Uygun fiyatlı bakıcı hizmeti

Berkay Danışmanlık İnsan kaynakları, sektörde kalite çizgisini bozmadan, güvenilir bakıcı hizmeti ve tecrübeli bakıcı hizmeti vermektedir. Sektöre hakim olan ve 31 yıldır, bu sektörün tüm ince ve hassaslıklarına sahip olarak, uygun fiyatlı bakıcı hizmeti vermektedir.

Genel olarak sorulan, uygun fiyatlı bakıcı hizmeti nasıl alabilirim?, uygun fiyatlı bakıcı şirketleri hangileridir? gibi merak ettiğiniz bu noktalarda, sizlere yardımcı olmak amacıyla, bu bilgilendirmeleri yapmak isteriz.

Uygun fiyatlı bakıcı hizmeti

Aslında bu noktada, en önemli ayrıntı, sektöre biraz hakim olarak hareket etmektir. Her aile ihtiyaç duyduğu tecrübeli ve güvenilir bakıcı ile çalışmak ister. Beklentileri doğrultusunda, bulabileceği, en uygun fiyatlı bakıcı ile anlaşmak ister.

Bu noktada şunu söyleyebiliriz ki; uygun fiyatlı bakıcı hizmeti alayım derken, sizi üzecek veya yıpratacak kötü bakıcı ile çalışmak zorunda kalmayınız.

Çünkü, uygun fiyatlı bebek bakıcısı, uygun fiyatlı çocuk bakıcısı, uygun fiyatlı yaşlı bakıcısı, uygun fiyatlı hasta bakıcısı, uygun fiyatlı ev işlerine yardımcı bayan bulayım derken, profesyonellikten uzak ve sık sık bakıcı değiştirmek zorunda kalmamanız gerekiyor.

Uygun fiyatlı bakıcı hizmeti arayan ailelere piyasa düzeyinde uygun fiyatlı bakıcı hizmeti veren bakıcı şirketi olarak önerilerimiz;

Sık bakıcı değiştirmemek için, piyasada uygun fiyatlı bakıcı şirketleri olarak tarama yapabilirsiniz. Bu aramada, karşınıza çıkan, uygun fiyatlı bakıcı firmasına, verdiği hizmete ve sizinle tanıştırdığı bakıcı adaylarının kalitesine çok dikkat etmeli ve muhakkak referans araştırmalarını yapmanızı öneririz.

Birçok bakıcı ajansında, 2018 bakıcı fiyatları üç aşağı beş yukarı aynıdır. İyi bir bakıcı, asgari ücretin biraz yukarısında fiyat ister. Herhangi bir fabrikada veya çeşitli vasıfsız işlerde asgari ücretlerde ki gibi maaşları kabul etmezler. Yaptıkları işin sabrı ve meşakkati olarak veya daha önceki çalıştığı aileden ayrıldığı ücretin doğrultusunda; yeni bir ihtiyaç sahibinde bakıcılığa devam etmek ister.

Bütün bunların ışığında Berkay Danışmanlık olarak, 33 yıllık birikim ve deneyimlerimizle diyebiliriz ki, piyasanın altında ücretlerle, bu işi kendi çevresinde yapmış, işvereniyle mesafesini koruyamayan bakıcı, tecrübesiz bakıcı, temizlik anlayışı olmayan bakıcı, çocuğa kötü örnek olan bakıcı, uyumsuz bakıcı, kaprisli bakıcı, bir türlü gereken özeni ve gayreti göstermeyen yetersiz bakıcı ile çalışmayınız. Sizin anlaştığınız, piyasanın altındaki kalitesiz bakıcı, uygun ücretin kat be katı size maddi, manevi zararlar vermesi sizi çok daha kötü bakıcı tecrübelerine sürükleyecektir.

Bakıcının istediği ücret, sizin verebileceğinizden biraz yüksek olabilir. Beğendiğiniz bakıcı ile karşılıklı görüşme yaparak, ortak bir noktada buluşarak, ücret olarak anlaşabilirsiniz. Fakat bakıcı için önemli olan, mutlu çalıştığı ücreti, ihtiyacı olan ücreti ve en önemlisi uzun vadede sorunsuz devam edebileceği ücreti verebilen aile ile anlaşmasıdır.

Ayrıca 2018 bakıcı ücretleri ile bilgilendirmek üzere hazırladığımız; bebek bakıcısı fiyatları 2018 ve çocuk bakıcısı fiyatları 2018 yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları; uygun fiyatlı bakıcı hizmeti ile en doğru ve dürüst bakıcı şirketi olarak, sizlere öncelikle güvenilir bakıcı hizmeti ve tecrübeli bakıcı hizmeti vermek en önemli amacımızdır. Önce güven sonra hizmet diyerek bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanı
Güldan Şahbaz
27.07.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?


error: