Referanslı Yabancı Bakıcı Arıyorum

Yabancı Bakıcı Arıyorum

Berkay Danışmanlık olarak, referanslı yabancı bakıcı arıyorum diyerek, güvenilir bakıcı şirketi arayan ihtiyaç sahibi tüm aileler için, 33 yıldır profesyonel danışmanlık hizmeti için Mecidiyeköy ‘deki ofisimizde, İŞKUR’a bağlı bakıcı firması olarak hizmet vermekteyiz.

Çalışan bir aile iseniz, sürekli yabancı bakıcı veya yabancı yardımcı bayan çalışanınızı yönlendirmek ya da kontrol altında iş yaptırmak istemiyorsunuz. Evinizin günlük, haftalık ve hatta aylık düzeninde bir sistemde hareket edip rahat etmek istiyorsunuz. Bunun için çalıştıracağınız tecrübeli yabancı bakıcı olmak zorundadır. Daha önceki referanslarında çalışan bir ailenin benzer sorumluluklarında çalışmış referanslı yabancı bakıcı olmalıdır.

Ev hanımısınız, çocuklarınız olabilir, takip etmeniz gereken sorumluluklar olabilir, sosyal hayatınız yoğun ve kendinize zaman ayırarak rahat etmek istiyor ve yabancı bakıcı arıyorum diyebilirsiniz. Burada iş bilen yabancı bakıcı ile çalışmanız için Berkay Danışmanlık hizmetinizdedir.

Yaşlı anneye yabancı bakıcı, yaşlı babaya yabancı bakıcı ya da yaşlı anne ve babaya yabancı bakıcı olarak bizi aradığınızda sizi dinlemek ve anlamak ilk görevimizdir. Aradığınız yabancı yaşlı bakıcısı ya da yaşlı bakımına yabancı  yardımcı bakıcı, yatılı yabancı yaşlı bakıcısı, gündüzlü yabancı yaşlı bakıcısı olabilir.

Ayrıca yaşlı anneye yabancı bakıcı, yabancı yaşlı bakıcı, yaşlıya yabancı bakıcı, yabancı yardımcı, yabancı bakıcı; yaşlı anneye yabancı bakıcı, yaşlı babaya yabancı bakıcı ya da yaşlı anne ve babaya yabancı bakıcı olarak bizi aradığınızda, yaşlı yakını olarak bütün beklentilerinizi, önceliklerinizi dikkate alarak ve size de yaşlınız ile ilgili detayları sorarak ilerliyoruz.

Evinizin temizlik işlerinde ve düzeninde bir sağ kol ihtiyacınız varsa veya bebeğim için yabancı bakıcı arıyorum diyorsanız, ev işlerine yabancı yardımcı arıyorum, yabancı temizlikçi arıyorum, yabancı yardımcı bakıcı arıyorum, yabancı yatılı bakıcı, yabancı gündüzlü bakıcı, yabancı, yabancı yatılı bebek bakıcısı,  gündüzlü bebek bakıcısı, yabancı yardımcı, okuldan karşılayacak bakıcı, yardımcı bakıcı, anne yardımcısı, temizlikçi personel,  diyerek gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Yabancı Bakıcı Arıyorum

İnsanoğlu olarak büyüklerimize her daim sevgi saygı duyan bireyler olarak yetiştirildik. Yakınlarımızın, anne ve babalarımızın, amca, hala, teyze, dayı gibi kişi veya kişilerin emanet edebileceği onlara can yoldaşı olabilecek insan ilişkileri kuvvetli; bu mesleği vicdanlı ve merhamet duygusu gelişmiş, yaşlı bireylerle anlaşabilecek, uyumlu, sakin, sabırlı hasta bakıcı arıyorum diyorsanız; sizlere tecrübeli yabancı hasta bakıcısı hizmeti de vermekteyiz.
Aradığınız hasta bakıcısı ya da hasta bakımı için yardımcı bakıcı, yatılı yabancı hasta bakıcısı, gündüzlü yabancı hasta bakıcısı olabilir. Bu durum yaşlının ihtiyaç ve sağlık boyutuna göre verilecek önemli bir karardır. Bu karar en baştan uzun vade de en doğru hizmet için sizi yönlendirip, en iyi şekilde yabancı bakıcı hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Oturmalı yabancı bakıcı olmak, yabancı yardımcı olmak ve ev hizmetleri vermek bir meslektir. Herkes bu hizmeti verecek kabiliyete ve özveriye sahip olamaz. Burada yasal yabancı bakıcı olarak yaşayan, güvenilir yabancı bakıcı olması gereklidir. Yabancı bakıcı arıyorum dediğinizde bakıcı olmayı meslek olarak gören ve bu mesleğe verdiği değerden ötürü; güvenilir ve tecrübeli yabancı bakıcılar için Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları hizmetinizde.

Aradığınız yardımcı bu işlerin gerektirdiği yeteneklere sahip, tecrübede ve güvenirlilik de olması temeldir. Bu temel bizim size çizdiğimiz doğru bakıcı, doğru yardımcı köprüsünün ilk adımıdır.

1991 yılından bu yana bakıcı arayan tüm işveren ailelere; arayışların da onlara kılavuz olmayı prensip haline getiren 33 yıllık yabancı bakıcı firması olarak; referanslı yabancı bakıcı arıyorum diyerek, deneyimli ve kaliteli yabancı bakıcı hizmeti ve portföyüyle hizmete hazırız.

ÖNCE GÜVEN SONRA HİZMET DİYEREK İLETİŞİME GEÇMENİZİ BEKLİYORUZ.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanı
Güldan Şahbaz
20.06.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?
Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


error: