekrar ofisine davet etti. Heyecanlıydı çünkü annemle babama en uygun yardımcı adayını bulduğunu düşünüyordu. Gerçekten de Güldan Hanım’ın benimle tanıştırdığı Arife’nin çok iyi bir aday olduğunu ilk dakikada anladım.

Güldan Hanım, benim kendisine anlattıklarımı en ince ayrıntısına kadar düşünerek bize en uygun yardımcı adayını bulmuştu. Arife, sertifikalı ve tecrübeli bir hastabakıcı olmanın yanı sıra, güler yüzlü, sıcakkanlı, pozitif enerji veren genç bir hanımdı.

Arife annemle tanıştığında ona gösterdiği içten saygı ile bir deneme süresi şansını elde etti. Babama gösterdiği şefkatli yaklaşım ve temiz bakım becerileri, annemin hassasiyetlerine olan içten ve saygılı yaklaşımı, güler yüzü ve çalışkanlığıyla kısa zamanda hem anneme, hem babama kendini sevdirmeyi bildi. Birkaç hafta içinde onların vazgeçemeyecekleri bir yardımcı olduğunu kanıtladı.

Berkay Danışmanlık – Güldan Hanım bize harika bir yardımcı bulmuştu !

Bugün Arife sadece annemin değil, aynı binada oturan benim ve kardeşimin de en büyük yardımcısı, bütün ailemizin hayat kurtarıcısı, can simidi olmuş durumda..  Bunun için Berkay Danışmanlık ’a ve özellikle titiz, hassas ve detaycı yaklaşımıyla bize en doğru yardımcıyı bulan Güldan Hanım’a büyük bir teşekkür borçluyuz..

İdil Kartal

Basın ve Halkla İlişkiler Yöneticisi

22.03.2018

idris KÜPELİ - Bereket Enerji CEO

Her seferinde mutsuzlukla sonuçlanan bebek bakıcısı bulma maceramız esnasında bulduk Berkay Danışmanlık Ajansı’nı. Kimi geleceğim der gelmez, kimi buluşma yerinde bekletir gelmez, kimi de güven vermez… Bunların hepsini hatta fazlasını Güldan Hanım’ı bulmadan önce maalesef tecrübe ettik. İlk çocuğumuza tavsiye ettiği ablamızla 3 yılı tamamladık, o emekli olunca yine yenisini ondan istedik çünkü her zaman en iyisini onda bulacağımızı biliyoruz. Eşe dosta herkese tavsiye edeceğimiz tek adres Berkay Danışmanlık.. başarılarılarınız daim olsun…

idris KÜPELİ
Bereket Enerji CEO
05.11.2019

Gizem AKYOL - Öğretmen

Berkay Danışmanlık, İnsan Kaynakları Uzmanı Güldan Hanım, kendisiyle ilk telefon görüşmemizden itibaren ne istediğimizi çok net anlamış ve temel isteklerimiz harici kendimizi açıklama gereği bulmadan bize aradığımız yardımcıyı direk bulmuştur. Güvenebileceğiniz, sizi ve isteklerinizi anlayabilecek, hatta mülakata bile gerek kalmadan size aradığınız kişiyi sunabilecek biri. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Gizem AKYOL
Öğretmen
21.06.2019

Gül Okan - Kanal D Grup Reklam Müdürü

Merhabalar, Berkay Danışmanlık ve Güldan Hanımlarla 10 yıldır çalışıyorum. Bugüne kadar çalıştığım şirketler içinde gördüğüm en profesyonel, en cana yakın ve en özel insanlardan oluşuyorlar.

Bundan önce birlikte çalıştığımız yardımcımız 6 yıl bizleydi, çok iyi referanslarla aldık ve çok memnun kaldık. Yine bu sene çok iyi referanslarla başlattığımız bir yardımcımızla hayatımıza devam ediyoruz.

Kendileriyle çalışmak bir ayrıcalık, bu vesileyle hem Berkay Danışmanlık’a ve hem Güldan Hanım’a teşekkür ediyor, herkese mutlu yıllar diliyorum.

Gül Okan
Kanal D Grup Reklam Müdürü
Ocak 2019

Doç.Dr. Gürkan Emre Gürcanlı - İTÜ İnşaat Fakültesi Öğretim Üyesi

Berkay Danışmanlık şirketi ile oğlum 2,5 aylık olunca bir tanıdığımız vasıtasıyla tanıştık. Eşim oğlumuz 3,5 aylık olunca işe başlamak zorundaydı ve ailelerimiz İstanbul dışında olduğundan bir bakıcıya acilen gereksinmemiz vardı. Şirket yöneticisi Güldan hanımla öncesinde bir telefon görüşmesi yaptık, bize görüşebileceğimiz hepsi de birbirinden nitelikli 4 aday gösterdiler, kendileriyle mülakat yaptık uzun uzadıya konuştuk. İlk bakıcımıza şirket sayesinde kavuştuk. İlk bakıcımız diyorum çünkü oğlumuz biraz hareketlenmeye başladığı zaman, yaklaşık 8,5-9 aylıkken onun hareketliliğine uyum sağlayabilecek başka bir bakıcı ile yola devam etmeye karar verdik. İnanın Güldan hanımı aradıktan tam üç gün sonra yeni bakıcımız ile tanıştık (Çarşamba görüştük, Cuma mülakat yaptık, Pazartesi günü yeni bakıcımız işe başladı). Yaklaşık 3 yıldır yeni bakıcımızla birlikteyiz, umarım daha da uzun yıllar kendisiyle birlikte olabiliriz.

Berkay Danışmanlık ’ın özelliği şu; size bir şey dayatmıyor, genel aile profilinizi, isteklerinizi, yaşama ve çocuk büyütmeye bakış açınızı bir anlamda tahmin ediyor ve sizi ona uygun bakıcı adaylarıyla tanıştırıyor. Açıkçası ben her zaman tavsiye ederim gönül rahatlığıyla.

Doç.Dr. Gürkan Emre Gürcanlı
İTÜ İnşaat Fakültesi Öğretim Üyesi
10.03.2018

Mehtap YÜCELBAŞ - Kimya Mühendisi

Evimizde yardımcı arayışına girmiştik, eşim bir kurum buldu internette araştırırken, Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Uzmanı Güldan Hanım ile bu vesile ile tanıştık.

Önce bizi birbirinden yetenekli donanımlı bayanlarla görüştürdü, sonrasında bir bayan seçtik, zaman içerisinde
pek fikirlerimiz uyuşmadı, bunu Güldan Hanım’a ilettik, hemen büyük bir özveri ile bize hemen yeni bayanlar bulup toplantı tadında yine bir seçim yaptırdı, şimdi evimizdeki bu elim ayağım olan kurtarıcı tatlı bayanı Güldan Hanım’a borçluyuz.

Bu denli özenle, titizlikle ve anlayışla yaklaştığı için çok çok
teşekkür ederiz, kesinlikle çok memnun kaldık.

Mehtap YÜCELBAŞ
Kimya Mühendisi
21.06.2019

Melis GÜNAYDIN DEVA - BT Strateji ve Süreç Geliştirme Uzmanı

Kızım 10 aylık olmuş ve her çalışan anne gibi bende işe başlamadan önce güvenebileceğim bir bakıcı arayışına girmiştim.

İnternetten farklı danışmanlık şirketleri ile iletişime geçmiş ve çoğu görüşmede karşıma çıkarılan adayların titiz bir çalışma sonucu seçilmediğini açıkça görebiliyordum.

Bazılarının bakıcılık geçmişi yoktu, bazılarının ulaşım önerileri içime sinmediği için görüşmeler olumsuz sonuçlanıyordu.

Berkay Danışmanlık ile görüşme yaptığımda ise neden diğer firmalarda böyle hissettiğimi çok net anladım. Güldan Hanım’ın “bende anneyim size çocuğumu emanet etmeyeceğim hiçbir adayı karşınıza çıkarmam” sözünü nasıl hayata geçirdiğine birebir şahit oldum.

Hem bize beklentilerimiz de gerçekçi olma yönünde verdiği destek, hem de kriterlerimize uygun adayları bulma yönündeki titiz çalışması kızımı güvenli kişilere emanet etmemde önemli bir rol oynamıştır.

Bakıcı arayışında olan tüm yakın çevreme de her zaman Berkay Danışmanlığı önermiş ve önermeye devam etmemi sağlayan iş disiplininizden dolayı sizlere bu vesile ile teşekkür etmek isterim.

Melis GÜNAYDIN DEVA
BT Strateji ve Süreç Geliştirme Uzmanı
Bilgi Teknolojileri
16.03.2018

Neslihan Kantarcı - Göğüs Cerrahi Uzman Doktor / Serkan Kantarcı - Meteoroloji Mühendisi

Ne diyebiliriz ki ? İyi ki tanıştık Berkay Danışmanlık ‘la. İlk ve tek çocuğumuza kavuştuğumuzda her anne-baba gibi biz de bakıcı telaşına düştük.Her ne kadar bu işin acemisi olsak da çevremizdeki ailelere bakarak biz de bu işin üstesinden kendi olanaklarımızla geleceğimizi düşündük.
Şartlarımızı açıkça anlattığımızda karşımızdaki insanın da bizim gibi profesyonelce düşüneceğini hayal etmiştik. Ne büyük yanılgı… İlk bakıcımız gündüzleri çalışıyordu. Ancak başta konuştuğumuz şartları, sabrımızı zorlamak derecesinde esnetti. Çıkış saati için akşam 18:00 olarak anlaşmamıza rağmen nerdeyse her gün 16:00’da gitmek için izin istemeye başlamıştı. Uyarmak istediğimizde ise bize rest çekti ve kendisine çocuğumuz 8 aylıkken güle güle dedik. Bunun üzerine yaşadığımız şehirdeki -sözüm ona- bir danışmanlık şirketine gittik. Onların bize tavsiye ettikleri yatılı bakıcıyla
anlaştık. Şirketten bize söylenen şuydu : “Elimizdekilerin en iyisi !! ” İnandık mı? Tabi ki inandık. Kim, bir insanın mahremini (evini,çocuğunu, eşini) emanet edeceği birine sırf para kazanmak adına “elimizdekilerin en iyisi” diyerek kefil olur ki ? İkimiz de çalıştığımız için o anda bize bulunmaz bir nimet gibi gelmişti. Ama şirkettekiler küçük bir ayrıntıyı unutmuşlardı. Yeni bakıcımızın gün içinde takip etmeyi sevdiği iki Hint dizisi vardı. Sineye çektik,çünkü düzen değiştirmek zor geliyordu açıkçası.Tekrar sil baştan.Sanırım bütün çalışan aileler aynı sorunu yaşıyorlar.
Mevcut düzenin devam etmesi için bazı şeyleri sürekli tolare etmeye başlıyorlar. Ya da sil baştan.Neyse, biz devam ettik .Bir sene boyunca. “Güle güle ” de demedik,aslında diyemedik. En sonunda bakıcımız kendi ailevi mazeretlerini öne sürerek ayrılacağını haber verdi. Bizi aldı bir telaş. Yine aynı şirkete gitmek istemiyoruz, ailelerimiz bizden farklı şehirlerde.Bunları düşünürken,çok eski bir arkadaşımız Berkay Danışmanlık Hizmetlerini tavsiye etti.

“Ama şehirlerimiz farklı ” dedik. “Merak etmeyin” dedi sadece gülerek. “Peki” dedik ve aradık. Çok ilgiliydiler ve bizi gerçekten dinlediler. Bize şartlarımızın ( çalışma saatleri,ücret,yaşadığımız şehir vb.) artılarını ve eksilerini söylediler ve 10 gün süre istediler. 10 gün biraz uzun geldi bize çünkü izinlerimizi 10 güne göre ayarlamıştık. Gerçekten dedikleri gibi 10. günde bizi aradılar ve bize gerçekten uyacağını düşündükleri bir hanımla görüştürdüler. Kısa tutacağım., 9 ay geçti ve geçen gün hep beraber “Canım teyzem benim ‘in doğum gününü kutladık.
Mutluyuz 🙂

Neslihan Kantarcı
Göğüs Cerrahi Uzman Doktor
Serkan Kantarcı
Meteoroloji Mühendisi
19.03.2018

Nihan Koç - Nike Parekende Mdr.

Berkay Danışmanlık ile tanışmamız, bizim aile olarak acilen ev işlerine yardımcı olabilecek bir çalışan aradığımız bir dönemde oldu. İnternette yaptığım araştırmalarda en güven telkin eden ve en kurumsal imajı olan firmanın Berkay danışmanlık olduğunu gördüm.

Kendilerine telefon ile ulaştım ve yardımcı adayımız için beklentimizi belirttim. Çok kısa sürede Berkay Danışmanlık’tan Güldan Hanım bana dönüş yaparak, alternatif adaylarla tanışmam ve görüşmem için ofise davet etti. Güldan Hanım ile karşılaştığımda ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Çünkü konusuna çok hakim, aday veritabanı kuvvetli ve son derece pozitif ve yardımsever bir profesyonel ile çalışma kararı aldığımı gördüm.

Güldan Hanım seçme yerleştirme yaptığı yardımcı bakıcı profilinin sahip olması gereken özellikleri o kadar iyi biliyor ki iş verini de çok doğru yönlendiriyor. Görüşmeleri çok organize şekilde, çok kısa sürede Güldan Hanım ile birlikte gerçekleştirdik. Adaylar o kadar iyiydi ki arasından seçim yapmakta zorlandığımızı söyleyebilirim. Güldan Hanım’ın destekleri sadece işe alım süreci ile sınırlı kalmıyor. Kendisi ayrıca işe alımdan sonra da full destek ve iletişim ile iş vereni sonuna kadar destekliyor. Ev işlerine yardımcı veya bakıcı gibi pozisyonun işe alımında Berkay danışmanlığı ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

Nihan Koç
Nike Parekende Mdr.

Oben GÜVEN - Etim Ltd. Genel Müdür

2008 yılında oğlum dünyaya gelmeden birkaç ay öncesinde bakıcı danışmanlık firmaları araştırmaya başlamıştım. İlk görüştüğüm firma Berkay Danışmanlık oldu ve sonrasında başka hiçbir firma ile görüşmeme gerek kalmadı çünkü oldukça zengin portföylerin arasından bana haftanın 5 günü ve gündüz çalışacak bir bebek bakıcısı yönlendirdiler ve aradan 10 yıl geçti halen aynı bakıcımız; ailemizin vazgeçilmez üyesi haline gelen Semra hanım ile beraberiz.

Hayattaki en değerli varlığınızı tanımadığınız birine emanet etmek oldukça zor ve işe başlamadan önce çok endişelenmiştik. Bir çocuğun gelişiminde en etkili yılların bebeklik yılları olduğunu da göz önünde bulundurduğunuzda, başlarda epey tereddüt etmiştik. Ama şu ana baktığımızda hem danışmanlık firma olarak hem de bakıcı yönünden çok isabetli bir seçim yapmanın mutluluğu ve huzuru içindeyiz.

Bugün çocuğumuz beklentilerimizin ötesinde sevgi dolu, huzurlu, sağlıklı ve kendine güvenen bir çocuktur. Bunun için öncelikle Semra hanıma ve onu bizle tanıştıran Berkay Danışmanlıktan sıcakkanlı tavırları ve güler yüzüyle Güldan Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Emeğinize sağlık…

Saygılarımla,
Oben GÜVEN
Etim Ltd. Genel Müdür
15.03.2018

Özge Yeşilyurt - TV8 Dış Alımlar Müdürü

Güldan Hanım’dan geçen senenin, yani 2019’un sonunda bakıcılık için yardım aldık, bakıcı bulmak için. Kendisi de bilir, konuya tamamıyla hakim. Dilerse anlatabilir. Çok yorgun, bakıcı konusunda çok kötü deneyimler yaşamış, kötü insan kaynakları şirketleri ile maalesef çalışmış bir aileydik. Artık son aşamadaydık. Yani, ben eğer, bakıcı bulamazsam işi bırakacağım diyordum. Neyse ki işini iyi yapan bir insanla sonunda karşılaştık. Güldan Hanım bize, doğru hatırlıyorsam 5 kişi gösterdi, 5 aday gösterdi. Biz normalde çok fazla gidip bakıcı baktığımız için, artık bu işin matematiğini çözdüğümüzü düşünüyorduk. Çünkü insan kaynakları şirketleri şöyle yapıyor, 4-5 kişi gösteriyor size.

Zaten sizin kriterlerinizi bildiği halde gösterdiği, 4 kişi gösteriyorsa bu 3’ü kesinlikle sizin kriterlerinize uymayan insanlar oluyor. Seçmeyeceğiniz belli oluyor. Ve elindeki iyi elemanlarıda bunların arasına bir kişi olarak koyuyor. Bu hep böyleydi. Yani, kızım 3 buçuk yaşında 2 senedir devamlı biz neredeyse İstanbul’un Avrupa yakasındaki bütün, hatta Anadolu yakasına da geçmiştik insan kaynakları ile çalıştık. Yine biz bu şekilde bekliyorduk, hani Güldan Hanım da bize 5 kişi çıkarıyor ama 4’ü kötü biri iyi olacak zaten onu alıp gideceğiz muhtemelen diye düşünüyorduk. Velhasıl adaylar pırıl pırıldı, gerçekten samimiyetle söylüyorum. Bize şimdi hepsiyle görüştükten sonra Güldan Hanım’dan izin istedik, bizi yalnız bıraktı, karar verme aşamasında. İlk defa kimi seçsek acaba, hani hepsi birbirinden temiz birbirinden iyi insanlar, Güldan Hanım inanılmaz iyi araştırmış hepsini.

Yaşasın falan olduktan sonra, birinde karar kıldık. Ve o zamandan beri aynı bakıcımız vardı. Pandemi nedeniyle bir süre ücretsiz izine çıkardık kendisini, daha sonra tekrar devam edecek. Gerçekten şükrediyorum. Gerçekten hem kendisine, hem devam etmekte olan bakıcımıza çok teşekkür ediyorum. Bence doğru adrestesiniz.

Özge Yeşilyurt
TV8 Dış Alımlar Müdürü

Özlem Salihoğlu - THY Uluslar arası İlişkiler ve İttifaklar Başkanı

Berkay ajans ile ilk 2007 yılında oğlumun doğumu sonrasında tanıştım. Tamamen internetten araştırma sonucu bulduğum Berkay ajansta, gerek Güldan Hanım gerekse de Aydan Hanım benim taleplerimi karşılayacak adayları bulmak konusunda çok başarılıydılar. Öncelikle kişiyi iyi tanıyıp hangi adayın o kişiye uygun olacağını öngörebilmelerinin, onları farklı kıldığını düşünüyorum. Şimdiye kadar 10 sene içerisinde 3 adayımızı da Berkay ajanstan bulduk.Diğer arkadaşlarıma tavsiye ederken de bu ayırt edici özelliklerini hep vurgulamışımdır.

Tecrübeleri ve mevcut adayları ile , ihtiyaç duyan herkese taleplerine uygun bir hizmet verebileceklerine inanıyor ve tavsiye ediyorum.

Özlem Salihoğlu
THY Uluslar arası İlişkiler ve İttifaklar Başkanı
14.03.2018

Özlem Ünlüer / Erdem Ünlüer - Arçelik A.Ş. / Socar A.Ş.Portföy Müdürü

Tavsiye üzerine kendileriyle tanıştık, gerek aday eleman seçimleri, gerek bize verdikleri destek ve profesyonel yaklaşımları sebebiyle hep çok memnun kaldık. Eleman ihtiyacımız olduğunda tekrar Berkay Ajans ile çalışmak istememizin sebebi Güldan Hanım olmuştur. Kendisinin destekleyici tavrı bizi rahatlatıyor, her zaman yanımızda olacağını biliyoruz.

Özlem Ünlüer – Arçelik A.Ş. / Erdem Ünlüer – Socar A.Ş.Portföy Müdürü
17.10.2018

Pınar Ogan - Boyner / Satın Alma Yöneticisi

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Ne istediğimi çok iyi anlayıp (bütçe, ihtiyaç) beni en kısa sürede adaylarla bir araya getirdiler. Seçimim konusunda da doğru yol gösterdiler. Yardımcımız 6 aydan uzun süredir bizimle çalışıyor ve çok memnunuz. Berkay danışmanlığı ihtiyacı olan her arkadaşıma tavsiye ediyorum.

Pınar Ogan
Boyner / Satın Alma Yöneticisi
19.03.2018

Rezzan Ekinci - Borusan Oto Vadi Şube Müdürü

Berkay Danışmanlık’dan Aydan Hanım benim için çok önemli ve değerli bir insan. Çünkü en değerli varlığım olan çocuğumu emanet ettiğim kişiyi, yardımcımızı bulmamı Aydan Hanım sağladı. Kolay değil hem çocuğumuzu emanet ediyoruz hem de evimizde birlikte yaşıyorsunuz.

Aydan Hanım ile yaklaşık 3 yıl önce evimize bir yardımcı ararken yollarımız kesişti. Kendisinin inanılmaz bir pozitif enerjisi var. İletişimi güçlü, cana yakın ve güven veren bir kişi. Bizim gibi yardımcı arayan aileleri çok iyi analiz ettiğini düşünüyorum. Çünkü yaklaşık 3 yıl önce kendisi sayesinde tanıştığımız yardımcımız tam olarak bizim beklentilerimizi karşıladı ve birlikte çok mutlu zaman geçirdik. Kendisine çok ama çok şey borçluyuz. Çok sevdiğimiz yardımcımız başka bir şehire taşındığı için yeniden bir arayışa başladık ve tabi ki ilk aradığım kişi Aydan Hanım oldu. Hemen imdadımıza yetişti ve bu sefer de bizi, mutlu olacağımız, güvenebileceğimiz ve kızımızı emanet edebileceğimiz bir kişi ile tanıştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum🙏

Ayrıca profesyonel yaklaşımı, işine olan saygısı için de kendisini çok tebrik ediyorum.

Rezzan Ekinci
Borusan Oto Vadi Şube Müdürü
02.09.2019

Simel Sarıalioğlu - Avukat

Berkay Danışmanlık’tan Güldan Şahbaz Hanımla ilk olarak 2015 yılında tanıştık ve görüştük. Kendileriyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanışmıştık. 10 aylık kızımın bakımı için bir bakıcı ablaya ihtiyacımız vardı. Gündüzlü bir bakıcı ihtiyacımız olduğunu söyledik. Güldan Hanım’a kriterlerimizi ilettik o dönemdeki. Ve kendisi bize yanlış hatırlamıyorsam 7-8 tane aday çıkardı. Hepsi üç aşağı beş yukarı bizim aradığımız kriterlerde idi. Gerek hani aday çıkarma sürecindeki profesyonelliği gerek adaylar ile görüştükten sonra ki görüşme sürecindeki profesyonelliği ile içimizi çok rahatlattı genç anne babalar olarak. Ve bizi çok doğru yönlendirdi o dönemde Güldan Hanım.

Çalıştığımız bakıcı ablamızdan da çok memnun kaldık, 4 yıl boyunca bizimleydi. Sonrasında ikinci çocuk düşüncemiz üzerine yatılı bir yardımcıya ihtiyacımız oldu. Onun üzerine Güldan Hanım’la tekrar biz irtibata geçtik. 4 yıl boyunca hiç görüşmemiş olmamıza rağmen bizi gene aynı sıcaklıkla karşıladı. Aynı profesyonellikle karşıladı. Gene kriterlerimizi anlattık, yine bize 6-7 tane çok iyi aday gösterdi. Görüşmeleri ayarladı, görüşmeleri büyük bir profesyonellikle yürüttü. Süreci büyük bir profesyonellikle yönetti ve yürüttü. Bizi bir Bakıcı ve Yardımcı Ajansı’nın çok ötesinde sahiplenerek, ailemizden biri gibi bizi düşünerek, sanki kendi evine bir insan alıyormuş gibi, bizi tanımaya çalışarak ve dinleyerek bize bir yardımcı bulmaya çalıştı.

Kendilerinden ilk denememizde olduğu gibi, yine ikinci denememizde de deneyimizde de son derece memnun kaldık. Kendi evine insan alır gibi dediğim gibi Güldan Hanım, insan yerleştirmeye çalışıyor. Beraber çalıştığı ailelere, özellikle çocuk bakımı gibi son derece hassas ve önemli bir konuda bu yaklaşımının çok doğru olduğunu düşünüyorum ben.
Duygusallıkla, profesyonelliği birleştiriyor. Bu da özellikle çocuk bakımı gibi hassas bir konuda bence çok önemli bir değer katıyor ve diğer ajanslardan, Berkay Ajansı ve çalışanlarından Güldan Hanım’ı da ayrıştırıyor. Herkese çocuk bakımı konusunda kendilerini tavsiye ederim

Simel Sarıalioğlu
Avukat

Sinan & Emine Pehlivan - Turizm / Finans

Berkay Danışmanlık firmasına tavsiye üzerine gittik.

2012 yılında ilk dadımız ,çocuğumuz 2 aylıkken bizimle çalışmaya başladı ve 15 ay boyunca bizlerleydi. Özel sebeplerden dolayı yollarımızı ayırdıktan sonra Berkay Danışmanlık ile tekrar irtibata geçtik.

İhtiyacımız olan dadı güvenilir ve bu konuda yeterli deneyime sahip olmasıydı en değerli varlığımızı emanet bırakacaktık.

Berkay danışmanlık ihtiyacımızı gerçekten çok iyi anladı ve kısa sürede çok iyi adaylarla görüştürdü,en önemli kısmı ise bize uygun ve güvenilir, dürüst bir aday belirlediler, 4 yıldır birlikte çalışmaktayız.

Emine & Sinan Pehlivan

Turizm / Finans

26.04.2018

Şifa Ayşe Savaş - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Berkay Danışmanlık Şirketi ve dolayısıyla Aydan Hanım ile oğlum 2.5 yaşındayken tanıştık, o zamana kadar tam 4 bakıcı ile çalıştık ve hepsi de ciddi hayal kırıklıkları yaşadık. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Aydan Hanım’a ulaştım. İsteklerimi ve istemediklerimi kendisiyle paylaştım. Yaklaşık 1 hafta sonra Aydan Hanım’ın önerdiği kişi ile çalışmaya başladık. Oğlum şuan 7 yaşında bakıcımız tam 4.5 yıldır bizimle birlikte. Biz de oğlumuz da çok mutluyuz.

Hiçbir şeyi dayatmadan, istek ve ihtiyacınız doğrultusunda gerçekten size en uygun kişiyi karşınıza çıkarıyorlar. Yılların denemeyi olsa gerek, kimin nasıl bir elemanla daha mutlu olabileceğini öngörebiliyorlar.

Berkay Danışmanlık ve özellikle de Aydan Hanıma çok minnettarız. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Her şey için tekrar teşekkürler Berkay Danışmanlık.

Dr. Şifa Ayşe Savaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
17.10.2018

Volkan Okur - Genel Müdür - Yapıray Demiryolu İnşaat Sistemleri San.ve Tic.A.Ş.

Sayın İlgili ,
Berkay Danışmanlık firması ile 2017 yılında yakın bir aile dostumuzun önerisi ile tanıştık.En baştan itibaren gayet profesyonel olarak arayışında bulunduğumuz yardımcı bayan konusunda bizi bilgilendirdiler ve süreci çok iyi yönettiler.

Kendileri öncelikle bizim ihtiyacımızı dinleyip bize uygun olabilecek adayları belirlediler ve biraz da bizi olumlu olarak yönlendirip , ihtiyacımıza uygun olabilecek çözümleri de önümüze koydular ki bu çok önemlidir.Berkay Danışmanlık , sadece bizim isteğimize odaklanıp aynı anda asıl olan ihtiyacımıza en uygun çözümü incelemeleriydi,süreç sonunda sadece isteğimiz olan yardımcı bayan ile ihtiyacımız uyuşmayabileceğinden kısa sürede sorunlar yaşabilirdik. Bu sebep ile öncelikle Berkay Danışmanlığın tecrübesinin ve profesyonelliğinin üst düzeyde olduğunu belirtmek isterim.

Bizim yardımcı bayan alımı sürecimiz sonunda anlaştığımız yardımcı bayan arkadaşımız ile Berkay Danışmanlığın açıklamalarından ve anlatımından başka bir durum ile karşılaşmadığımızı ve sürecin işleyişi esnasında da sonunda da verilen hizmetten çok memnun kaldığımızı belirtmek ister kendilerine bir defa daha teşekkür ederim.

Volkan Okur
Genel Müdür – Yapıray Demiryolu İnşaat Sistemleri San.ve Tic.A.Ş.
22.03.2018

Yeşim Ezber Yıldızöz - Groupm İnsan Kaynakları Direktörü

Berkay Danışmanlıkla 3,5 yıl önce tanıştım. şu anda 10 yaşında bir kızım ve 4,5 yaşında bir oğlum var. Her anne gibi işe giderken çocuklarımı güvenle ve huzurla bırakacağım bir kişiye emanet etmek benim için çok önemli.

Berkay Danışmanlık yıllarca bu konudaki deneyimleri ile büyük bir empati ile beni dinlediler ve uygun bakıcıyı bulma konusunda ihtiyacımızı anladılar.

Ayrıca süreç boyunca bu zor kararı vermede bizi yönlendirerek doğru seçimi yapmamıza destek oldular. Çocuklarımı güvenle ve huzurla emanet edeceğim bakıcıyı bulma konusunda Berkay Danışmanlık ve Aydan Hanım samimi ve profesyonel bir şekilde bize destek oldular.
Sevgilerimle.

Yeşim Ezber Yıldızöz
Groupm İnsan Kaynakları Direktörü
28.11.2018

Referans Listesi

Ad, SoyadŞirket
A . Özgür METİNFayda Reklam Ajansı
Abdullah KAVUKÇUSimit Sarayı/Kavukçu Grup Yönetim Başkanı
Açelya ŞAHİN FIRATPsikolog
Ahmet AKBALIKÖzak Tekstil
Ahmet HAMOĞLUHamoğlu Holding
Ahmet Serdal KÜRKÇÜDorak Turizm
Ahu ÖZKANMilliyet
Ali Alp AKKORMustafa Nevzat
Ali BAYRAKTARLimited Şirketi
Ali Haydar BOZKURTToyota Ceo
Ali Rıza KUYUMCUOracle Bilg.Müh.
Alp Tekin GÖKSELİnşaat Sektörü
Altınay KIŞLALIBilgi Üniversitesi
Arif ARIOĞLUVakıf Leasing
Arzu – Namık ERĞOLUTasarım Atölyesi
Arzu KEÇECİOĞLUSeramik Firması
Arzu SEVGÖREczacı
Arzu TAŞPINARBilgi Üniversitesi
Arzum PARMANHSBC Bankası İnsan Kaynakları
Aslı YAMANOĞLUMilliyet Gazetesi
Asuman ULUPINARÖğretmen
Ayça MuşBÜKAM
Aylin ALKANTEB Bankası
Aylin ERDEMİş Bankası
Aylin ÖZDEMİRDeloitte Smmm
Aysel PAKBilge Adam
Aysun TUNCELSaide Tekstil Newlook Turkey
Ayşe – Recep ATABAYAtabay İlaç
Ayşe ATİLLASanofi
Ayşe KAPTANBankacı
Ayşe YAPANYapan İnşaat
Bade SİPAHİOĞLU IŞIKAkbank Genel Müdür Yardımcısı
Banu ÇELİK3 Es Emlak
Banu GÜNEY ARIDURUBigbiz Şirket Danışmanlığı
Banu PARLARGaranti Bankası İnsan Kaynakları
Banu ZERENZeren Kozmatik Pronail
Barış ERDOĞANNokia
Barış UĞURFortis İkitelli Şube Müdürü
Başak ÖZDEMİRGaranti Bankası
Belma YILDIZWest Lb Bankası
Beril HAKGÜDENMillenium Yeniköy Şube Müdürü
Bernis ASLANKURTHsbc Genel Müd.Nakit Yönetim
Betül BAŞOLFortis Sigorta
Beyza TOKGÖZDow Turkiye Lojistik Yönetici
Bilge ERKİNBilgi Üniversitesi
Billur AKDAĞİş Kadını
Birsim KESAN
Burcu – Onur BİLGİNMimar
Burcu METİNPublicis Reklam Sektörü
Can ERZİKMarmara Üniversitesi Öğretim Üyesi
Cüneyd ZAPSUCüneyd Zapsu Danışmanlık Aş.
Çiğdem YILMAZFarkim Plas. San.
Dedeman Ailesi
Deniz ALTUNELDoğu Marmara Turkcell Bölge Müdürü
Deniz AYGÜNVakıfbank
Deniz DOĞANExpotin Fuar.
Deniz GÖKERReklamcı
Deniz İSPİRBıçakçılar Şti.İnsan Kaynakları
Deniz KAHRAMANOrmo Tekstil
Devrim ULUPINARAvukat
Didem ALTUNHSBC
Dilek ÇEVİKSony
Dönem TOKGÖZAktes Dağıtım Satış Müdürü
Dr.Berna ÇAĞLAYANAkzo Nobel
Dr.Can ERGENEDiş Hekimi – Prodent
Dr.Ceyda KIRIŞOĞLUAcıbadem Göğüs Hast.Uzm.
Dr.Deniz CANKATGenetik Ve Jinekoloji – Cankat Kliniği
Dr.Duygu DEMİR KESKİNİstinye Devlet Hast.KBB
Dr.Nilüfer DAYANBAÇ
Dr.Öznur ÇİFTÇİNükleer Tıp Uzmanı İstanbul Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hast.
Dr.Selçuk KESKİNMaslak Acıbadem Üroloji
Dr.Serap ŞİRVANCIMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Dr.Ulvi ÇİFTÇİBeyin Cerrahı İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa ) Hastanesi
Duygu GÜNGÖRNYS İnşaat
Eda ULUCAOracle Yönetici
Elif ATASOY AYTİŞÇevre Mühendisi
Elif BÜKERAtlı Club Play Cafe
Elif ÖNALReklam
Emel SıkıcıZetaş
Emine KUŞÇUBalsu Gıda
Engin AVCIArtı Mobil
Ercan KAZAZKazaz Otomotiv
Erdal HERGÜNERArena
Ersin ŞAHİNDeniz Mühendislik
Esin SEFERGıdasa İhr. Müdürü
Esra FAZLIOĞLUSarı Bekir San.
Esra ÖZAVARTopkapı Mücevher
Faruk SEZGİNSentez Grup
Feyza SENSOYUBS Bankası
Fırat GÜLENÇSabancı Holding
Figen DEMİRHANEczacıbaşı
Fisun KİMİRANAvukat
Fulya KAYAHANGaranti Bankası
Gafsi ÖZARPAKGsk
Gamze BEYTEKİNTurkcell
Gül BEREKETGıdasa Sat.Paz.Müdürü
Gülcan ERDEMBest Faktoring
Güler OKUYUCUOkko
Gülsüm-SELÇUK KiperSynopsıs
Gülşah NAMAKBayar İlaç Firması
Gürkan Emre GÜLCANLIİTÜ Öğretim Üyesi
Habibe AÇIKGÖZTurkcell
Hakan ERDEMHSBC
Hakan GÜLEÇYÜZMüh.
Hakan ÖZDEMİRGaranti Bankası
Hakan PAMUKÇUFİLİKA Film
Hakan YILDIZÖZKoç Üniversitesi Öğretim Üyesi
Hande Akyol ESKİNAZİPfizer
Hande APAYDINTürk Telekom
Hande PİŞİRİCİArkel İnşaat
Hande SABUNCUOĞLUMilliyet
Harun SIKICIMühendis
Ilım ÖZHANGsk
Işıl DABANOĞLUİd İletişim İnsan Kaynakları
İdil KARTALSanat Yönetmeni
İdil PAMİRAnadolu Sigorta
İdris KÜPELİSocar Turkey Enerji A.Ş.
İlkay Cıdal HOŞKANATV Reklam Koordinatörü
İlker ATAY İlker AtayTurizm
İlkin ÜNDEŞSkytürk Haber Spikeri
İpek GÜLBüyükhanlı Holding
İsmail BEYDİLİKaikias Otel Sahibi
İsmet – Şenay ÜNVERGemak
Kadir ÇEVİKBank Pozitif
Kezban HERGÜNERJ.P Morgan
M.Oğuz GÜNERRenault Mais Yetkili Bayisi
Marsel ESKİNAZİRimaks Tekstil
Mehmet Ali ULUSOYUlusoy
Mehmet ASLANTUĞOyuncu
Mehmet BATMANGaranti Bankası
Meltem AKOLAvukat
Meltem KAZAZVakko
Meltem KOLGAZİAcıbadem Üniversitesi Öğretim Üyesi
Mine PALMUMCUDenizbank
Murat ASLANKURTİnşaat Mühendisi
Murat DEDEMAN
Murat ERİMAvea
Murat KÖYLÜLERFortis
Murat SEVGÖRAbdi İbrahim
Murat ŞARSELHSBC Bankası Genel Müdür Yardımcısı
Müge RIZVANİGemak
Müjde MısırlıZOTO Armada Otel
Naile GÖÇENGöçen Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Nazire DEDEMAN
Nazire Heyecan ÇAMGrafik Sanatçısı
Nejla KAYIŞDİKENDenizbank
Nida KÜÇÜKMühendis
Nuran GÖKTAYEczacıbaşı
Nuri Sergen ŞEHİTOĞLUÇağdaş Sanatçı
Oğuz KAYIŞDİKENDenizbank
Oğuz KAYIŞDİKENTEB Bankası
Okan BALKÖSEBank
Onur SÖZERİA.P.R.İ.L Yayıncılık
Orçun MUŞUğur Dershane
Orhan BADEMLİMoss
Oya DEDAYYapıkredi Reklam
Ozan GÜVENOyuncu
Özben DEDEMAN
Özer HATUNOĞLUŞişe Cam
Özlem DEDEMAN
Özlem IŞIKARAMicrosoft İnsan Kaynakları Direktörü
Özlem MERMUTOnkoloji Uzmanı
Özlem SALİHOĞLUThy
Pelin AKTUĞ TOPAYBankacı
Pınar ALAGÖZ DİNZenit Hme Dia
Pınar KORKMAZAkbank Osmanbey Şube Müdürü
Prof.Dr.Gazi ZOREROrtopedi ve Travmatoloji Uzmanı
Rana AKYILDIZP&G
Rezzan EKİNCİBorusan Otomotiv
Rina ÇELİKELBijoux Noemi Buj.
Robert FRASERPinokyo Öğretmen
Rüya BAYEGANBayegan Grup
S.Fatih ASLANERRSR İnt. Tekstil
Samiye SOYSALKoç Ailians Sigorta
Sanem ÇAKIRAK Sigorta
Saruhan TANYkm
Seçil USLUHamrock Tekstil
Seda KASARAvukat Socar Turkey Enerji A.Ş
Selim GÜVENAK Enerji
Selmin YILMAZAvukat
Sena NAMAKDenizcilik Sektörü
Sena ZORLUSivilis Araştırma,Eğitim ve Proje Yönetimi
Sennur ZORERKadın Doğum Uzmanı
Serap GÜLERMasrets Tekstil
Serap KÜPELİSocar Turkey Enerji A.Ş.
Serpil YAKUTGaranti Sigorta
Sertaç ŞAHİNDeniz Mühendislik
Sevgen TERCUMAN
Sibel ERİMMicrosoft
Sibel ZENGİNGÖNÜLYapı Kredi Bankası
Simel SARIALİOĞLUAvukat
Simla–Mustafa TİFTİKÇİOĞLUGaranti Bankası
Sinem BALKÖSEBank Europa
Sofya ATAYGalatasaray Lisesi
Şebnem TUNAÖğretim Üyesi
Şenel YILMAZAlarko İş İlişk.Müdürü
Şenol AKTÜREAktüre Şirket Danışmanlığı
Taner AYTİŞDenizbank
Tansu ATILGANGaranti Bankası Kemerburgaz Şube Müdürü
Tarık ŞARLIGİL3seas Capital Partners
Tayfun UÇARİlyada Yayıncılık
Tuba ŞEHİTOĞLUYüksek Mimar
Ufuk KASARFinans /Ülker
Uğur KUMRUMali Müşavir
Ümmet ALACATutkunlar A.Ş.
Volkan KeçecioğluEczacıbaşı
Yasemin GENÇ Yasemin GençMicrosoft
Yeşim EZBER YILDIZÖZGroupm İnsan Kaynakları
Yeşim GÜLENÇKale Holding
Yeşim SALKIMSanatçı
Yeşim Yağcı SİLAHTARHp Bilg.
Yıldız GÜNAYTEV Genel Müdürü
Yıldız KARDEŞLERToz Metal San.
Zafer KAMİLOĞLUUnit Grub
Zeynep CANDijitürk İnsan Kaynakları
Zeynep SABANCI

Siz de, ihtiyacınız olan Bakıcı ve Yardımcıyla Köprü olmamızı ister misiniz?

error: