Temizlikçi arıyorum

Ev İşleriniz İçin, iş bilen tecrübeli yardımcı, referanslı temizlikçi arıyorum diyorsanız Berkay Danışmanlık doğru adrestesiniz. Evinizde canınızı ve malınızı emanet edeceğiniz, dürüst, güvenilir, kimlik araştırmalarından geçmiş yardımcı bayan, temizlikçi kadın için tecrübeli temizlikçi arayışınızda yanınızdayız.

Temizlikçi arıyorum

Temizlikçi arıyorum dediğinizde göz önünde bulundurup, talep ederken ya da seçerken dikkat etmeniz gerekenleri sıralayabiliriz;

1- İşe alacağınız yardımcı eleman veya temizlikçi kadın tecrübeli temizlikçi olmalıdır. Referans vermesi şarttır. Gündüzlü temizlikçi kadın çalıştıracaksanız referansı da bu yönde olmalıdır. Ancak ihtiyacınız yatılı yardımcı eleman ya da yatılı temizlikçi kadın ise, yine referanslarını bu yönde vermelidir.

2- İşveren aile olarak öncelik beklentilerinizi belirlemelisiniz. Ev işlerinize yardımcı olsun diye temizlikçi arıyorum demeden önce evinizin ve sizin gerçek ihtiyaçları ön planda olmalıdır. Örneğin temizlikçi kadın kaç gün çalışacak, aylıklı bir gündüzlü kadın olarak mı çalıştıracaksınız, yoksa hafta da 3 gün temizlikçi, hafta da 2 gün temizlikçi ya da yarım gün temizlikçi mi arıyorsunuz?

3- Ev işine yardımcı personel veya temizlikçi personel olmadan önce, yardımcı bayan eleman ile evinizin büyüklüğünü, kaç kişilik aile olduğunuzu; misafir trafiğinizi, yemek yapım ve sunumu beklentileriniz gibi detay konuşmalarını yapmanız gerekir.

4- Temizlikçi arıyorum, temizlik işte her ev hanımı bilir, yapar deyip geçmeden, evinize alacağınız yardımcının tecrübeli bir temizlikçi kadın olmasını önemsemelisiniz. Ayrıca yardımcı temizlikçi personel aile özel yaşantısına da dikkat etmeli, düzenli ve sorunsuz bir yaşamı olduğunu bilmeniz gerekir.

5- Ev işine temizlikçi arıyorum dediğinizde, evinize alacağınız temizlikçi bayan, mesafesini koruyan; aile bireyleri ve çocuklarınıza karşı davranışlarında dikkat edecek kapasite de olması çok önemlidir.

6- Temizlikçi kadın aldığınızda, kişisel temizliğine de önem veren, görünümü, konuşması düzgün bir tarzı olmasına dikkat etmelisiniz.

7- En önemli detaylardan biri de uyumlu, verilen istekleri doğru algılayıp uygulayan, evinizi, aile bireylerinizi, çocuklarınızı sahiplenen bir yapısı olmasına dikkat etmelisiniz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak 33 yıllık tecrübemiz ve kaliteli yardımcı portföyümüzle, hayatınızı kolaylaştıracak, güvenilir yardımcılar, ev işlerine temizlikçi arıyorum diyerek ihtiyaç duyan tüm ailelerin iletişimini bekliyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Güldan ŞAHBAZ
İnsan Kaynakları Yöneticisi
04.11.2020

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: